wmaraci reklam

Youtube Kanalı Hakkında

8 Mesajlar 1.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

omerulvi omerulvi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Kanal Linki : https://www.youtube.com/c/omerulvi

Herkese selamlar ve sevgiler, öncelikle uzun süredir bu forumda olup beğenerek ve isteyerek takip ettiğimi söylemek istiyorum. Bu forum bana çok şey kattı, belki biraz da olsun web sitesinden, logo tasarımından anlıyorsam bu site sayesindedir. Bana yardımcı olan değerli vaktini bana ayıran herkese öncelikle teşekkür ederim :)

Sadede gelecek olursak, ben bir youtube kanalı açmaya karar verdim ve yine her zamanki gibi forumda gezerken burada bir youtube bölümü olduğunu yeni gördüm, bende belki bir katkısı olur bana yardımcı olursunu diye yazmaya karar verdim.

Öncelikle kanalımı bir inceleyip bana dürüstçe ve doğru bir şekilde yorum yapar mısınız ? Çok kırıcı olmayın gerçekten pamuk gibi kalbim vardır kırılabilirim :)

Şu ana kadar yaptıklarım nasıl ? Ne durumdayım ve ne yapmalıyım, bu işlerden anlayan arkadaşların bana olan tavsiyesi nedir ? Bu konularda beni cevapsız bırakmazsanız çok sevinirim.

Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Bu arada bu da kanalımın avatarıdır :) aşağıya bırakıyorum

Youtube Kanalı : https://www.youtube.com/c/omerulvi

wmaraci
reklam

• Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Merhabalar, [B]3 ay sonra buradan tekrar yazıyorum, o zaman yorum yapılmasını istemiştim ama gerekli ilgiyi göremedim fakat tabi ki de yolumdan şaşmadım ve devam ediyorum. 3 ayda bir çok şey öğrendim ve yavaş yavaş ilerlemeye devam ediyorum. Şu anda 295 abone sayısına ulaştım ve 21 tane video kanalıma yükledim. Tabi benim çok vaktim olmadığı için haftada bir kez video atabiliyorum, zamanım olsa daha iyisini de yapabilirim diye düşünüyorum.

Burdan bu işe girmek isteyen arkadaşlara en azından biraz da olsa moral olmak için yazmak istedim. Eğer zamanınız varsa benden çok daha iyisini yapabilirsiniz. Benimki sadece hobi amaçlıdır :)

Son videomu da buraya koymak istiyorum. İyi akşamlar dilerim.

Kanalıma abone olup bana destek verirseniz sevinirim :)

[/B]

guvwe guvwe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 3 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
dostum kanalın güzel daha hızlı büyümek için sosyal medyaları kullan ama tüm sosyal medyaları kullan hepsini aktif olarak gt yap takipçi kas özelden mesaj yaz ve forumlarda da da reklam yap anahtar lkelime seçimine dikkat et ve sayısı az geldi bana onu 500 kelimeye tamamla açıklama kısmınada bu etiketleri kopyala yapıştır gerisi zamana bırak kanaılın iyi eksikleri yazdım bunlara dikkat et
omerulvi

kişi bu mesajı beğendi.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDER MİSİNİZ?
İnstagram sayfamız
www.instagram.com/gul.yabaniii

• Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

guvwe adlı üyeden alıntı

dostum kanalın güzel daha hızlı büyümek için sosyal medyaları kullan ama tüm sosyal medyaları kullan hepsini aktif olarak gt yap takipçi kas özelden mesaj yaz ve forumlarda da da reklam yap anahtar lkelime seçimine dikkat et ve sayısı az geldi bana onu 500 kelimeye tamamla açıklama kısmınada bu etiketleri kopyala yapıştır gerisi zamana bırak kanaılın iyi eksikleri yazdım bunlara dikkat et

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim hocam çok sağol, elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum, son zamanlarda sosyal medyanın gücünü anladım ve instagram hesabı açtım, arada güzel videolar paylaşıp takipçi artırıyorum. Onun da linkini atayım.

http://instagram.com/omerulviyoutube

Hocam anahtar kelime derken onu tam anlayamadım ? Videoların içeriğine yazdığımız anahtar kelimelerden mi bahsediyorsun acaba ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

guvwe guvwe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 3 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
videoları yüklerken anahtar kelime bölümü var onu 500 kelime ile sınırlıdır tüm hakkını kullan ve o etiketleri açıklama kısmınada yapıştır açıklamaya fazladan anahtar kelime de ekleyebilirsin ve sadece instagram değilde tiktok facebook twitter pinterest gibi tüm sosyal medyaları aktif kullan gt yap takipçi kas daha da hızlı büyürsün anahtar kelimeleri belli aralıklarla kontrol et analitik bölümünde hangi kelimelerde aramalarda çıkıyorsun kaç izlenme gelmiş bak hiç izlenme almayan anahar kelimeleri değiştir ay da bir bunu tekrarla daha hızlı büyürsün

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDER MİSİNİZ?
İnstagram sayfamız
www.instagram.com/gul.yabaniii

• Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

guvwe adlı üyeden alıntı

videoları yüklerken anahtar kelime bölümü var onu 500 kelime ile sınırlıdır tüm hakkını kullan ve o etiketleri açıklama kısmınada yapıştır açıklamaya fazladan anahtar kelime de ekleyebilirsin ve sadece instagram değilde tiktok facebook twitter pinterest gibi tüm sosyal medyaları aktif kullan gt yap takipçi kas daha da hızlı büyürsün anahtar kelimeleri belli aralıklarla kontrol et analitik bölümünde hangi kelimelerde aramalarda çıkıyorsun kaç izlenme gelmiş bak hiç izlenme almayan anahar kelimeleri değiştir ay da bir bunu tekrarla daha hızlı büyürsün

Eyvallah hocam, dediklerini dikkate alıcam, sağolasın bilgiler için

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam video çekmeye zamanın olduğu zamanlarda video çek depola youtube kanalı ilk açıldığında yaklaşık 1-2 ay haftada 1 video yüklenmesi önerimdir daha sonrasında artık hergün video atmaya başlayın youtube sabırla olacak bir iş sonrasında yaklaşık 90 günde yavaş yavaş önermelerde vs daha fazla gösterirsiniz kanalınıza baktığımda ise video küçük resimleri biraz daha iyileştirilebilir iyi çalışmalar

• Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

HandLes adlı üyeden alıntı

Hocam video çekmeye zamanın olduğu zamanlarda video çek depola youtube kanalı ilk açıldığında yaklaşık 1-2 ay haftada 1 video yüklenmesi önerimdir daha sonrasında artık hergün video atmaya başlayın youtube sabırla olacak bir iş sonrasında yaklaşık 90 günde yavaş yavaş önermelerde vs daha fazla gösterirsiniz kanalınıza baktığımda ise video küçük resimleri biraz daha iyileştirilebilir iyi çalışmalar

Hocam yorum için teşekkür ederim, bu fotoğraf mevzusunun bu denli önemli olduğunu bende yeni anladım. Yeni videomda daha büyük fotoğraflar kullanmaya çalışıyorum, umarım dediğiniz gibi üst sıralarda yer alır. Tekrar teşekkür ederim

Yeni video

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al