wmaraci reklam

Youtube Kanalı ile ilgili Öneri

6 Mesajlar 881 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

salvation salvation WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba arkadaşlar, 

Harika bir oyun buldum oyun RPG veya aksiyon oyununa benzemiyor çocuklar için bir araba oyunu animasyon oyunu diyebiliriz bence.

1-)Bu oyunu İngilizce başlık ile sunmak istiyorum takipçilerime ama tekrar edilen içeriğe yakalanmak istemiyorum oyun kanalarında bu sorun çok fazla oluyor. Sizce bu sorun için voicer gibi uygualamar işe yarar mı?

2-) oyunun kendi müziği yok ama karakterlerin bazı anlarda çıkardığı tepki sesleri var bunlar bana sorun yaratır mı sesi kısmalı mıyım?

3-) kısaca söylemek istediğim bir oyun üzerine kanal açacağım ama tekrar edilen içerik ile karşılaşmak istemiyorum bu oyun Kanalı İle İlgili video çeken kanallar var video içerisinde kendi seslerini kullanmıyorlar ve oyunun sesini kullanıyorlar buna rağmen katıl butonları bile açık. Bu yüzden sesimi e video sesini kullanıp kullanmamak konusunda kararsızım

bana tavsiye verirseniz çok mutlu olurum yazılanları merakla bekliyor olacağım... 

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: salvation (19.06.2022 20:52)

wmaraci
reklam

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

Vİdeoda webcam kullanarak ve montaj ile bu sorunu halledebilirsiniz. Ancak tekrar kullanılan içerik için videonuzu indirip tekrar yayınlamalarına izin vermeyin. Sürekli kontrol edin ve böyle bir durumla karşılaşırsanız telif bildiriminde bulunun.

salvation

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam farklı bir dil olduğu için Webcam kullanmam biraz zor görünüyor farklı kanalları inceledim Web cam ve ses kullanmadan katıl butonunu vs. Açmış yani ben de böyle yapacağım sanırım aklıma farklı bir şey gelmiyor bu konuda. Oyunun kendine ait müziği yok ama karakterlerin tepki sesleri var bağırmak gibi bunlar telif veya tekrar edilen içeriğe neden olmaz değil mi? Sesi kısmam gerekir mi? Ayrıca uyardığınız için teşekkür ederim videolarımı paylaşmalarını önlemek için oyuna kanal logomu ekleyeceğim belki kısmen de olsa bu tür şeylere engel olabilirim

HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

HandLes adlı üyeden alıntı

Vİdeoda webcam kullanarak ve montaj ile bu sorunu halledebilirsiniz. Ancak tekrar kullanılan içerik için videonuzu indirip tekrar yayınlamalarına izin vermeyin. Sürekli kontrol edin ve böyle bir durumla karşılaşırsanız telif bildiriminde bulunun.

Hocam cevap yazarken sizi alıntılamayı unutmuşum kusura bakmayın. Diğer sorularım hakkında bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim. Bu tekrar edilen içerik konusunda dilim çok yandı bu yüzden temkinliyim

HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

HandLes HandLes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek YouTube Hizmetleri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 58 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

salvation adlı üyeden alıntı

Hocam cevap yazarken sizi alıntılamayı unutmuşum kusura bakmayın. Diğer sorularım hakkında bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim. Bu tekrar edilen içerik konusunda dilim çok yandı bu yüzden temkinliyim

Hocam siz webcam kullanmasanız bile video üzerinde ufak düzenlemelerle biraz oynama yapın. Diğer videolardan bir farkınız olması ve bildiğim kadarıyla %60 ının aynı olmaması gerekiyordu. Bence karakter tepkileri de oyuna aitse sıkıntı çıkartmaz. Kolay Gelsin

salvation

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

HandLes adlı üyeden alıntı

Hocam siz webcam kullanmasanız bile video üzerinde ufak düzenlemelerle biraz oynama yapın. Diğer videolardan bir farkınız olması ve bildiğim kadarıyla %60 ının aynı olmaması gerekiyordu. Bence karakter tepkileri de oyuna aitse sıkıntı çıkartmaz. Kolay Gelsin

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için :') 

HandLes

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al