wmaraci reklam
lidertakipci

Youtubeden 3 Saniyelik İntro Ekleme Özelliği

3 Mesajlar 2.560 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
YouTube artık tüm kanal sahiplerinin videoların önünde yer alacak 3 saniyelik intro’lar yaratmasına izin veriyor. YouTube’un geliştiriciler blogundan açıkladığı üzere video yaratıcıları hayranlarına kendilerini tanıtacak kısa tanıtım videoları hazırlayıp tüm videolarının önüne ekleyebilecek.

Kanal sahipleri öncelikli olarak bu üç saniyelik giriş videosunu listelemeden kanallarına eklemelerine gerekiyor. Sonrasında kanal ayarlarının altında yer alan video içi programlama sekmesinden “Kanal markalama giriş videosu ekle” seçeneğini seçmeleri ve son olarak intro’nun hangi videolarda yer almasını istediklerini belirtmeleri yeterli oluyor. Kısa tanıtım klibinizi tüm videolarınıza otomatik olarak ekleyebileceğiniz gibi belli bir tarihten sonra kanalınıza yüklediğiniz videoları da seçerek sadece bu videolara eklenmesini sağlayabiliyorsunuz.
YouTube bu intro’ların reklamlar, sponsorluklar ya da ürün yerleştirmeleri olarak asla kullanılmaması gerektiğini vurguluyor. Ek olarak bu kısa tanıtım videolarını her zaman kaldırabilir veya değiştirebileceksiniz

İlgili

wmaraci
reklam

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Güzel ancak süre yetersiz gibi geldi bana. Sonuçta hemen hemen her video zaten kendi introsuyla yayınlanıyor. 3 saniye kullanıcıları intro ekleme derdinden pek kurtaracak bir süre değil.

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

Batuhan adlı üyeden alıntı

Güzel ancak süre yetersiz gibi geldi bana. Sonuçta hemen hemen her video zaten kendi introsuyla yayınlanıyor. 3 saniye kullanıcıları intro ekleme derdinden pek kurtaracak bir süre değil.

3 saniye kısa bir süre yapmalarının nedeni reklam amaçlı kullanımın önüne geçmek istemeleri yatıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al