wmaraci reklam

Kategori Seçiniz

Tecrübe

Yetkinlik

Çalışma Şekli

Fiyat Aralığı

Minimum
Maksimum

CSS

Arama kriterlerinize uygun 23 uzman bulundu.

Php kodlamasında her gün kendimi geliştiren biriyim. Webmasterlığı ve kodlamayı çok seven biriyim.

500 ₺'den başlayan

Frontend Developer-Sunucu optimizasyonu ,CMS,WP,Wocommerce kurulumları hakkında profesyonel destek.

0 ₺'den başlayan

Ben Mahmut Yüksel MERT, 20 mayıs 1998 Çorum/İskilip doğumluyum. Full-Stack Web developer olarak Ankara/Çankaya bölgesinde özel bir şirkette özel projeler için yazılım geliştiriyorum aynı zamanda freelance, proje bazlı, bireysel müşterilerim, kurumsal müşterilerim ve hizmet sağladığım ajanslar bulunmakta.

100 ₺'den başlayan

Okur gezer..

200 ₺'den başlayan

1001Renk.Net Web Developer...

100 ₺'den başlayan

Fullstack Developer

200 ₺'den başlayan

SHOWYAZILIM® 🇹🇷 Store✘®©™ 10 yıldır bilişim ve iletişim alanında web tasarım, yazılım, masaüstü programlama, marka tescil, google ads reklam danışmanlığı ve donanımsal alanında çalışmaktayım. Mesleğimde çözüm üretme, araştırma ve gözlemleme ön planımdadır.

0 ₺'den başlayan

HTML, CSS, Javascript ve PHP dillerini biliyorum ve öğrenmeye devam ediyorum.

Yaklaşık 15 yıldır dijital dünyada öncü bir ajans olarak faaliyet gösteren firmamız, şirketlerin ihtiyaç duyduğu dijital çözümleri en üst düzeyde sunmaktadır. Teknolojinin son trendlerine uygun, yenilikçi web tasarımlarını JavaScript (ES6+), React, Vue.js gibi modern teknolojilerle birleştiriyoruz. Back-end gelişiminde ise Node.js, Python ve Django gibi güncel araçları kullanıyoruz. Veritabanı yönetiminde MySQL ve MongoDB gibi çözümlerle verimli sistemler oluşturuyoruz. Grafik tasarım alanında, Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, After Effects) gibi sektörün en iyi araçlarını kullanarak, görsel estetiği ve kullanıcı deneyimini ön planda tutan tasarımlar yapıyoruz. Figma ve Adobe XD kullanarak UI/UX tasarımında da yenilikçi yaklaşımlar benimsiyoruz. Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetiminde, markanızın dijital dünyadaki görünürlüğünü ve etkileşimini artırmaya yönelik stratejiler geliştiriyoruz. Ayrıca, B2B yazılım geliştirme ve Woocommerce tabanlı e-ticaret sistemleri ile işletmenizin dijital dönüşümünü destekliyoruz. Mobil uygulama geliştirmede ise Android Studio, Flutter ve Swift gibi platformlar üzerinde çalışarak, kullanıcı dostu ve etkileşimli mobil uygulamalar sunuyoruz. WordPress danışmanlığı ile de web sitenizin yönetimini kolaylaştırıyoruz. Firmamız ayrıca, güvenilir ve hızlı domain, hosting, kurumsal mail hizmetleri ve SSL sertifikası satışı ile dijital varlığınızı güvence altına alır. Çok yönlü ve entegre çözümlerimizle, 2009 yılından bu yana müşterilerimizin dijital dünyada başarılı olmalarını sağlıyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. teknoweb.net

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al