Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
4dosgb.com.tr Hakkında 4D OSGB, işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yönetmek, kurumlara sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak üzere 2017 yılında kurulmuştur. Sağlık personeli çalıştırma zorunluluğu olan kurumlara çözüm sunma düşüncesinden hareket eden 4D, İş güvenliği hizmetleri konusunda da kurumlara çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

4D kuruluşundan bu yana, birçok kuruma nitelikli İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Diğer Sağlık Personeli yerleştirilmesi konularında hizmet vermekte, kendi uzmanlık alanında ki riskleri yöneterek, çalışanların sağlık kontrolleri ve iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini de üstlenmektedir. Amacımız iş güvenliğini bir kurum kültürüne dönüştürerek, güvenlik kavramını en tepe yöneticiden en alt işçiye kadar her bireyde öncelikli davranış biçimi haline getirebilmektir. Bu bağlamda çalışanlarımıza vermiş olduğumuz eğitimler ile gelişimlerini sağlayarak verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırmaktayız.Böylelikle iş ortaklarımızın iş sağlığı ve güvenliği gibi uzmanlaşma gerektiren süreçleri, işin ehline bırakmalarını ve kendi ana işine odaklanmalarını sağlamaktayız.

Ülkemizde, son yıllarda hayatımıza giren; iş sağlığı ve güvenliği hizmeti uygulamaları her geçen yıl daha da gelişmektedir.Yapılan istatistiklerde de iş kazalarının bu doğrultuda giderek azalması dikkat çekmektedir. Zira yapılan bütün araştırmalarda, önlemlere yapılan yatırımın, zararlara yapılacak harcamadan her zaman daha az olduğu gerçeğini ortaya çıkartmaktadır.

4D, markasını sadece çalışan sağlığı ve güvenliği hizmetlerine konumlandırmış olup, bu alanda yatırımlarını yapmaya devam edecektir.

Web Site Adresi: 4dosgb.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  41
 • Google Görsel Indexi
  10
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
4dosgb.com.tr - Detaylar

Başlık:

Açıklama:

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 11-09-2019

Görüntülenme Sayısı: 169

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.