Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
175 Web Site Listelendi
Sayfa 1 : 18 «12345678918»
britishenglish.com.tr
1975'den beri dil okullarımız ve tecrübeli eğitmenlerimizle hizmetinizdeyiz. Bakırköy, Mecidiyeköy, Şişli, Kadıköy ve Ümraniye'deki en iyi İngilizce kursu.
zekaoyuncak.com
Bebek zeka kartları Zeka ve Dikkat Geliştiren Setler Dikkat Geliştiren Oyuncaklar Zeka Oyunları Zeka Oyuncakları Ankara Zeka Oyunları Ankara Zeka Oyuncak
gelisimakademisi.com
GELİŞİM AKADEMİSİ - TÜRKİYE'NİN EĞİTİM PLATFORMU
ders.gen.tr
Üniversiteli öğretmenlerden en doğru fiyata İngilizce özel ders alarak hem öğrencinizin İngilizce'yi sevmesini sağlayabilir hatta öğrencinizin akademik başarısının artmasını edinebilirsiniz
hesaplama.biz
Ygs puan hesaplama, dgs puan hesaplama, döviz hesaplama gibi birçok hesaplama işlemini yapabileceğiniz sürekli zenginleştirilen hesaplama sitesi
disticaretplatformu.com
dış ticaret eğitimi, dış ticaret kursu, dış ticaret uzmanlık eğitimi, dış ticaret danışmanlığı,
amerikankulturaksaray.com
Türkiye’de 153 şubesi ile köklü bir kuruluş olan ve 2005 yılından bu yana İngilizce ağırlıklı olmak üzere dil eğitimi veren Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Aksaray İstanbul şubesi ile de yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir.
kpssgundem.com
Kpss gündem sitemizle, kpss gündemini anlık takip edebilirsiniz. Kpss ile ilgili tüm ders ve kpss kaynak önerilerine ulaşabilirsiniz.
projeegitimi.com
Ülkemizde bulunan eğitim kurumlarının büyük bir çoğunluğunda eğitimlerin uygulamadan uzak ve sadece bilimsel olarak ele alınması, son yıllarda açılan üniversite sayısının oldukça fazla olmasının yanı sıra eğitmen ve laboratuvar ihtiyacının yeterli oranda karşılanamaması ve en önemli sorunlardan bir diğeri ise üniversite sanayi iş modellerinin yeterli ve etkin olarak geliştirilememesi özellikle teknik bölümlerden mezun olan arkadaşlarımızın bir doktor, bir hemşire, bir diş hekimine oranla mesleğine ve geleceğe daha karamsar bakmaya iterek özgüven sorunu yaşamalarına sebep olmaktadır.
candelasegitim.com
Candelas ile İNGİLİZCE, TOEFL IBT, YDS, IELTS, Yabancılar için TÜRKÇE kursları alabilir ve Yurt Dışında Eğitim Danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
Sayfa 1 : 18 «12345678918»
YENİ SİTE EKLE
Kategoriler
"Eğitim" Arama Yap
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2018
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.