Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
altinavcisi.org Hakkında Hem düşünmeniz gereken hem de doğru nişan almanız gereken oyunlardan birisi altın avcısı oyunlarıdır. Bu oyunlarda çok iyi nişan almanız gerekmektedir. Çünkü altın yerine farklı bir nesneyi tutarsanız çok fazla vakit kaybedersiniz ve çok fazla para kazanamazsınız. Bu yüzden nişan yeteneğinizin iyi olması bu oyunda iyi olmanız için gereklidir.

Ayrıca oyunda iyi bir şekilde düşünmeniz gerekir. Hangi altın parçasına nişan almanız gerektiği de çok önemlidir. Örneğin ilk olarak zorlu parçaların alınması gerekir. Çok büyük bir altın parçasının önünde taşlar varsa onlara dokunmadan önce küçük altın parçalarının alınması çok daha mantıklı olacaktır.

Ne kadar fazla altın toplarsanız bir sonraki bölümde toplamanız gereken altın sayısı o kadar azalır. Bu yüzden ilk bölümden başlayarak diğer bölümlere sürekli olarak katkı sağlamanız bu oyunda başarılı olmanız için önemlidir. Bu oyunun mantığını iyi bir şekilde kavrarsanız sitemizdeki tüm oyunlarda çok iyi skorlar elde edebilirsiniz.

Altinavcisi.org sitesinde birbirinden farklı onlarca altın toplama oyununu deneyerek çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Üstelik sitemizdeki oyunlara her gün farklı oyunlarda eklenmektedir. Bu sayede çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu konuda sitede size en iyi altın toplama oyunlarını en güzel şartlar altında sunacak ve sizde keyifli bir şekilde oyunlarınızı oynamaya devam edebileceksiniz.

Web Site Adresi: altinavcisi.org

Site Analizleri
 • Google Indexi
  273
 • Google Görsel Indexi
  5
 • Alexa Dünya Sırası
  1886094
 • Alexa Ülke Sırası
  39554
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  285
 • Domain Yaşı
  1296351236
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
altinavcisi.org - Detaylar

Başlık: ALTIN AVCISI OYNA

Açıklama: Altın Avcısı oyunları, ister tek kişilik istersenizde 2 kişilik oynayabileceğiniz Türkçe Altın Avcısı oyunları sizleri bekliyor.

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 19-05-2020

Görüntülenme Sayısı: 17

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.