Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
bilisimkurdu.github.io Hakkında Vizyonumuz bilişim alanında nadir bulunan Türkçe kaynak problemini gidermeyi amaçlayıp (Bazı hataların,problemlerin ve konuların Türkçe kaynakların bulunamaması) Türkiye'mize ve bütün insanlığa bilişim alanında blog tarzı da olsa katkıda bulunmaktır.

Kategori olarak;
Programlama (C#,C,C++,Python,Java,...)
Veritabanı yönetim sistemi (SQL)
Sistem yazılımlarıİşletim sistemleri hata çözümleri,incelemeleri(Windows,Pardus,Ubuntu,Android Custom ve Stock romlar)
Donanım hata çözümleri ve incelemeleri
Not : Bilişim Kurdu (blog) Tekno Kızılelma projesinin bir parçası olup Tekno Kızılelma bir şirketfirma değildir.

Gizlilik politikamız;

Gizlilik bizim için çok önemli.

Eğer Bilişim Kurdu‘nda yorum yaptıysanız veya herhangi bir şekilde bilgi vererek site ile etkileşimde bulunduysanız bilgileriniz tarafımca toplanır.

Sitede yorum yaparken sizden ad, e-posta adresi veya telefon numarası gibi bilgiler istenebilir. Ancak aynı zamanda anonim olarakta bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Diğer web sitelerin de olduğu gibi, bu site de bu bilgileri toplar ve veritabınında bulunan bu verileri kullanır. Bunların içerisine IP adresleri, ISS, tarayıcı türü, ziyaret süreleri ve site genelinde ziyaret edilen sayfaları hangileri olduğu bilgileri de vardır.

Bu tür kişisel tercih bilgilerini öğrenmek ve depolamak için çerezler kullanılır. Bununla birlikte tarayıcı ayarlarında, ya da Norton Internet Security gibi programlar araclılığı ile tercihlerinizi yöneterek çerezleri devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Ancak, bu büyük ölçüde kullanıcı deneyimini azaltabilir ve sitenin bazı özellikleri kullanmanızı engelleyebilir.

Sizden topladığımız bilgiler deneyimlerinizi kişiselleştirmek için kullanılır. Bu bilgiler kesinlikle ticari amaçlı satılmaz, kimse ile paylaşılmaz.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun bir şekilde site poltikamız uygulanır. Dolayısı ile haklarınızın, mülkiyetinizin ve kişisel verilerinizin güvenliği sağlanacağından emin olabilirsiniz.

Ancak, kişisel olmayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam ya da diğer kullanımlar için diğer partilerle paylaşılabilinir.

Bazen site içerisinde üçüncü parti ürün veya hizmetleri sunulabilinir. Bu üçüncü taraf sitelerin verdikleri hizmet ve yaptıkları hiç bir eylemden sorumlu ve ya yükümlü Tekno Kızılelma proje ekibi sorumlu tutulamaz.

Eğer gizlilik potikiasında herhangi bir değişiklik olursa, bu sayfa üzerinden resmi bir şekilde değişiklikler yayıma geçecektir.

Web Site Adresi: bilisimkurdu.github.io

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  us Amerika
bilisimkurdu.github.io - Detaylar

Başlık:

Açıklama:

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 28-12-2018

Görüntülenme Sayısı: 345

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.