wmaraci reklam

ChatAsk.Net Eğlenceli Chat Aşk Sohbet Odaları

chatask.net Hakkında

Chat Sohbet Platformu!

ChatAsk.Net, Sohbet sitesi hizmeti veren sitemiz sizlerin chat yapma anlayışını ve arayış sebebini ön planda tutarak sürekli sohbet servisini aktif bulundurmaktadır. Hangi ülkede, bulunduğunuz her şehirde nerede olursanız olun sohbet kanallarımıza giriş yapabilirsiniz. Kaliteli misyonundan ödün vermeyen sohbet odalarımız seviyeli bir ortam oluşturmayı amaç edinmiştir. Eğer aradığınız ortam bu gereksinimi karşılıyorsa direk giriş yapmanızı öneririz. Sıcak kahve tadında bir ortam sizleri beklemektedir. Bilmeniz gereken kesinlikle sohbet içerisinde yetişkinlere yönelik konu ve içeriklere aynı zamanda bu tür nicklere izin verilmemektedir. Lütfen bu arayışlarda bulunmayınız.

Chat Aşk Mobil Sistemi

Tüm cihazlarınızın destekler özellikteki arayüzü ile sitemiz üzerinden mobil uygulamamızı telefonlarınıza veya tabletlerinize indirerek rahatlıkla güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. En güzel ortamın olduğu, genel sohbet akışının akıcı ve keyifli olduğu nadir sohbet siteleri arasında yer almaktadır. Ücretsiz ve herhangi bir üyelik sistemine takılmadan hızlı bir şekilde chat sitesine bağlantı kurabilirsiniz.

Seviyeli Sohbet Ortamı

 Yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar edinmek gerekir. Aslında chat siteleri bu tür ihtiyaçları karşılamak adına hizmet vermektedir. İnsanlar bu tür sitelere giriş yaparak sohbet arkadaşı seçer. Tam anlamı ile emin olduktan sonra arkadaşlıklarını uzun soluklu hale taşır ve gerçek hayattada görüşürler. Bazı insanlar evlilik kararı bile almışlardır sohbet sitelerinde tanıştıktan sonra. Kısa süreli ilişkiler yerine, uzun vadeli ilişkiler seçmeliyiz. Seviyeli bir ortam arıyorsanız eğer sohbet kanalımıza giriş yapıp değerlendirebilirsiniz.

Sohbete bağlandıktan sonra sunucu içerisinde nick değişimi yapmak isterseniz eğer /nick yeninick komudu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sohbet içerisinde departmanlara bölünmüş yetkililerimiz bulunmaktadır. Eğer kanallarla ilgili sıkıntı yaşarsanız chanserv departmanına, nicklerle ilgili sorun yaşarsanız nickserv departman yetkilileri ile görüşerek sorununuzu anlatabilirsiniz. Sizler için yardımcı olmak adına sürekli online yönetici adminlerimiz bulunmaktadır. Chatask.Net, arkadaş bulabileceğiniz en güvenli sohbet platformudur!

Web site adresi: chatask.net

Site Analizleri

 • google
  Google Indexi -

 • alexa
  Alexa Dünya Sırası -

 • alexa
  Alexa Ülke Sırası -

 • alexa
  Alexa Backlink -

 • yandex
  Yandex Indexi -

 • location
  Site Lokasyonu -

chatask.net Detaylar

 1. Başlık-
 2. Açıklama-
 3. Kelimeler-
 4. Eklenme Tarihi
 5. Görüntülenme Sayısı604

Site Hakkında Yorumlar

   Siteye Puan Verin:
   Site Ayarları
   • Tema Seçeneği
   • Site Sesleri
   • Bildirimler
   • Özel Mesaj Al