reklam
pst.net
fipek

Ücretsiz Online WEB Dersleri

dersleri.online Hakkında

Ücretsiz Online WEB DersleriDersleri.online web sitesi 2003’ten beri aktif olarak kullanılan ve günümüzde büyük şirketlerin bile tercihi haline gelmiş WordPress ve 1999 yılından bu yana Google’un bizlere sunduğu Blogger servislerinin daha iyi anlaşılması ve kullanıcıların bu servislere tamamen hakim olabilmesi adına 2020 yılında iki ortak/arkadaş tarafından kurulmuştur.
Dersleri.online adından anlaşılacağı üzere siz değerli ziyaretçilerimize ders niteliği taşıyan eğitici videolar ve makaleler hazırlıyor ve bunları tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuyor.

Dersleri.Online’a Kim İçerik Üretiyor?Elbette kullanıcılar öğretici nitelikte makaleleri okumadan önce biz kimiz bunu öğrenmek isteyecektir. Biz, iki arkadaş olarak farklı alanlarda yaklaşık 3 yıllık (bu yazı 2020’de yazılmıştır) deneyime sahibiz. Birimiz WordPress konusunda uzmanlaşırken, diğerimiz Blogger konusunda uzmanlaşıyor. Ancak, biz birer uzman olduğumuzu iddia etmiyoruz.
Bu sizi korkutabilir belki fakat unutmayın ki bu sektör internet var oldukça her gün, her saniye sürekli değişiyor ve gelişiyor. Bizde bu değişim ve gelişime ayak uydurmak için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Uzmanlık niteliğini kendimize uygun görmeme nedenimiz ise gayet nettir: Bu sektörde en az 10 yıl aktif olmak ve en az 10 yıllık tecrübe ve birikime sahip olmak uzman niteliği taşımak için doğrudur. Biz, Dersleri.Online kurucuları ve editörleri olarak neredeyse günün her saati bu alanda kendimizi geliştirdiğimiz için eğitim verecek düzeyde olduğumuza inanıyor ve bilgi birikimimize güveniyoruz.
İçeriklerimizi hazırlarken çok iyi bildiğimiz konuları bile dünyaca ünlü sitelerden tekrar tekrar araştırıyor, kaynakları sizlere sunuyor, kendi tecrübelerimizi katıyor ve çeşitli analizler yapıyoruz. Eksik veya yanlış bilgi vermemek için araştırmalarımıza ve bilgilerin güncelliğine çok dikkat ediyoruz.

Dersleri.Online’dan Önce BizÇeşitli kişisel ve genel bloglar, haber siteleri, e-ticaret siteleri ve kurumsal web siteleri kurmuş, yönetmiş, devretmiş veya son vermiş olduğumuz çok çeşitli alanlarda tecrübe edindik.
Aynı zamanda bu Dersleri.Online projesinden önce çeşitli ticari faaliyetlerimiz olmuştur. Her ticaretimiz sorunsuz şekilde tamamlamış, aldığımız hiçbir işi yarım bırakmamış iki kişilik bir ekibiz.

Ne İstiyoruz?Dersleri.Online web sitesi üzerinden sizlere bildiklerimizi aktararak bu sektörün daha da ilerlemesi istiyoruz.
Özellikle Türkiye’de bulunan kaynak eksikliğini gidermek istiyoruz.
Basit ve anlaşılır bir dil kullanarak yeni başlayanlardan, ileri seviyede olan herkesin anlayacağı bir kaynak olmak istiyoruz.
Eksik, yarım, gizlenmiş bilgiler olmadan, herkesin internet üzerinde ki varlığını geliştirmesini, başarılı projelere imza atılmasını istiyoruz.

Web site adresi: dersleri.online

Site Analizleri

 • google
  Google Indexi -

 • alexa
  Alexa Dünya Sırası -

 • alexa
  Alexa Ülke Sırası -

 • alexa
  Alexa Backlink -

 • yandex
  Yandex Indexi -

 • location
  Site Lokasyonu -

dersleri.online Detaylar

 1. Başlık-
 2. Açıklama-
 3. Kelimeler-
 4. Eklenme Tarihi
 5. Görüntülenme Sayısı160

Site Hakkında Yorumlar

   Siteye Puan Verin:
   Site Ayarları
   • Tema Seçeneği
   • Site Sesleri
   • Bildirimler
   • Özel Mesaj Al