Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
herkeseyekredi.com.tr Hakkında Kredi Danışmanlık Firmamız Ne İş Yapar?

Acil ihtiyaçlarda, araba veya ev gibi yüksek bütçeli harcamalar yapmadan önce mevcut birikimin tamamlanması için kredi ihtiyacı açığa çıkar. Bankaların vermiş olduğu cazip tekliflerden yararlanmadan önce sunduğumuz kredi danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Piyasa şartları göz önüne alınarak her banka tarafından farklı şekillerde hazırlanan teklifler konusunda deneyimli olan ekiplerimiz, sizi en doğru alternatif hakkında baştan yönlendirir. Risk değerlendirmesi yapılarak sunulacak teklifleri değerlendirmek ve sürecin hangi banka üzerinden tamamlanmasına karar vermek ise tamamen kendi inisiyatifinize bağlıdır.

Mevcut ekonomik şartlarınızı göz önünde tutarak hazırlayacağımız öneriler, kredi başvurusu yapmanız halinde karşılaşacaklarınız hakkında size önceden fikir verir. Pek çok kişiyi zarar etmek hatta batmaktan koruyan önerilerimiz, her zaman tüketici memnuniyeti ve güveni göz önünde tutularak yapılır. Kredi geçmişi yüzünden geleceğinizi risk altına almak istemiyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yapılacak her türlü risk değerlendirmesi ve alınacak her türlü tedbir, mevcut nakit ihtiyacınızın karşılanmasına yönelik olacaktır.

Günümüz ekonomisinde zaman zaman kriz ortamları oluşabiliyor. Özellikle sabit gelir karşısında artan ihtiyaçlar ve kriz durumlarının yarattığı olumsuzluklar bireyleri acil para lazım, nasıl anında para bulabilirim araştırmalarına itiyor. Bireylerin nakit sıkıntısını gidermek için her zaman borç bulmak çözüm olmayabiliyor. Bu durumlarda yapılabilecek çok şey olabilir. Ama yapılmaması gereken tek şey; Senetle Kredi ya da Senetle Para vereceğini söyleyen Tefeci lere gitmektir.

Bilinmesi Gerekenler:

1-) Kontratlı olarak alınacak cihazlar; ödeme kabiliyeti olmayan kişiler için bir kredi ürünü değildir.
2-) Kontratlı olarak alınacak cihazların; Kullanılması, birine hediye edilmesi, yeni modeli çıktığında ya da memnun kalınamaması durumunda satılması gibi kararlar, cihazı alan kişinin tasarrufundadır.
3-) Alınan cihazın, 1 Yıl, 1 Ay, 1 Hafta, 1 Gün v.b zaman dilimlerinde; satılması ya satılmaması ile ilgili her hangi bir kısıtlayıcı kanun yoktur.
4-) Kontratlı Cihazların temini; sadece yetkili bayilerde, yetkili kişiler aracılığı ile alınabilir.
5-) Cihaz satılacak ise; 2. El Cihaz Alım-Satım ı için Emniyet Genel Müdürlükleri nin belirlemiş olduğu Cihaz Alım Satım belgesi; imzalanmalı ve imzalatılarak bir nüshası alınmalıdır.

Web Site Adresi: herkeseyekredi.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  1411242
 • Alexa Ülke Sırası
  35
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  0
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  Bilinmiyor
herkeseyekredi.com.tr - Detaylar

Başlık: Kredi Danışmanlık Haberleri -Banka Kredileri ve Finans Haber Portalı

Açıklama: Bankalara kredi başvurusu yapmadan önce nelere dikkat etmek gerekir? Bankaların önem verdiği kriteller nelerdir? Bankaların güncel faiz oranlarını nedir?

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 12-03-2019

Görüntülenme Sayısı: 938

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.