Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
[WM ÇEKİLİŞ 3] SEO Uzmanı Atalay Sidar Sponsorluğunda 20 Üyemize 1200TL Değerinde SEO101 kitabı Hediye Ediyoruz!
kardeslerelektronik.com.tr Hakkında Misyonumuz

Kardeşler Elektronik; yenilikçi, fark yaratan ve çözüm üreten hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimsemiş durumdadır. Elektronik sektöründe kaliteli, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Elektronik firması olarak, kaynakları iyi yönetip, verimliği arttırarak hizmetlerimizin müşterilerimize en uygun maliyette ulaşmasını sağlamak misyonumuzun bir parçasıdır. Şirketimiz, bünyesinde çalıştırdığı personelin bilgi ve becerilerini arttırarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Sektörün saygın elektronik firmalarından biri olarak vizyonumuz; takım olmayı başarmış, konusunda deneyimli, uzman teknik kadrosu ile sürekli hizmet yelpazesini genişleterek yeni ve uygun teknolojik çözümler üretmektir. Firmamız, verdiği hizmetlerin tamamında yüksek standartlar ile hizmet vermeyi ve rakipsiz elektronik firması olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda karşısına çıkabilecek tüm zorluklar ile mücadele etmeyi başaran ve yüksek hayal gücüne sahip ekibi ile beraber bıkmadan usanmadan çalışmalarına devam etmektedir. Bunun yanında firmamız, teknolojik gelişmeleri takip etmekte, kendisini geliştirmekte ve bu gelişmeyi müşterileri için yaptığı işlere yansıtmaktadır.

Firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana verdiği hizmetlerin sayısını ve kalitesini arttırmayı hedef olarak belirlemiş, bu sayede müşteri ilişkilerini geliştirmiş ve güvenilir bir elektronik firması olmayı başarmıştır. Ayrıca bu başarısını sürdürmek için her geçen gün daha da çok çalışmaktadır.

Elektronik sektöründe müşterileri için en hesaplı çözümleri sunmayı kendisine görev edinen firmamız için en önemli öncelik müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda kendisini geliştirmek ve farkını göstermek için çağın yeniliklerine ayak uydurmaya çalışan firmamız, ülkemizde alanında ön sırada yer almayı vizyonunun temel parçası haline getirmiştir.

Kalite Politikamız

Kardeşler Elektronik; en üst seviyede müşteri tatminini, verdiği hizmette kaliteyi ve verimliliği esas olarak almış, bu kalite ve verimliliği ise müşteri ve birlikte çalıştığı takım arkadaşlarına yansıtmayı amaç edinmiştir.

Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve belirleyiciliğinin yanında, bunu sürekli hale getirmeyi ve geleceğimizi güvence altına almayı hedefliyoruz. Şirket kalite politikamız gereği, toplam kalite felsefesini esas alan ve takım ruhunu ön planda tutan çalışmalar ile örnek alınan rekabetçi süreçler oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Web Site Adresi: kardeslerelektronik.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  1300
 • Google Görsel Indexi
  1160
 • Alexa Dünya Sırası
  3294461
 • Alexa Ülke Sırası
  88713
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  667
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
kardeslerelektronik.com.tr - Detaylar

Başlık: İstanbul Tv Servisi - Led tv , LCD tv, Smart Televizyon Tamir Servisi

Açıklama: Kardeşler Elektronik Televizyon Tamir Servisi ve Uydu Servisi - istanbul'da led tv, lcd tv,smart televizyon tamiri hizmeti veren televizyon servisi.0 (216) 427 02 31

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 09-02-2019

Görüntülenme Sayısı: 93

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.