Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
mobilkask.com.tr Hakkında MobilKASK Hangi Cihazlara Yapılır ?

Tamamlayıcı EK Garanti yani bilinen adıyla MobilKASK nedir ne işe yarar ?

Nerde ne zaman başımıza ne geleceği belli olmaz, bu yüzden telefonlarımızın başına bir çok talihsiz olaylar gelir. Tabii bu olaylar telefonsuz kalmamıza sebep olabilecek olaylar olabiliyor. Hemen garantiye gönderiyoruz telefonumuzu fakat garantinin cevabı her zaman ki gibi hazır “Kullanıcı Hatası”. İnsanlar bu durumda çoğu zaman mecburen son model telefonlarından oluyorlar ve mecburen eski ve ucuz telefonlar ile idare etmek zorunda kalıyorlar. Peki size MobilKASK’tan bahsetsek acaba fikriniz değişirmiydi ?

MobilKask’ın mantığı mevcut cihazınızın garanti kapsamında yapmadığı/yapmak istemediği hasarları Tamamlayıcı EK Garanti ile gidermektir. Sizce güzel değil mi ? Neden telefonunuz zarar gördüğünde yüksek servis ücretleri ödemek veya tamamen cihazınızdan olmak yerine MobilKASK yaptırmıyorsunuz ?

İşte tamda bu gibi durumlarda yardımınıza MobilKASK yetişiyor. Tabi tüm yaptığınız işlerde olduğu gibi MobilKASK yaptırırken de ilk önce güvenli ve sağlam firmaları tercih etmeniz gerekir.

En basitinden googleye MobilKASK yazdığınızda Yüzlerce Binlerce Şikayeti olan bir firma yerine sizleri onlarca mutlu ve kendini güvene alan müşteri göreceksiniz,.

MobilKASK
Türkiyenin ilk ve Tek Hem Sıfır, Hemde İkinci El Cep Telefonlarına Tamamlayıcı EK Garanti yapan fırmasıdır. MobilKask Hiçbir cihaz ayırmaksızın en az 1 yıl olarak Tamamlayıcı EK Garanti hizmeti vermektedir. MobilKask +1 Yıl Hizmet Paketlerinde %60 indirim yaparak hem tüketici dostu hemde Tamamlayıcı EK Garanti Hizmetinde Zirvededir. Öyle ki arkadaşını davet eden müşterisinin garanti süresini +1 yıl daha uzatmaktadır.

Her ne şekilde olursa olsun TERÖR MAĞDURU müşterilerimize Bedelsiz Tamamlayıcı EK Garanti hizmeti Sadece MobilKASK’ta. Polis ve Askeri Personellere vatanımızı koruma vazifesi olan her birey hiç çekinmeden firmamızdan %50 indirimle hizmet alma hakkına sahiptir, Birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu şu günlerde her ne kadar yurtiçi ve yurt dışından almış olduğumuz parçalar için dolar kuru üzerinden ödeme yapsakta 2 yıldır fiyatlarımız da değişiklik yapmadık, Sizleri maddi manevi madur etmedik, Şirket olarak yüzlerce dolar zarara girmemize rağmen satışlarımızı TL üzerinden yapmış olmanın mutluluğu ve her daim yanımızda olup bizi tavsiye eden müşterilerimize hizmet etmekten gayet mennunuz.

Sizleri de ailemizde görmekten mutluluk duyarız,
Saygı ve Sevgilerimizle.

Web Site Adresi: mobilkask.com.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  953
 • Google Görsel Indexi
  538
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  262
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
mobilkask.com.tr - Detaylar

Başlık: MobilKASK Market - Peşinatsız Taksitle Cep Telefonu

Açıklama: Sıfır ve ikinci el cep telefonları, peşinatsız taksitle! Türkiye'nin en kapsamlı garanti ve müşteri koruma hizmetini veren MobilKask; online satış mağazası ile artık sizlerle.

Kelimeler:

Eklenme Tarihi: 02-11-2018

Görüntülenme Sayısı: 286

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz

WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2021
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.