Giriş Yap / Kayıt Ol
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
[WM ÇEKİLİŞ 3] SEO Uzmanı Atalay Sidar Sponsorluğunda 20 Üyemize 1200TL Değerinde SEO101 kitabı Hediye Ediyoruz!
monitorminor.gen.tr Hakkında Monitor Minor

Günümüzde dünya üzerinde yapılan araştırmalar üzerine aldatma oranlarının artması nedeniyle insanlar çeşitli yöntemler bularak eşlerini veya sevdiklerini belirli bir şekilde takip etmeye çalışıyorlar. Bu durumlarda ise dedektif yöntemini sıklıkla tercih eden kimseler bu durumun sakıncalı bir durum olmasından dolayı, tabiri caizse cep yoran bir durum olduğundan teknolojiyi tercih etmeye başlamıştırlar. Teknoloji ortamında bizlere bu konuda devleşmiş bir firma olduğunu gösteren Monitor Minor ekibi sizlerin bu gibi yüksek maliyetlere katlanmadan işinizi kolay bir şekilde Monitor Minor’ü tercih ederek halledebilmeniz için sizlere yardımcı oluyorlar.

Telefon takip programını tercih ederek bütün Android sistemi kullanan tüm mobil cihazlarına ve tabletlere Monitor Minor programını kurarak istediğiniz zaman sizlere özel hazırlanmış panel üzerinden kontrol etmek istediğiniz kimse hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Adeta sosyal medya da aldığı nefese kadar sizlere haber verecek olan bu uygulamada sizlere en iyi hizmetin sağlanmasından başka hiçbir şey amaçlanmamaktadır. Ayrıca uygulamayı sevdiğiniz biri için kullanabilme olanağınız var iken çok değerli çocuklarımızı da unutmamak gerekiyor. Özellikle “Ağaç yaşken eğilir” sözünden esinlenecek olursanız. Çocuğunuzu bir an önce kontrol altına almanız gerektiğini fark etmelisiniz. İnternet sektörünün çocuklar üzerinde ki kötü etkilerini çocuklarınıza yaşatmamak için Monitor Minor sizin için en doğru adres olacaktır.

Web Site Adresi: monitorminor.gen.tr

Site Analizleri
 • Google Indexi
  43
 • Google Görsel Indexi
  37
 • Alexa Dünya Sırası
  0
 • Alexa Ülke Sırası
  0
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  26
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  tr Türkiye
monitorminor.gen.tr - Detaylar

Başlık: MONİTOR MİNOR ,MONİTORMİNOR TÜRKİYE,MONİTOR MİNOR KURULUM

Açıklama: Monitor Minor Gelişmiş Mobil Takip Programı

Kelimeler: monitor minor, monitor minor takip, cp monitor minor, monitor minor nedir, monitor minor telefon takibi, monitor minor satın al, monitor minor programı, casus telefon, telefon dinleme, telefon dinleme programı, dinleme cihazı, dinleme cihazları

Eklenme Tarihi: 16-03-2019

Görüntülenme Sayısı: 456

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2019
Bir Boğa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.