Giriş Yap / Kayıt Ol
igresellers
WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!
pnd.tl Hakkında Hepimizin bildiği gibi URL yani linkler, internet sayfalarında kullandığımız bağlantı adreslerine verilen isimdir. Kimi zaman bu bağlantı adresleri çok uzundur ve paylaşımlarda çeşitli sıkıntılar yaratabilir. İşte bu gibi durumlarda linkleri kısaltmaya ihtiyaç duyarız. Bunun için de link kısaltma servislerinden yararlanabiliriz. PND bu konuda sizlere yardımcı olan en önemli web sitelerinden birisidir.

Büyülü internet sektörü, bize birçok konuda fayda sağlamaktadır. Pek çok konuda gelir imkanı yaratan bu sektörde kullandığımız bağlantılar yani linkler büyük önem taşır. Link kısaltma, çok uzun olan URL’lelerin yapısını daha kısa bir hale getirmeyi sağlayan yöntemdir. Bağlantı adreslerini kimi zaman sosyal medyada, kimi zaman ise SMS olarak tanıdıklarımızla ya da hedef kitle ile paylaşırız. Bu noktada oldukça uzun olan URL’ler sıkıntı yaratabilir. İnternet sayfasındaki uzun linkleri akılda tutmak ve birisine söylemek sorun haline gelir. Öte yandan Twitter gibi karakter kısıtlaması olan sayfalarda da paylaşım yapamayabilirsiniz. Uzun bir adresi bu siteden paylaşacağınız zaman ne yoruma yer kalır ne de herhangi bir açıklamaya. Bu nedenle link kısaltma servislerini kullanmak sizler için avantaj haline gelir. Öte yandan link kısaltma da gelir elde etmenin en önemli adımlarından birisi olarak kabul edilmektedir. Pek bu gelirler nasıl elde edilir? Link kısaltmanın mantığı nedir? Link kısaltma servislerinin mantığı, kullanıcıların uzun linklere ulaşmak için belirlediğiniz kısa linke tıklayarak sitenin belirlediği reklam boyunca beklemelerini sağlamak. Bu sayede kişilerin linke ulaşma sırasında reklam izlemesini sağlayarak, reklamlardan prim elde edilebilmektedir.

Web Site Adresi: pnd.tl

Site Analizleri
 • Google Indexi
  0
 • Google Görsel Indexi
  0
 • Alexa Dünya Sırası
  67360
 • Alexa Ülke Sırası
  1
 • Alexa Backlink
 • Yandex Indexi
  135
 • Domain Yaşı
  0
 • Site Lokasyonu
  Bilinmiyor
pnd.tl - Detaylar

Başlık: PND - Link Kısaltma Servisi

Açıklama: PND.TL ile link kısalt ve para kazan! PND, bir link kısaltma sitesidir. Sizlere ücretsiz üyelik ve yüksek kazanç oranları sunar.

Kelimeler: earn money, short link, get paid

Eklenme Tarihi: 31-01-2018

Görüntülenme Sayısı: 551

İlana Gelen Yorumlar - 0 Yorum
Yorum Yaz
WM Aracı Maskotu Boa WM Aracı © 2010 - 2020
Bir Paşa Bilişim markası.
Cesur.NETWM Aracı Cesur.NET İnternet Teknolojileri'nde güvenle barınmaktadır.