reklam
pst.net
fipek

SenSohbet.Net - Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri Chat

sensohbet.net Hakkında

Ücretsiz bedava sohbet odalarımıza sizlerde davetlisiniz. sen sohbet bir Apollo bilişim projesidir. Kesintisiz bir kaliteli ortam oluşturmaktan memnuniyet duyarız. Sizler için kayıt yok ücret yok herşey kendi kontrolünüz altında sizlerde bu ortamı girebilirsiniz. +18 yaş altı girişi yasaktır. Anlaşıldı an sunucularımızdan uzaklaştırılacaktır. Eski javalı sistemleri unutun tamamen sizlerin akıllı cihazlarına göre editlenmiş düzenlenmiş olan sohbet platformumuz sizlere her geçen gün yeniliklerinide sunmaya devam ediyor. Editlemesini bizzat Apollonun yaptığı unreal 3.2 sürümü şile sizlere kolay kullanım imkanı ve web arayüzü sunuyor. Hiç bir bilginiz kimse ile paylaşılmamakta ve ssl yöntimi ile yedi yirmi dört kontrol altındadır.

Sistemimiz diğer sohbet sistemlerinden oldukça farklıdır. Kolay kullanım arayuzu ozel oda açma imkanı ve insanlar ile lobiden ziyade özelde sohbet etme imkanı nıda sizler ile buluşturmuş oluyoruz. Sizleri sohbet chat odalarında yetkili arkadaşlarımız karşılayacaktır. Bu konuda asla endişeniz olmasın. Tereddüt etmeyin kesinlikle sizlere her konuda destek veriyoruz. İçeride ÇEŞİTLİ Oyun  kanalları mevcuttur. Dilediğiniz oyunları oynaya bilir on binlerce kullanıcı ile de oyunlarda yarışabilirsiniz. Diğer özelliğimiz ise dünyanın her yerinden her saat ünlü djlerin bulunmasıdır. Sizler için her saat anonslu yayın ve istek isteme imkanı ile canlı radyomuzda hizmetinizde olmaktadır. Sizler ister eğlenin ister partner arayın isterseniz de dostluklar kurun. Hiç yabancılık çekmeden dost canlısı insanlar ile sizlerde buluşun. Adeta yazışmalara yetişemeyeceğinizin garantisini sizlere verebiliriz.Ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen yazılım uygulama ve bağlantı protokolleri ile sorunsuz ve kesintisiz sohbet ve chat imkanı sağlayan, yeni kişilerle tanışma nıza arkadaş bulmanıza aracılık eden sohbet odaları, mobil cihazlarınız la kolayca erişim ve güvenli iletişim sağlar.

Mobil, web, mobil uygulama, mobil web erişim seçenekleri ile 7/24 sorunsuz ve kesintisiz sohbet et, sınırsız ve özgürce chat yap, sohbet odaları ile yeni kişilerle tanış, arkadaş bul. Kullanıcılarımıza değer veriyoruz. 7/24 Canlı sohbet ve chat seçenekleri ile sohbet odaları hizmeti sunuyoruz. Sohbet kanallarımızda diğer kullanıcılarımız ile birlikte ortak bir konu belirleyebilir, kararlaştırdığınız konu üzerinde tartışabilirsiniz. Bu bağlamda hemfikir olduğunuz grup arkadaşları edinebilir, farklı fikir ve görüşlerde olan kullanıcılarımızla beyin fırtınası yapabilirsiniz. Chat yapmak çoğu zaman algılarda bir nickname ile sohbet odalarına giriş yaparak günlük arkadaşlıklar edinmek gibi bir iz bıraksa da aksine uzun yıllar süren dostlukların ve kurulan arkadaşlıkların da temelini atmaktadır. Özetle kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Siz değerli kullanıcılarımız neyi talep ederseniz biz sizlerin amaçları doğrultusunda gelişmeye ve değişmeye devam edeceğiz.

Web site adresi: sensohbet.net

Site Analizleri

 • google
  Google Indexi -

 • alexa
  Alexa Dünya Sırası -

 • alexa
  Alexa Ülke Sırası -

 • alexa
  Alexa Backlink -

 • yandex
  Yandex Indexi -

 • location
  Site Lokasyonu -

sensohbet.net Detaylar

 1. Başlık-
 2. Açıklama-
 3. Kelimeler-
 4. Eklenme Tarihi
 5. Görüntülenme Sayısı131

Site Hakkında Yorumlar

   Siteye Puan Verin:
   Site Ayarları
   • Tema Seçeneği
   • Site Sesleri
   • Bildirimler
   • Özel Mesaj Al