kelebek adlı üyeden alıntı

Benim gördüğüm ilk hata iki kere return yapmaya çalışıyorsun fakat bildiğim kadarıyla function içinde sadece 1 kere return işlemi yapabilirsin. Hata mesajı içinde onun için aynı class içerisinde bir en başta bir değişken oluşturup onu bir fonksiyona bağlayabilirsin. Yani "$uye->hata" gibi bir şey aracılığı ile hatayı alabilirsin.

Buna gerek olduğunu düşünmüyorum zaten bir tek hata durumun var. İf içerisine hata mesajını yazman yeterli olacaktır.

Üstadım, tek hata durumu şöyle, aslında haklısınızda algoritmik yapımı geliştirmeye çalışıyordum, benim class içindeki hataya ulaşmaya çalışma şeklim doğru mu peki ?

haliluunal adlı üyeden alıntı

İsterseniz ücretli yardımcı olabilirim

Kendimi geliştirme amaçlı yaptığım birşey :) udemy kurslarında bakıp senaryo kurguluyorum, isterseniz bu seferlik ücretsiz yardımcı olun :) gerçek bir proje yaptığımda ücretli yardımcı olursunuz :)

ikisekiz adlı üyeden alıntı

Hocam if içinde return olmaz.
if ($kontrolet==1) {

Echo "kullanıcı mevcut bla bla";

}else
kayıta devam edilecek işlemler...
{
İllede fonksiyon kullancam diyosan yarın yardımcı olabilirm.

Hocam, illede o fonksiyona gerek yok, tek return ile sorunumu düzelymeye çalıştım, echo bla blaya, tasarım uye.php den ulaşamadım. bunu sağlıyamıyorum

bydoqt0r adlı üyeden alıntı

$ekle = $db->query("INSERT INTO ".$this->tabloAdi." (nick,sifre) VALUES ('{$nick}','{$sifre}')");
Kodu böyle bir çalıştırmayı denermisiniz

kayıt kısmında bir sorunum yok üstadım.