Cümleten Selamun Aleyküm abilerim ablalarım kardeşlerim 25 yaşındayım ben ileri düzey panik atak anksiyete ve obsesif hastasıyım. Bugün psikiyatriye gittim derdimi az buçuk anlattım anlatamadım derken 2 adet ilaç yazdı. Aşırı zayıf olduğum için beni önce dahliyeye yönlendirip kan verdim test yaptırdım. Allaha çok şükür temiz çıktı kilo kaybım ws tamamen psikolojik. Ben aşırı takıntılı insan oldum lambaları defelarca açıp kapatan bardağı defelarca masadan alıp tekrar katma gibi her türlü anormallikleri sergiliyorum. Bunların yanı sıra aşırı tedirginlik korku yaşıyorum boğazıma ufacık gıcık gelse tüm gün boyunca kafama takar oldum. Ara ara ataklar krizler geçiriyorum nefes almakta zorluk çekiyorum. Ama şu bir gerçekki aslında hiç birşeyim yok elimde olmadan saçma saçma şeyler yapıyorum. Her neyse lafı uzatmayalım ben bugün 2 adet ilaç aldım birisi paxil, diğeri rexapin doktor bu ılaçları yazarken uyuşukluk felan olur korkma dedi bu defa ben ona bile kafayı taktım içmeye ceserat edemiyorum çünkü panik yaparım sendromuna giriyorum. Eve geldim şuan bile 2 ilacı sağda solda araştırıyorum nasıl olacak nasıl etki yapacak şeklinde bunları yaptıkça ilaçları kullanasım gelmiyor. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar çaresiz kaldım :norespond: Yazım hatalarım olmuş olabilir lütfen kusura bakmayın.