wmaraci reklam

Yardımınıza ihtiyacım var (Mevzu panik atak)

12 Mesajlar 1.322 Okunma
wmaraci reklam

Room01 Room01 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Gıda teknolojisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Cümleten Selamun Aleyküm abilerim ablalarım kardeşlerim 25 yaşındayım ben ileri düzey panik atak anksiyete ve obsesif hastasıyım. Bugün psikiyatriye gittim derdimi az buçuk anlattım anlatamadım derken 2 adet ilaç yazdı. Aşırı zayıf olduğum için beni önce dahliyeye yönlendirip kan verdim test yaptırdım. Allaha çok şükür temiz çıktı kilo kaybım ws tamamen psikolojik. Ben aşırı takıntılı insan oldum lambaları defelarca açıp kapatan bardağı defelarca masadan alıp tekrar katma gibi her türlü anormallikleri sergiliyorum. Bunların yanı sıra aşırı tedirginlik korku yaşıyorum boğazıma ufacık gıcık gelse tüm gün boyunca kafama takar oldum. Ara ara ataklar krizler geçiriyorum nefes almakta zorluk çekiyorum. Ama şu bir gerçekki aslında hiç birşeyim yok elimde olmadan saçma saçma şeyler yapıyorum. Her neyse lafı uzatmayalım ben bugün 2 adet ilaç aldım birisi paxil, diğeri rexapin doktor bu ılaçları yazarken uyuşukluk felan olur korkma dedi bu defa ben ona bile kafayı taktım içmeye ceserat edemiyorum çünkü panik yaparım sendromuna giriyorum. Eve geldim şuan bile 2 ilacı sağda solda araştırıyorum nasıl olacak nasıl etki yapacak şeklinde bunları yaptıkça ilaçları kullanasım gelmiyor. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar çaresiz kaldım :norespond: Yazım hatalarım olmuş olabilir lütfen kusura bakmayın.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Doktora güvenmeyeceksen kime güveneceksin. En sağlam yerden almışsın çözümü, burda armana gerek yok.

İlaçlarını kullan.
Room01

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Browland adlı üyeden alıntı

Doktora güvenmeyeceksen kime güveneceksin. En sağlam yerden almışsın çözümü, burda armana gerek yok.

İlaçlarını kullan.

Alternatif yok gibi hocam mecbur teşekkür ederim

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Sağlık konusunda "kimseden" fikir almayın. Asla yapmayın. Gidin doktora, çözümünü söylesin. Çözümü olmayan hastalık neredeyse yok gibi. Paranız varsa ölümsüz bile sayılırsınız (bkz. İbrahim Tatlıses)
azadavsar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yorgoangelopoulos yorgoangelopoulos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Gidebileceğin yere gitmişsin derdine çare aramışsın Room01 hala da derdine forumda mı çare bulacağını zannediyorsun. O zaman git kocakarı ilaçları dene birader! En azından burada yazılanlardan daha çok faydasını görürsün.

• Üyelik 30.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

İlaçlarını kullan.

Sağlık konusunda "kimseden" fikir almayın. Asla yapmayın. Gidin doktora, çözümünü söylesin. Çözümü olmayan hastalık neredeyse yok gibi. Paranız varsa ölümsüz bile sayılırsınız (bkz. İbrahim Tatlıses)

Evet hocam bunu bugün daha iyi anladım. Benim derdimi anlatmam 1 dk bile sürmedi abartısız belki 1 dk bile değil. Sağlıkta belli bir yerde para ile satın alınabiliyor.

Cyprus Cyprus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 790
  • Beğeniler 257 / 143
  • Ticaret 1, (%100)
Aynı sorun bende de var içine kapanık suskun dışarı cıkamıyorum. Yıldız tilbenin bir sözü var "YANLIZKEN ÇOK KALABALIĞIM, HİÇ KİMSE YOKMUŞ GİBİ" yanı dışarı çıkınca başın dönüyor insan sayısından dolayı. Doktor bana ilaç yazdı kulandım kafa 1 miliyon oldu tabi rahat rahat cıkıyordum bitti aynı şey oldu çünkü doktora gitmedim. Bizim halimiz ne olacak 🤔 🤔

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam öncelikle geçmiş olsun.
İlaçların herhangi olumsuz bir tarafı yok. Uyuşukluk, mayışma dediği olay, Yaptıgın iş ile ilgili olarak sana sorun teşkil etmiyorsa önemli birşeydeğildir. ( Yaptığın iş çok dikkat gerektiren birşeyse ilaç kullanırken o işi yapmaman daha iyi olur).

İlaçlar çok azda olsa reflekslerini yavaşlatabileceğinden ilaçları içtikten sonra ki 1-2 içinde araç falan kullanma. Zaten bu söylediklerimi ilk 2-3 gün yaşarsınız. Sonra vücut alışır.

ilaçlarınızı kullanın. Çıkın temiz hava alın. Oda da pc ye veya telefona gömülmeyin. Geçmiş olsun tekrardan..
Room01

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 30.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Cyprus adlı üyeden alıntı

Aynı sorun bende de var içine kapanık suskun dışarı cıkamıyorum. Yıldız tilbenin bir sözü var "YANLIZKEN ÇOK KALABALIĞIM, HİÇ KİMSE YOKMUŞ GİBİ" yanı dışarı çıkınca başın dönüyor insan sayısından dolayı. Doktor bana ilaç yazdı kulandım kafa 1 miliyon oldu tabi rahat rahat cıkıyordum bitti aynı şey oldu çünkü doktora gitmedim. Bizim halimiz ne olacak 🤔 🤔

Geçmiş olsun hocam bence tekrar kullanmanızda fayda vardır. Sonuç olarak bırakılınca aynı durumlar yaşanıyormuş
Cyprus

kişi bu mesajı beğendi.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Maalesef 5 vakit namaz kılan ya da dini öğrenebileceğin birisi değilim. Bu konuda sadece cumadan cumaya kılmaya giden birisiyim. Fakat anladığım kadarıyla sende ölüm korkusu yüksek. Bunun için kendini dine yöneltmeni öneriyorum.

Eğer anladığım şeyde haklıysam ölüm korkusu hissediyorsan bunu ancak inançla yenebileceğini düşünüyorum. Bu tür şeylerin çözümünü burada bulacağını pek sanmıyorum. Sana o ilaçları kesinlikle içmen gerekiyor dersek içecek misin ? Eğer bunu yapacaksan kesinlikle o ilaçları kullanmalısın.

Daha kötüsü ne olabilir ki ? Bu soruyu 1 sefer kendine sor ve bir daha sorma; İÇ.
bQnyy Room01

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al