wmaraci reklam

1 Aylık Site ile 1 Ayda Araba aldım :)

110 Mesajlar 26.515 Okunma
wmaraci reklam

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
Hayırlı uğurlu olsun. Babanız içinse Mekanı cennet olsun. tavsiyeleriniz birçok arkadaşımıza fayda sağlayacaktır.
mertozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

asln asln Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun ALLAH kazasız belasız binmeyi nasip etsin daha güzelini alırsınız inşallah.
Keşke bu paylaşımı yapmasaydınız. Bir ücretli veya yardım konusu açılsa kimse yardım etmek için dönüp bakmaz öğlen açtığınız konu 1200 görüntüleme almış maşallah demek istediğim herkes nasıl kazandığınızı merak ediyor nazar etmeyin işinizi hayırı günler
mertozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
En çokta Google in Heidiyesi yazısını beğendim. 😀İnşallah hepimiz böyle kazançları sağlarız. Bende sizin gibi şuan İngilizce proje hazırlıyorum hadi bakalım hayırlısı. İngilizce bilen kız arkadaşımla beraber açmayı planlıyoruz. Tebrik ederim Allah daha çok versin.
mertozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

zeynelboyan zeynelboyan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** B**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 11 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun ve tebrik ederim. Projeniz ile ilgili bilgi verirseniz güzel olur.
mertozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Herkes bir beleşçilik peşinde yav. Tebrik et geç. Adam su aldığı kaynağı neden belirtsin. Yabancı bir site için normal rakamlar. Aylık 5bin dolar kazanan var. 20 22k yapıyor aylık.

Website işi pratik zeka ve girisimcilik işidir. Herkes bu rakamlari kazanabilir. Imrenmek yerine araştirmaya ve bir şeyler üretmeye başlayın.

Ek olarak hayırlı olsun.
mertozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

Stark_IV Stark_IV Sosyal Medya Virtüözü Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
mertozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

wsarhan wsarhan Gravity Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 21 / 19
  • Ticaret 8, (%88)
Hayırlı olsun kardeşim :) :) :) Allah kaza bela vermesin.
mertozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

yazilimsoru yazilimsoru Yazilimsoru.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Bizede nasip etsin.Şu adsense'i bir türlü alamadım :D
mertozsoy

kişi bu mesajı beğendi.

Web sitem: yazilimsoru.com

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Merhabalar,

Eleştiriye açıksanız eğer yorumumu kale alabilirsiniz, değilseniz de önemsiz bir halde es geçin lütfen..

Her şeyden önce bu başarını bizlerle paylaştığın, bizden iyi dilekler beklediğin için tebrik eder aracın için hayırlı olmasını ayrıca baban için de baş sağlığı dilerim. Bu tür başarılar nadir görülür ve tutumluluk gerektirir, herkes internetten belli başlı gelirler elde ediyor evet ama harcadığı miktarı da düzensiz halde bırakıyor.

Elinde bir yada fazla gelirli proje olabilir düşüncesindeyim ki bazı arkadaşların da sorularında şu var '' Neden 5k gelirli siteyi satma gereği duydunuz, ben olsaydım satmazdım '' gibi gibi sorular kafa karışıklığına neden oluyor. Şahsen de arkadaşların düşüncelerine katılıyorum her ne kadar fazla projelerin olmuş olsa da aldığın araç 25k gibi bir rakam, bu rakamı direkt satıp elde etmek mi mantıklı yoksa 5 aylık gelirle mi elde edip devamlı gelir kaynağını sürdürmek mi ? Konu zaten siteyi satıp satmamak değil de hani eleştiriye açık olup sorulara cevap verme nezaketine bağlı bu durum.

Ayrıca eleştiri konusu olarak gördüğüm 1 nokta daha var ki, o da gelen yorumlarda beğenmediğin bir yorum ise direkt olarak hedef alman biraz nazik olabilirsin :)

Son olarak; Projeni paylaşıma açman senin inisiyatifine kalmış bir durum, dilersen paylaşır bir çok kişiye yol göstermiş olursun. Dilersen de sadece bu macerayı buraya imza niteliğinde bırakabilirsin. Tamamen senin elinde bir şey :) Tekrardan hayırlı, uğurlu olmasını diler kazasız belasız sürüşler dilerim. AA birde yeni evlenmişsin Tebrik de ederim daimi mutluluklar dilerim :)
mertozsoy anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

mertozsoy mertozsoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Tasarım ve yazılım
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 93 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

SerkanERGÜN adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Eleştiriye açıksanız eğer yorumumu kale alabilirsiniz, değilseniz de önemsiz bir halde es geçin lütfen..

Her şeyden önce bu başarını bizlerle paylaştığın, bizden iyi dilekler beklediğin için tebrik eder aracın için hayırlı olmasını ayrıca baban için de baş sağlığı dilerim. Bu tür başarılar nadir görülür ve tutumluluk gerektirir, herkes internetten belli başlı gelirler elde ediyor evet ama harcadığı miktarı da düzensiz halde bırakıyor.

Elinde bir yada fazla gelirli proje olabilir düşüncesindeyim ki bazı arkadaşların da sorularında şu var '' Neden 5k gelirli siteyi satma gereği duydunuz, ben olsaydım satmazdım '' gibi gibi sorular kafa karışıklığına neden oluyor. Şahsen de arkadaşların düşüncelerine katılıyorum her ne kadar fazla projelerin olmuş olsa da aldığın araç 25k gibi bir rakam, bu rakamı direkt satıp elde etmek mi mantıklı yoksa 5 aylık gelirle mi elde edip devamlı gelir kaynağını sürdürmek mi ? Konu zaten siteyi satıp satmamak değil de hani eleştiriye açık olup sorulara cevap verme nezaketine bağlı bu durum.

Ayrıca eleştiri konusu olarak gördüğüm 1 nokta daha var ki, o da gelen yorumlarda beğenmediğin bir yorum ise direkt olarak hedef alman biraz nazik olabilirsin :)

Son olarak; Projeni paylaşıma açman senin inisiyatifine kalmış bir durum, dilersen paylaşır bir çok kişiye yol göstermiş olursun. Dilersen de sadece bu macerayı buraya imza niteliğinde bırakabilirsin. Tamamen senin elinde bir şey :) Tekrardan hayırlı, uğurlu olmasını diler kazasız belasız sürüşler dilerim. AA birde yeni evlenmişsin Tebrik de ederim daimi mutluluklar dilerim :)

Öncelikle seviyeli elestiriniz icin ve iyi dilekleriniz icin teşekkür ederim. Pm atan bir kisiye de adsebse kazanclarini ss attim. Simdi neden 5k getirisi olan siteyi sattim onu soyleyim. Yaptığım proje 7-8 ay ömür biçtiğim ve karşımdaki satin alan kişinin de bunu bilerek kabul edip risk alip aldığı bir proje idi. Ben riske atamadim bu projede kendimi sebebi de kanitlayacagim bir şekilde düğünüm ve dugun masraflarmin olmasi artı olarak mevcut aracimin eski olmasi idi. Ben araci 27.500 tl ye aldim galerinin numarasini da verebilirim inanmayan arayip sorabilir. Gelelim adsense kazançlarına ben bir sitemden aldigim rakam evet 5 bin tl bu rakam dogru kanitlariyla birlikte hemde ayrica birden fazla projem oldugu gibi aylik minimum 300-400 tl den baslamak kaydiyla 6k civarina kadar cikan farkli alanlarda projelerim var. Simdi bu rakamlari okuyan kardeşlerim heveslenecek ama emin olun bi bu kadar da gideri oluyor işleri az buz bilen biri beni anlar. Tekrardan seviyeli elestiriniz icin teşekkür ederim son olarak beni saygisiz ve seviyesizce eleştiren kimseye tahammülüm yok. Ben egitim kitap site umut satmıyorum. Tekrar tekrar teşekkür ederim 😊😊
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al