freelance iş ilanları

2. Adsense açılımı olur mu?

14 Mesajlar 2.019 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sanaltus sanaltus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%100)

Muhammed Öksüz adlı üyeden alıntı

Aynı isimle, farklı adresle (Yani adres tanımını farklı yaparak), Farklı eposta ile ve başka pcden başvuru yaptım, kabul edilmişti. Aynı isim de olur ne de olsa bu dünya da aynı isme sahip hiç mi biri yok :)

Tamam aynı isim ile, biraz farklı adres tanımı ile farklı eposta ile aynı pc den başvuru yaptım hayırlısı...
Adres tanımı
bilmem birşey sokak ilerisindeki sanaltuş mahallesi ekmek fırını ilerisi numara: kırk üç :D

wmaraci
reklam

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)

Aynı isimle, farklı adresle (Yani adres tanımını farklı yaparak), Farklı eposta ile ve başka pcden başvuru yaptım, kabul edilmişti. Aynı isim de olur ne de olsa bu dünya da aynı isme sahip hiç mi biri yok :)

Aynı isim, aynı adres, aynı ÇEREZ görmemiş olabilirsiniz diye büyüteyim. İnsanlık hali olabilir yani. Çerezler hakkında bilginiz yoksa googleyabilirsiniz.

Ha bir de,

Eğer aynı isimle açacaksanız, adres, telefon ve diğer tüm kişisel bilgileri farklı girmeniz gerekiyor ki sistem sizi farklı biri olarak algılasın.

Neye muhalefet olduğunuzu biliyor musunuz? Sanırım okuduklarınızı anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Bol bol kitap okumanızı tavsiye ederim. Anlamadıklarınızı tekrar sorabilirsiniz yardımcı olurum. İyi forumlar.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

political adlı üyeden alıntı

Aynı isim, aynı adres, aynı ÇEREZ görmemiş olabilirsiniz diye büyüteyim. İnsanlık hali olabilir yani. Çerezler hakkında bilginiz yoksa googleyabilirsiniz.

Ha bir de,

Eğer aynı isimle açacaksanız, adres, telefon ve diğer tüm kişisel bilgileri farklı girmeniz gerekiyor ki sistem sizi farklı biri olarak algılasın.

Neye muhalefet olduğunuzu biliyor musunuz? Sanırım okuduklarınızı anlamakta zorluk çekiyorsunuz. Bol bol kitap okumanızı tavsiye ederim. Anlamadıklarınızı tekrar sorabilirsiniz yardımcı olurum. İyi forumlar.

Tamam hocam sakin :) , aslında konu sahibini hitaben yazmıştım ama sizi de alıntı yapmıştım.

sanaltus sanaltus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 8, (%100)
yorumlarınız için teşekkürler...
Adsense 1. onaydan geçti...
2. Onay bekliyorum bu arada 2. onay ne kadar sürer sizce

Ek Olarak:

Tamam hocam sakin :) , aslında konu sahibini hitaben yazmıştım ama sizi de alıntı yapmıştım.

yorumlarınız için teşekkürler...
Adsense 1. onaydan geçti...
2. Onay bekliyorum bu arada 2. onay ne kadar sürer sizce?

Ek Olarak:

political adlı üyeden alıntı

Aynı isim, aynı adres, aynı görmemiş olabilirsiniz diye büyüteyim. İnsanlık hali olabilir yani. Çerezler hakkında bilginiz yoksa googleyabilirsiniz.

Ha bir de,

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al