freelance iş ilanları

2 dir adsense kabul etmiyor

8 Mesajlar 934 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Noktaorg Noktaorg www.noktaorg.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba, bir blog açtık adsense başvuru gönderdim kabul edildi reklamları yerleştirdim 2dir kabul edilmiyor site noktaorg.com site adresi bu fazla başvuru yaparsam ban yee miyim veya ne yapmam gerekli reklam gözükmesi icin

Hiç Bu Kadar Garip Domain Gördünüz mü? Noktaorg.com Girip incelemelisin.
wmaraci
reklam

mertbilgin mertbilgin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 59 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
1-2 gün beklemen gerek reklamların gözükebilmesi için

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)
Bekledim mail geldi uygun bulunamamıştır 2 dir aynı mail geldi sitede eksik mi var kontrol eder misiniz

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Temanız güzel beğendim bu arada. Beklemeniz lazım ve sabretmeniz lazım yazılarınız az. 3-5 ay geçsin. Ziyaretçi olmadıktan sonra adsense olması fark etmiyor. Adsenseyi gözünüzde büyütmeyin o kadar. Şuan adblock sayesinde pek kazanç getirmiyor reklamlar. Yazmaya devam :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)

The Analyzer adlı üyeden alıntı

Temanız güzel beğendim bu arada. Beklemeniz lazım ve sabretmeniz lazım yazılarınız az. 3-5 ay geçsin. Ziyaretçi olmadıktan sonra adsense olması fark etmiyor. Adsenseyi gözünüzde büyütmeyin o kadar. Şuan adblock sayesinde pek kazanç getirmiyor reklamlar. Yazmaya devam :)

Değerli yorumunuz için teşekkürler adsense den hariç başka ne yollardan kazanabiliriz

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
O siteye adsense koymayın pişman olursınız :)

Ek olarak: adblock 44 milyon kullanıcı var ortalama buda dünya genelinde olarak hesaplanırsa ülke başına 2 milyon olarak düşmektedir. 2 milyon adblock kullanıcısı maximum %3 gibi bir gelir kaybı yaşatır.

• Üyelik 12.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 10 / 43
  • Ticaret 11, (%100)
Addblok mu koyum anlamadım :) nasıl gelir elde edebiliriz :)

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
biraz uzun oldu ama :)

şöyle bir mantıkla düşünelim. sitenizin günlük 100 ziyaretçisi olsa, bunlardan en fazla 1 veya 2 tanesi reklamlara tıklayacak(normali budur). 1 tıklama ortalama 10 kuruş olsa(çoğu zaman olmaz ama) günlük 100 ziyaretçi ile 20 kuruş kazanırsınız. bin ziyaretçi ile 2tl, 10 bin ziyaretçi ile 20tl.

sizin günlük 10 bin ziyaretçiniz olsun zaten adsenseyi aramazsınız bile. 6 tane min aylık 150tl den özel reklam(başka siteleri tanıtan) veya tanıtım yazıları ile artık siz hesaplayın, bayağı gelir elde edersiniz.

ama insan ufakta olsa emeğinin karşılığını görmek istiyor. normal bir durum. adsense alternatifleri diye ararsanız zaten birçok reklam şirketi var. ama günlük 5-10 kuruşla ödeme limitine(100-200tl civarı) ulaşmanız çok uzun zaman alır.

internetten para kazanma işi gerçekten sabır işidir. belki 1 sene uğraşıpta tek kuruş kazanamayacaksınız. mesela youtubeye bakın adam 3-4 senedir bu işle uğraşıyor ve ilk yüklediği videolar neredeyse sıfır izleme alıyor. bırakmıyor sabrediyor. 1 senelik emeği bin abone oluyor. 2. sene 10 bin abone 3.sene 50 bin 4.sene 200 bin abone. azimle devam ederek biyerlere geliyor.

ve en önemlisi amaç sadece para kazanma olunca insan çok çabuk bıkıyor. mesela bende mizah sitesi kurdum ama sonradan bıktığım için bıraktım. blog yazmak hoşunuza gidiyorsa ve bıkmıyorsanız belli bir süre sonra o 10 bin ziyaretçiyi buluyorsunuz ama yinede hiçbirşey garanti değil.

bencil olarak kendimi örnek vereyim. ben uygulama yazmayı acayip derecede seviyorum. bıkmadan usanmadan aylardır uğraşıyorum ve emeğimin sonucu admob kazancım ise,

temmuz ayı: 46 kuruş!
ağustos ayı: 2,96tl
eylül ayı: 18,54tl
ekim ayı: 29,45tl

uygulamada temmuz ayında günde 1,5 kuruş kazanırken, ekim ayında günde 1 tl kazanıyorum.

sözün özü, yaptığın işi severek yapıyorsan elbet birgün kazanmaya başlıyorsun.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al