wmaraci reklam

3 Yıllık Site İle Neler Aldım Neler ! Parodi Konu

36 Mesajlar 4.572 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
ProgramlamaEvi Nasıl bir konu linki arıyorsunuz?

Bu forumda ve diğer forumda kullanıcı adımı ararsanız mesaj ve konuları mı görebilirsiniz.

wmaraci
reklam

TurkCraf TurkCraf Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hizmetleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Mehmet Maşa adlı üyeden alıntı

Aylık sunucuya 750TL mi ödüyorsunuz? Ne kullanıyorsunuz, kaç yüz tane site barındırıyorsunuz da 750 TL ödüyorsunuz?

https://contabo.com/?show=servers
En kral dedicated 700 TL ?

Ben 70€'luk 1 tane dedicated'a 200 Tane pinterest sitesi kuruyorum bana mı demiyor..

Öncelikle iş yapmayan, uzun zamandır hitlenmeyen sitelerinizden umudunuzu kesin ve silin.
750 TL'ye dedicated kullanıyorsunuzdur, 100-200 siteniz vardır .com desek ortalama 50TL'den sadece domain yenilemeniz 5-10K eder, bu giderlerinizi azaltın.

Her şey otomatik işlemiyorsa maximum 3 site öneriyorum, belli bir sektöre yönelin ve tüm ilginizi ona verin. Daldan dala atlayarak başarılı olmanız çok zor.

Söylediklerinde haklısın , ben yurt dışından 600 tl'ye sunucu kiralıyorum üstüne 30 hesaplı cpanel lisansını eklerseniz 750 civarına geliyor , 2 windows uzak masaüstüm 2 adet linux biri cpanel biri plesk vdsler var bir umuttur devam ediyorum bu aralar araştırmadayım nereden ne kazanılıyor kimler hangi alanlardan kazanıyor gibi konulara bakmaya çalışıyorum eskiden sürekli web site yapıp geliştirmekle uğraşıp zaman kaybettiğimi fark ettim artık şansımın gülmesini bekliyorum söylediklerin ve fikirin için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
Hocam eğer bütün siteleriniz imzanızdaki siteler gibiyse zaten boşa uğraşıyorsunuz. Bir de dünyanın parasını veriyormuşsunuz sunucunuza. Site linklerinize tıkladım, instagramda bir tur gezdim ondan sonra açıldı siteler :) (İnternetimde sorun yok) Yani demek istediğiniz bu sitelere kimse girmez ne kadar kaliteli olurlarsa olsunlar, çünkü site açılışı çok yavaş
Winman TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
İmzada ki siteler benim özel sitelerim para kazanmak için kullandıgım siteler farklı , evet site yavaşlığı başa bela bir olay yavaşlıktan dolayı bende olsam girmem ancak aralarında sadece yogbe sitesi birazcık yavaş açılıyor onunda neden yavaş açıldıgını anlamadım gitti , misal plesk panel'de https://pihoto.xyz , https://yemek.neoneriyorsun.com gibi sitelere başladım.

Ayrıca son projelerimden bazıları : https://kirmizioje.com ve https://forum.kirmizioje.com

Not : YÖNETİM HİT KASMAK İÇİN DEĞİL BİLGİ VERMEK İÇİN PAYLAŞIYORUM ARANIZ DA BANA GICIK BİR YÖNETİCİ VAR NE ZAMAN SİTE ADI YAZSAM 3 GÜN BANLIYOR , LÜTFEN BÖYLE BİR AMACIM OLMADIĞINI KESİNLİKLE BİLİNİZ.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Bulutekno Bulutekno Free Free Freelancer... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek FreeHuman
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad V** B**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 103 / 141
  • Ticaret 3, (%100)
İyi akşamlar. Yazı gerçekleri yeterince anlatmış lakin o adamlar evde bi halt becerememiş kendilerini büyük göstermek veyahut bir şeyler başarmış egosunu tatmin etmeye çalışanlar. Ayrıca şöyle bir grupta var; sallayıp sallayıp millete e-kitap "taktiklerimi satıyorum ayağı .:)" satmaya çalışanlar.
TurkCraf

kişi bu mesajı beğendi.

HTML-CSS ve BOOTSTRAP-JQUERY,
PSD döküm,
Tema editleme.
Temayı responsive hale getirme.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Ben doğrularımla yaşayan bir insanım hiç bir zaman haksız yada yalanla bir şeyler elde etmeye çalışmadım bu kadar verdiğim gece gündüz çalışıp bir şeyler kazanabilirimin peşindeyim gerçekten çok aşırı zaman geçiriyorum bu işlerin peşinde son 1 aydır ufak tefek kazanmaya başladım sanada bir akıl vereyim en iyisini yapmaya çalışma hızlı basit ve ilgi çekici olsun kesinlikle kazandırır bu 17 yıllık bu alemde boşa zamanı geçirmiş bir adamın size verebileceği en güzel tavsiyedir.

Görselliğin önemi kesinlikle yok dediğim gibi , hız , sadelik , ilği çekici organik içerik.

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

tam 1 yıldır burada insanlara pinterestte para olduğunu o alana yönelmeleri gerektiğini yazıyorum.

Artık yazmıyorum :) satıyorum.

İster girin ister girmeyin.

sadece 2 sitenin geliridir.

Artık kazandırmadığı için mi hocam?

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.

• Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
kankirmizi iyi niyetli anlatmaya çalıştığın zaman kaale almazlar.

Tembel uyuşuk ve hazırcı bir topluluk olduk.

Böylelerine iyi niyet yaramaz. Neden bedava vereyim.

Görsel bu güne aittir.

• Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)

kankirmizi adlı üyeden alıntı

Artık kazandırmadığı için mi hocam?

Güncel halini atayım da, gereksiz insanların gereksiz sözleriyle muhattap olmayım.

iyi forumlar.

• Üyelik 06.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 72 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
2 sidede tahminen yabancı içerikli site benim son zamanlarda bir çalışmam var son 1 aydır güzel gidiyor diye düşünüyorum sen ne zamanır yapıyorsun bilmiyorum bana ne kadar süredir yaptıgını nasıl gelişmeler yaşadıgını yazarmısın buradan yada özelde olabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al