freelance iş ilanları

300x250 Reklam Alanında 250x250 Reklam

3 Mesajlar 1.179 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nega nega Siz bilirsiniz.. Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 404 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar ilk olarak dün karşılaştım ve bugün ara sıra yine ortaya çıkıyor. 300x250 reklam alanında 250x250 reklam gözüküyor. Bazen normal bazen küçük boyut geliyor.

Temada bir değişiklikle yapılacak bir şey değil. Google'da aradım kimse bir şey yazmamış bu konuda. Böyle bir durumla karşılaşan ya da bilgisi olan var mı acaba?

www.nebigarci.net (Link yok, eski usül kopyala-yapıştır)
wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Google adsense ile alakalı bir problem gibi görünüyor. Ya da gösterim sayısını ve o alandan alınacak olan performansı en üst düzeye çıkartmak için google'ın getirdiği yeni bir özellik olabilir.

Daha öncede benzerine WM Aracı'nda rastladım. Logo yanındaki 468x60 reklam alanında 120x600 reklam çıkmıştı bir ara. O yüzden bunun google adsense ile alakalı bir problem olduğunu düşünüyorum.
nega

kişi bu mesajı beğendi.

nega nega Siz bilirsiniz.. Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 404 / 127
  • Ticaret 0, (%0)

admin adlı üyeden alıntı

Google adsense ile alakalı bir problem gibi görünüyor. Ya da gösterim sayısını ve o alandan alınacak olan performansı en üst düzeye çıkartmak için google'ın getirdiği yeni bir özellik olabilir.

Daha öncede benzerine WM Aracı'nda rastladım. Logo yanındaki 468x60 reklam alanında 120x600 reklam çıkmıştı bir ara. O yüzden bunun google adsense ile alakalı bir problem olduğunu düşünüyorum.

Teşekkürler hocam :)

www.nebigarci.net (Link yok, eski usül kopyala-yapıştır)
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al