wmaraci reklam

Adsense 2. Onayı Alamadım.

18 Mesajlar 2.249 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AliAkan AliAkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 8 / 44
  • Ticaret 19, (%100)

MMO Biti adlı üyeden alıntı

Sitene girmeye çalıştığımda bu adresteki uyarıyı alıyorum. Bunun bir etkisi olabilir, Adsense bu.

:eek: Niye öyle hata veriyo ya. :eek:

wmaraci
reklam

ErhanCelikk ErhanCelikk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting Görevlisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 818
  • Beğeniler 141 / 178
  • Ticaret 3, (%100)

AliAkan adlı üyeden alıntı

:eek: Niye öyle hata veriyo ya. :eek:

McAfee Site Advisor bazen olmayacak şeylerde bile hata veriyor.

• Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 8 / 44
  • Ticaret 19, (%100)

MMO Biti adlı üyeden alıntı

McAfee Site Advisor bazen olmayacak şeylerde bile hata veriyor.

Haa. Bir an korktum.:D

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Aslında Adsense hesabı almak kolay;ama pin girilene kadar o hesabı sağlam tutabilmek çok zor habire banlıyor bir ara gınna gelmişti bana :) 10 tane başvurum ve 5-6 tane banlanan hesabım olmuştur.

İşin ilginci ise dün bir blog açtım tamamen sıfırdan saat 15:00'da ve içine kopyala yapıştır olarak 28 tane içerik ekledim(hatta bu içeriklerin 27'si adsenseden kabul edilip banlanan sitemin içeriğidir.)
15:00'dan kaç saat sonra başvuru yaptım orasını hatırlamıyorum tam olarak;ama gece saat adsense başvurumun ilk onayı aldığını gördüm ve reklamları eklediğim an 2. onayda geldi :).

Not:Yöntem henüz inceleme aşamasındadır,ilerleyen günlerde detaylı olarak sunulacaktır :).

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Google ilginç bir sistem. Mesela ben başvuru yaptığımda 2 dakika içinde RED cevamı alıyorum takdir etmek gerek çok hızlı çalışıyorlar :)

• Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 8 / 44
  • Ticaret 19, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Aslında Adsense hesabı almak kolay;ama pin girilene kadar o hesabı sağlam tutabilmek çok zor habire banlıyor bir ara gınna gelmişti bana :) 10 tane başvurum ve 5-6 tane banlanan hesabım olmuştur.

İşin ilginci ise dün bir blog açtım tamamen sıfırdan saat 15:00'da ve içine kopyala yapıştır olarak 28 tane içerik ekledim(hatta bu içeriklerin 27'si adsenseden kabul edilip banlanan sitemin içeriğidir.)
15:00'dan kaç saat sonra başvuru yaptım orasını hatırlamıyorum tam olarak;ama gece saat adsense başvurumun ilk onayı aldığını gördüm ve reklamları eklediğim an 2. onayda geldi :).

Not:Yöntem henüz deneme aşamasındadır,ilerleyen günlerde detaylı olarak sunulacaktır :).

Sendekide ne şansmış be.:D Bende 1 saat önce yine başvurdum ilk onay gelmiş bakalım hayırlısı.

Ek Olarak:

Freezby adlı üyeden alıntı

Google ilginç bir sistem. Mesela ben başvuru yaptığımda 2 dakika içinde RED cevamı alıyorum takdir etmek gerek çok hızlı çalışıyorlar :)

:D:D

Ek Olarak: Arkadaşlar 1-2 saat önce başvuru yaptım ilk onay çıktı ikinci onayı beklerken sitemde f5 yaparken metin reklamlar çıkıp geri gidiyo bu onaylanacağının göstergesi mi ?
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

AliAkan adlı üyeden alıntı

Sendekide ne şansmış be.:D Bende 1 saat önce yine başvurdum ilk onay gelmiş bakalım hayırlısı.

Ek Olarak:

:D:D

Ek Olarak: Arkadaşlar 1-2 saat önce başvuru yaptım ilk onay çıktı ikinci onayı beklerken sitemde f5 yaparken metin reklamlar çıkıp geri gidiyo bu onaylanacağının göstergesi mi ?

Şans demeyelim. İkinci kez bu yöntem ile alışım :) bir diğerinde ise günlük copy+paste girmiştim ama aşama aşama yapmıştım işlemi ve 3 gün içinde almıştım çift onayı :) aynı yöntem ile dün daha hızlı alınabildiğini gördüm ;) garanti alınıyor da,pin onayına kadar varılabilir mi falan inceliyorum.hesabın banlanma risklerini falanda değerlendirip yakında açıklayacağım.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 8 / 44
  • Ticaret 19, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Şans demeyelim. İkinci kez bu yöntem ile alışım :) bir diğerinde ise günlük copy+paste girmiştim ama aşama aşama yapmıştım işlemi ve 3 gün içinde almıştım çift onayı :) aynı yöntem ile dün daha hızlı alınabildiğini gördüm ;) garanti alınıyor da,pin onayına kadar varılabilir mi falan inceliyorum.hesabın banlanma risklerini falanda değerlendirip yakında açıklayacağım.

Bekliyoruz.;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al