wmaraci reklam

Adsense Aktivasyon

16 Mesajlar 2.286 Okunma
wmaraci reklam

ssusar4 ssusar4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar ne zamandır adsense e sitem onaylanmıyor. Site politikaları na uygun değil diyor. Başka bir ip den bağlanıp adsense kayıt olmayı denedim ve sitemin yani adsense[at]gunceltekno.com gibi bu mail ile kayıt olmayı denedim. Ancak mail e adsense hesabı aktive kodu bile gelmedi. Sizce nedeni ne olabilir ?
Sitem : Teknoloji Blogu

Güncel Teknoloji Haberleri www.gunceltekno.com
wmaraci
reklam

LeventC LeventC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
Temanızı değiştirip tekrar başvurunuz. Diğer bir konu alt kısımda sayfa numaraları olmaması kötü olmuş. Yazılarınız çok kısa. Son olarak adsense teknoloji bloglarını biraz zor onaylıyor tecrübelerime göre. Ama yazılarınızı biraz uzun tutup ve tasarımda birkaç değişiklik yaparak tekrar başvurmanız olumlu etki yapabilir.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

LeventC adlı üyeden alıntı

Temanızı değiştirip tekrar başvurunuz. Diğer bir konu alt kısımda sayfa numaraları olmaması kötü olmuş. Yazılarınız çok kısa. Son olarak adsense teknoloji bloglarını biraz zor onaylıyor tecrübelerime göre. Ama yazılarınızı biraz uzun tutup ve tasarımda birkaç değişiklik yaparak tekrar başvurmanız olumlu etki yapabilir.

blogger alt yapılı olarak haberleri paylaşabilecegim en iyi tema olarak seçtim. Daha iyi bir tema bulamamıştım. Öneriniz için teşekkür ederim.

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafiker Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)

LeventC adlı üyeden alıntı

Dostum, bunu nereden öğrendin? Bu kesinlikle yanlış bir bilgi. Konun bununla hiçbir ilgisi yoktur. Lütfen arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim.

Susar4, konuyu biraz daha açabilir misin? Yardımcı olmak isterim.
LeventC

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

TazZ adlı üyeden alıntı

Dostum, bunu nereden öğrendin? Bu kesinlikle yanlış bir bilgi. Konun bununla hiçbir ilgisi yoktur. Lütfen arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim.

Susar4, konuyu biraz daha açabilir misin? Yardımcı olmak isterim.

Teknoloji hakkında yazılar yazıyorum. Adsense için yeterli bir hitim de var günlük ( 400 ). Ancak bir türlü adsense reklamı alamadım. Önceden kopya içerikler vardı şimdi onları sildim. Sizce nedeni nedir . Google politikalarına uymuyor. Diye adsense red alıyorum.

• Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)
Kopya içerik bu tarz sorunlara neden olabilir ya da sitende adult (yetişkin) bir takım öğelerin olması..

Kısaca sana şöyle bir tavsiye de bulunabilirim. Öncelikle içeriklerini tekrardan kontrol edip düzenle. Telif hakkına, kopya içeriğe filan dikkat et, null, warez hack gibi yasak paylaşımlara dikkat et vs.

Youtube hesabın yoksa bir yt hesabı aç. Ardından yt ayarları kısmından ek özellikleri görüntüle sonrasında ise buradaki yardım metninden 'para kazanma için etkinleştirilmiş' linkine tıkla sonrası da aynı yerde mevcut. İlgili metni uygulayarak youtube hesabını adsense ye bağlayabilir, hemen ardından adsenseye kendi siten için bu hesap üzerinden başvurabilir, buradaki başvurunun cevabını beklerken de yt hesabına yüklediğin videolardan para kazanmaya başlayabilirsin.

Umarım yardımcı olmuşumdur..
ssusar4

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için deneyecegim.

• Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)

ssusar4 adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için deneyecegim.

Mesela şu yazında k.adı şifre veriyorsun. Bu yasak bir paylaşım olabilir mi ? Ayrıca yine bu sayfada eğer yardımcı olabildiysem reklamlardan birine tıklayın gibi bir ibare var. Google böyle şeyleri hiç sevmez ve affetmez! Benden söylemesi.

• Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım hocam kaldırıyorum. Ancak şöyle bir sorunda var bir çok yazımı rss kayıtlarını çeken siteler var yani bot gibi bişey. Benim yazılarımı çaldıkları halde adsense reklamları olan siteler var.

• Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)

ssusar4 adlı üyeden alıntı

Anladım hocam kaldırıyorum. Ancak şöyle bir sorunda var bir çok yazımı rss kayıtlarını çeken siteler var yani bot gibi bişey. Benim yazılarımı çaldıkları halde adsense reklamları olan siteler var.

Kopya içerik olması böyle sorunlara neden olabilir demiştim, yani olmayadabilir :) Belki de kopya içerik yayınlamadan önce adsense'a kayıt olmuştur. Ama yine de dikkat etmekte fayda var. Ayrıca eğer içeriklerini dmca ile güvence altına alabilirsin. Bu durumda kesinlikle adsense başvurus onaylanmaz diye düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al