wmaraci reklam

Bir sitenin adsense alıp almamasını anlama

13 Mesajlar 2.275 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

meehmetcanhoroz meehmetcanhoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
merhaba arkadaşlar, bir web sitesi alıcam fakat site tarafından adsense başvurus yapılıp onaylanmışmı yada reddedilmişmi bunu nasıl anlayabilirm acaba ?

wmaraci
reklam

agakin agakin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)
sen önce kendi sattığın site üzerinden üçkağıt yapmamayı öğren..gelmiş de utanmadan burda yaptığın muhabbete bak.. ben sana sorduğumda adsense başvrusu var mı diye hayır yok hiç fırsatım olmadı demek çok delikanlıca.. kalitesizlik,karaktersizlik deyip geçiyorum benim bir miktar param gitti ama senden birçok şey gitmiş yazık sana.. ha inanmayanlar olursa hemen bir resim koyayım. bu arkadaşkan wmportali.com sitesini satın aldım alırkende sorduğum tek soru şuydu adsense başvurusu yaptınız mı. verilen cevap hayır. site içeriklerinin hepsi özgün dedi ama nerdeyse özgün olan içerik yoktu. ben aldıktan beri biraz ekledim de oldu.

bundan sonra bu kişiyle alışverişe girecek olanlar bir daha düşünsünler..
jasper Morfran skytr

kişi bu mesajı beğendi.

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
obaaa fena yakalanmışsınız hocam :D

birde bu işi yapıpta yapanı anlayamamak kötü bir duygu olsa gerek :)
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

favoridus.com

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)

jasper adlı üyeden alıntı

obaaa fena yakalanmışsınız hocam :D

birde bu işi yapıpta yapanı anlayamamak kötü bir duygu olsa gerek :)

hocam derdim para değil insanlara güvenmek gerektiğini düşünüyorum ama bu mehmetcanhoroz efendi karakter konusunda sıkıntılı çıktı diye insanlara güvenmekten vazgeçecek değilim. 3 kuruş parasında da değilim için ne bileyim insanlar 3 kuruş için bu kadar nasıl alçalabiliyorlar bunu anlamakta zorlanıyorum. Ve böyle karakter sıkıntılı insanların wmaraci gibi forumlarda barındırılmaması gerek diye düşünüyorum.. besbelliki üçkağıtçı..
AreTiaS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
Demek ki site page ranklarının yanısıra site sahiplerinin kişilik rankları da önemli alış veriş yaparken
kulturelbellek agakin brkrtp

kişi bu mesajı beğendi.

Şimdi tövbe zamanı..

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)

hepyasemin adlı üyeden alıntı

Demek ki site page ranklarının yanısıra site sahiplerinin kişilik rankları da önemli alış veriş yaparken

evet öylede onu ölçen bir sistem yapmamış wmaracı...

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
ona google el atar yakında hocam merak etmeyin. peoplerank die birşey çıkartır googleda sitesi olan webmasterların genel analizini çıkartır hatta çıkartmadığı ne malüm diye düşünmeden edemiyorum google bu sağı solu belli olmuyor. bir kere adsense den ban yedim daha da site tutturamadım.

Ek Olarak: hakkatten merak ettim var mı bu konuda bilgisi olan şimdi söledikten sonra dikkatimi çekti adsenseden banlanmadan önce güzel tutmuştu sitem fakat ne zaman adsense den ban yedim o günden sonra 17k ya çıkmış sitem birden 2 k ya daha sonra 100 200 kişiye indi. ardından açtığım site hiç 500 kişiyi geçmedi ondan sonra tekrar denedim 2k yı geçmedi gibi gibi. ilginç bir olay :)

favoridus.com

Estergon Estergon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 5, (%60)
Siz 17 k hite sahipken bu kadar webmaster varmiydi.
Benim de 25 k olan sitelerim vardi ama webmaster az google bu gunki google degildi yiyodu.. simdilerde google gargara yapip Geciyo.
agakin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek eğitimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 5 / 16
  • Ticaret 5, (%100)

Estergon adlı üyeden alıntı

Siz 17 k hite sahipken bu kadar webmaster varmiydi.
Benim de 25 k olan sitelerim vardi ama webmaster az google bu gunki google degildi yiyodu.. simdilerde google gargara yapip Geciyo.

kesinlikle katılıyorum. Yani ne google eski google ne de webmasterler eski webmaster. Kime sosan site yapıyor seo ile ilgileniyor ne bileyim...Daha adsense nasıl başvurulur bilmeden gelip seni kazıklıyor yani iş buraya kadar geldi :D

Ek Olarak:

jasper adlı üyeden alıntı

ona google el atar yakında hocam merak etmeyin. peoplerank die birşey çıkartır googleda sitesi olan webmasterların genel analizini çıkartır hatta çıkartmadığı ne malüm diye düşünmeden edemiyorum google bu sağı solu belli olmuyor. bir kere adsense den ban yedim daha da site tutturamadım.

Ek Olarak: hakkatten merak ettim var mı bu konuda bilgisi olan şimdi söledikten sonra dikkatimi çekti adsenseden banlanmadan önce güzel tutmuştu sitem fakat ne zaman adsense den ban yedim o günden sonra 17k ya çıkmış sitem birden 2 k ya daha sonra 100 200 kişiye indi. ardından açtığım site hiç 500 kişiyi geçmedi ondan sonra tekrar denedim 2k yı geçmedi gibi gibi. ilginç bir olay :)

Yani ben genelde site yapmakla uğraştım kendime ait öyle yüksek hitlere sahip sitem hiç olmadı.. onun için google bana taktı demem olası değil.. :D ama umarım dedğiniz olurda bir şekilde karakter analizi de yapmaya başlar.. ve analiz sonucunuza göre "karaktersiz" çıktınız.lütfen sayfamıza bir daha uğramayınız. çıkış sağ üst köşede buyrun izmir marşıyla diye bir uyarı çıksa feneda olmaz hani bu horoz çeşitleri için..
Estergon neariyon

kişi bu mesajı beğendi.

Mattehus40 Mattehus40 Web Designer - Director Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Designer -Photoshop Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Bu site sahibi acaba şu an nerede ve ne yapıyor? :D

Detbig.com - Sosyal Gençlik Platformu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al