wmaraci reklam

adsense ban yer miyim?

12 Mesajlar 1.865 Okunma
wmaraci reklam

vahdettin vahdettin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 510 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba bir sitem var. 2-3 ay önce açmıştım. Adsense ekledim. Adsense nin kurallarını tam bilmiyordum. Reklamları ekleyince arkadaşlara tıklatmıştım reklamlara ama sitede en ez 1-2 dakika gezinin dedim.

Normalde sitemin 30 civarı toplam tekil hiti, 2-7 arası organic search trafiği vardı. Geriside başka site üzerinden gelmiş falan.
Neyse 2.gün adsense gelirine baktım 30tl olmuştu. Vds ilede tıklamaıştım yabancı server bir tıka 8-9tl falan vermiş. TO %30 yada %50 idi sanırım.
Böyleydi durum:

Birkaç kişiye sordum, banlanıcaksın adsense den dediler bende sinir oldum bıraktım siteyi. Her gün makale paylaşıyordum 15 günlük siteydi.

Kendi telefonumla farklı wifilere bağlanarak firefox un bütün geçmişi silen tarayıcı vardı onunla o gün 3-4 tık yapmıştım kendi siteme. Sonra desteğe yazdım yanlışlıkla tıkladım lütfen silin, reklamları test etmek için tıkladım falan demiştim. Dikkate aldılar mı bilmiyorum.

Neyse işte hala banlanmadım. Ödeme talep ettiğinde banlanıcaksın dediler.
Siteyi, adsense yi iptal ederek/ başka kişi adıyla adsense bağlayarak v.s kuratarabilir miyim?
Ya da bir şey olmaz mı? Bana yemez miyim?
Youtube kanalınada devam etmek istiyorum adsense ban yersem youtube olayımda tamamen biter. (partnerlik için adsense gerekiyor mu bilmiyorum belki onu açarım) [yt kanalımda reklamlar açık değil henüz]

Şuan adsense hesabıma girdiğimde. Durum bu:

wmaraci
reklam

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Adsense ekim raporlarında zaten sahte tıklamaları, haksız kazançları algılamış ve 20 lira kesmiş. İleri zamanlarda bu durum devam ederse net söyleyebilirim ki banlanırsınız.

İçeriklere odaklanın, ziyaretçi sayınızı arttırın ve politikalara uygun bir şekilde kazanç sağlayın. Öyle arkadaşa falan tıklatmayla zaten uzun vadeli sağlıklı gelirler elde edemezsiniz.
AdoraDesign

kişi bu mesajı beğendi.

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Ekim ayında da aynısını yapmışsınız ve geçersiz trafik olarak -20 tl kesilmiş. Konu basında paylaştığınız fotoğraf yeni ise, ki muhtemelen yeni bu şekilde devam ettiğiniz sürece banlanacaksınız.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Bu yaptığınızın bir gün sizde reklam verdiğinizde ne kadar kötü bir şey olduğunu anlayacaksınız...

Bir daha yapmadığınız sürece ban yiyeceğinizi zannetmem.
Engin1709

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

vahdettin vahdettin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 510 / 47
  • Ticaret 2, (%100)

Shakedown adlı üyeden alıntı

Ekim ayında da aynısını yapmışsınız ve geçersiz trafik olarak -20 tl kesilmiş. Konu basında paylaştığınız fotoğraf yeni ise, ki muhtemelen yeni bu şekilde devam ettiğiniz sürece banlanacaksınız.

bu şekilde devam etmiyorum.
Günlük kazanç 30tl olunca birkaç kişiye sordum banlanırsın dediler, sonrada ne siteye girdim makale yazmaya devam ettim nede tıklama yaptım. Kendi halinde 2 aydır.
Tıklatma yapmayacağım. Normal makale girmeye devam edip normal koşullarda ödeme alt limitine ulaştığımda parayı çekme talebi verdiğimde BANLANIR MIYIM bunu soruyorum konuda!

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Aynı şekilde devam etmediğin sürece birşey olmaz hile hurda işine kaçarsan arkadaşların dediği gibi ban yersin VDS VPS vs google hepsini algılıyor bunun yerine sosyal medya üzerinden gerçek ziyaretçi çekmeye çalış ondan daha iyi tıklar veya tıklamazlar. Tıklama için kimseyi teşvik etmeyin.

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam 7-8 yıl önxe aynı sekilde bende kazandm fakat tam ödeme zamanı banı yedim . Şuan adsense hesabım var ama başkasının üzerine kesinlikle kendi adıma asla alamıyorum binlerce kez denedim en ufak birşeyde adım geçsin o adsense alamıyırm baskasının üstüne aldm pişmanım şuan sitemde asla tıklamıyorum ve tıklatmıyorum güzelde kazanıyorum

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com

eka eka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 144 / 46
  • Ticaret 2, (%100)
Reklam verenlere saygınız olsun, bu tarz hareketler kesinlikle ban sebebi.

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 787
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 0, (%0)
Madem böyle bir halt yedin neden gidip ticket atıyorsun ben onu anlamış değilim warez bi tıklama yaptıysan zaten google zaten onu bilir yem olup kendi ayağınla gitmişsin alkış sana :)

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
Kardeşim arkadaşına tıklatırsın hadi onu anlarız bizde yıllar önce ilk adsense aldığımızda yapmadığımız şey değil ama sen kalkıpta tüm geçmişi silen uygulamayı araştıracağına adsensenin altın kuralı olan kendi reklamına tıklamak ban sebebi kuralını araştırsaydın ya.

Arkadaşlarına tıklattın onu geçtik kendin 3-4 kere de kendin tıklamışsın hop günde 30 TL ohh ne güzel yav, para kazanmak ne kadar kolay bir akıllı sensin demi :)

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al