wmaraci reklam

Adsense Ban Yiyen Site

4 Mesajlar 786 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ByFataLTR ByFataLTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 81 / 80
  • Ticaret 19, (%100)
Merhaba.Web sitemde bir süredir adsense vardı pin elime ulaşmıştı lakin kullanamadan ban yedik. Arkadaşımın sitesine eklemiştim 3 5 kuruş katkı sağlar diye. Kendisi sürekli reklamlara tıklamış. Ban yedi hesap. Adsense hesabı satın almıştım ben normalde. Şuan sitem üzerinden adsense başvurusu yapmaya çalıştığımda banlı görünüyorum uyarı alıyorum.Yani sitem üzerinden hiç adsense alınmadı. İtirazda bulunduğum halde kaldırılmıyor ban.

Benim sorum şu: Yeni adsense hesabı satın alsam tekrar kodları siteye eklesem reklam görünür mü? Görünürse yine ban yer mi kural ihlali yapmasam bile? 80 tane özgün içerik makalem var yeni siteye geçiş yapmakta istemiyorum çoğu kelimede ilk 20de olduğum için bırakmaya gönlüm el vermiyor. Ne yapmamı önerirsiniz?
site adresim .com olarak bunlara ek olarak .net ve .org domainleri de alacağım. Hatta ilerleyen zamanlarda marka tescil başvurusu da yapacağım .tr için ama bu ban olayı gözümü korkuttu açıkçası. Ayrıca temam lisanslı tema domain üzerine. Domain değişirsem baştan tema almam gerekecek. Yeni domain alıp backlink mi versem yeni domaine?

Biraz öneriye ihtiyacım var.

wmaraci
reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
hocam sizin sanırım hesabınız banlandı bu durumda farklı bir adsense aldıgınızda sitenizde yıne reklamlar gorunur hatta bunu bır arkadasıınızın adsense kodunu ekleyerek test edebılırsınız cunku hem hesap hem de sitenizde banlanmış olabilir. Geçenlerde benim bi site ben almadan once banlanmış neyse org unu alayım dedim o da banlıymış sonra başka bir domain aldım ona yonlendırıp anca cozdum sorunu.
Lisanslı tema derken yapımcı tr ise sorunu nlatırsanız anlayışla karşılayacaktır dıye dusunuyorum

ByFataLTR ByFataLTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 81 / 80
  • Ticaret 19, (%100)
Farklı bir mail ile adsenseye başvurduğumda ihlalden dolayı adsense onay vermiyor. Yani sitede ban yemiş. Hem benim hem arkadaşımın sitesi. Mantıklı olabilir başkasının kodlarını eklemek.

antoniofeixe antoniofeixe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 22 / 48
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam adsense ban kontrol diye sorgulama var diye biliyorum denemenizi öneririm

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al