wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Beni Sadece Kullanıyor

14 Mesajlar 1.792 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

gokayc gokayc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Makine Mühendisliği
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 23 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam tek bir site olduğunda, uygunsuz bir durumda hesabı kolayca banlıyorlar. Ama birden fazla site olduğunda örneğin bir sitenizde yerleşim politikası ihlali varsa o siteyi banlıyorlar. Bunun tabi ki istisnaları var ama benim gözlemlediğim kadarıyla bu şekilde oluyor.

wmaraci
reklam

AtomCmyLMz AtomCmyLMz OnaylıYoutube HesapSatışı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 16 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenizin adresini alabilir miyim? Google'ın neden böyle bir şey yaptığını inceleyelim en azından.

ceminkalemi.com | Ben yazarım da, siz okur musunuz bilemem.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Google kullanan ve kullanamayan diye iki kesim vardır bakınca dışarıdan.

Bir kesim kullanıp memnun olduğunu dile getirir, her sorun yaşayanı kendisiyle suçlar; bişi yapmışsındır yoksa niye banlasınlar seni diye ön yargılı bakar; diğer kesim de genelde hiç beklemediği anda Google hesabı devre dışı kalmış arkadaşlar olur; google'da onca zaman sorun yapmadım, reklama tıklamadım, hile yapmadım, şimdi niye banlandım, kullanılmış hissediyorum kendimi der.

Zaten gerçekten suçlu olan veya hile yapan, yapay trafik çeken veya reklamlara geçersiz tıklayan arkadaş kalkıp kolay kolay ben banlandım yazmaz forum içerisinde.

Belki konu dışı olacak ama lütfen bu tarz konularda suçlar tavırlardan ziyade biraz daha ılımlı bir şekilde yardımcı olmak amacıyla görüşelim mağdur tarafla; unutmayın, şu an siz de kullanıyorsunuz belki adsense ancak; yarın hesabımın herhangi bir sebepten kapanmayacağının garantisi yok.
absolot35

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

absolot35 absolot35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek kamu personeli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 8 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Google kullanan ve kullanamayan diye iki kesim vardır bakınca dışarıdan.

Bir kesim kullanıp memnun olduğunu dile getirir, her sorun yaşayanı kendisiyle suçlar; bişi yapmışsındır yoksa niye banlasınlar seni diye ön yargılı bakar; diğer kesim de genelde hiç beklemediği anda Google hesabı devre dışı kalmış arkadaşlar olur; google'da onca zaman sorun yapmadım, reklama tıklamadım, hile yapmadım, şimdi niye banlandım, kullanılmış hissediyorum kendimi der.

Zaten gerçekten suçlu olan veya hile yapan, yapay trafik çeken veya reklamlara geçersiz tıklayan arkadaş kalkıp kolay kolay ben banlandım yazmaz forum içerisinde.

Belki konu dışı olacak ama lütfen bu tarz konularda suçlar tavırlardan ziyade biraz daha ılımlı bir şekilde yardımcı olmak amacıyla görüşelim mağdur tarafla; unutmayın, şu an siz de kullanıyorsunuz belki adsense ancak; yarın hesabımın herhangi bir sebepten kapanmayacağının garantisi yok.

Kazancımın resmici almıstım dün akşam 3 aydan beri ameliyat nedenim ile evden dışarı cıkamadım ve adeta adsense Politikalarını yaladım yuttum hepsni eksizsiz yaptıgıma inanıyorum ve reklam yerleşimim olsun vs olsun hepsi yerli yerinde idi yani herşey stabil giderken kazancım son iki hafta tavan yaptı iki haftada ortalama 500$ civarında bir kazanc oldu dün gece yatmadan önce baktıgıma google bir anlet yollamıs onu doldurdum sabah kalktım bekledim bir mail vardı baktım ki googledan gelmiş actım yemin ederim okurken kahroldum üzüldüm acıkcası ben oradan kazanc saglamak için neler neler yaptım ama bir sabah kalktıgıma sacma sapan bir sebeble sebebde yazansu adwords reklam verenleri bir şekilde korumalıyız yazıyoru bence cok sacma bir sebeb
blogumdan destek verigim google adsense Analytics youtube ile alakalı konuları kaldırıyorum bundan sonra alayına wrz kascam hemnde alıntı yaparak ctrl+c ctrl+v şeklinde kascam o bloglar daha cok tutuluyo ve seviliyo

Sayrim.com !!!
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al