lostyazilim

Adsense Çıldırmış Olmalı

4 Mesajlar 574 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

gktgolmz gktgolmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Adsense ile ilgili son günlerde çok tuhaf sorunlar yaşıyorum arkadaşlar.
İlk başvuruda 1.onayı geçtim 2.onayıda 5 günde geçtim reklamları koydum yayınlanmaya başladı gece 2ye kadar reklamlarım devam etti sonra google bana bir mail attı sitenizi tekrardan incelediğimizde politikalara uymadığımı ve 3-5 nedenden dolayı adsenseyi geri çektiklerini bildirdiler.
Ardından dün tekrar başvuru yolladım ve aynı zamanda google analytics kullanmaya başladım ve bu sefer hesabım 1. onay sürecini geçti tekrardan 2.onaya düşmedi ve direkman hesabım aktif oldu ama googledan tekrardan bir aktif oldunuz tarzı mail gelmedi. Şuandada reklam oluşturup kodu aldım siteme koydum hala bekliyorum reklamın görünmesini sizce reklamlar açılacakmı sorunsuz bir şekilde kullanabilecekmiyim onaylanmışmıyım yardımcı olur musunuz ?

wmaraci
reklam

civanspot civanspot Dijital Pazarlama Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Dijital pazarlama uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Aynısını bende yaşadım kısa ve öz olarak şunu söyleleyim sitende her sayfaya başlangıç olarak sadece 2 reklam koy yalnız biri büyük biri küçük ölçekte olsun, ikinci olarak kesinlikle reklamlara 1 kez dahi tıklama, üçüncü olarakta içerik olmayan sayfaşlarına reklam koyma bunu yap bi kaç gün bekle mail gelmeden reklamların yayınlanmaya başladığını göreceksin..

gktgolmz gktgolmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam yani 2 güne mi açılıcak reklamlar çokmuş yav , neyse açılsında bekleriz şimdi reklamları oluşturup gerekli yerlere koymaya başlayayım hocam en fazla 2 tane olmak üzere. 1 tane koysam sıkıntı çıkar mı dersiniz ?

afyonlu afyonlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar bir iki arkadaş sordum bu ay yeni hesaplarda banka hesabı tanımlamak için kazanılan tutar geçerli bakiye olarak karşı tarafa geçmedi panelde alacak değilde borç tarafında gözüküyor aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar var mı acaba ?

http://www.sozlermekani.com/
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al