wmaraci reklam

adsense gelir arttırma

10 Mesajlar 1.442 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

matcomler matcomler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba;

Daha önceden mutlaka yazılmıştır; fakat gelir arttırmak için benim yeni uyguladığım ve birkaç gündür de etkisini reklam gelirlerimde direkt gördüğüm bir şeyi tekrardan yazmak istedim : HEDEFLENEBİLİR REKLAMLAR

birkaç gün önce ilk defa uyguladım.
Bir de reklam performansınızı ölçmek için denemeler 'i kullanabilirsiniz.
Mesela hep metin reklam daha çok kazandırır diyenler için ; metin reklam daha az tıklama alıyor ; görsel reklam daha çok tıklama alıyor. İlkinin tbm 'si yüksek ; ikincisinin düşük olsa da sonuçta gün sonunda iki farklı reklam türünün gelirleri birbirine eşit.

Konuya döneyim. Günlük adsense gelirim 11-14 lira civarındadır. Hedeflenebilir reklam ile dün 18 lira oldu.
aşağıya ekran görüntüsünü ekliyorum.

Elit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
Adsense hesabıma girip hedeflenebilir reklamları göremiyorum,daha öncede böyle bir konu açılmıştı net açıklayan olmadı,öncelikle hedeflenebilir reklam nedir neyi hedefliyor?
Biraz aradım ve alttaki fotoğraftaki kısıma kadar geldim yazdıklarından, denemeyi başlatsak ne olacak acaba ?

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
hocam ne kadar cok geliriniz var reklam yerleşimleri icin yardımcı olabilecekmisiniz banada

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Özel reklam oluştururken Adı, Reklamların Görüneceği Yer ve Açıklama bölümleri nasıl doldurulmalı ? Bu konuda bir şey bulamadım internette. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
hocama katılıyorum,ufak tefek bir sitem için ayrı bir adsense kullanıyordum,ayarları yapmamıştım. arkadaşımın adsense hesabında ise tüm ayarlar yapılmıştı. reklam ağları engellemesi,çöp siteler vs. aynı ayarları bu adsense ye uyguladım. siz bakın karar verin.

• Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

imlesene adlı üyeden alıntı

hocama katılıyorum,ufak tefek bir sitem için ayrı bir adsense kullanıyordum,ayarları yapmamıştım. arkadaşımın adsense hesabında ise tüm ayarlar yapılmıştı. reklam ağları engellemesi,çöp siteler vs. aynı ayarları bu adsense ye uyguladım. siz bakın karar verin.

Özel reklam oluştururken Adı, Reklamların Görüneceği Yer ve Açıklama bölümleri nasıl doldurulmalı bir bilgin var mı peki hocam ?

Ayrıca bahsetmiş olduğun ayarları paylaşsan da insanlar da uygulasalar ? Fotoğrafa bakıp bir şeylere karar vermekten daha faydalı olur sanki :)

elegan elegan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 623
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 3, (%100)
TBM'yi artırmak için bu yazıyı okuyabilirsin; http://htacer.com/adsense-kazanci-tbm-nasil-artirilir/
Elit

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Aklımın almadığı şu. Bir başlık açıyorsun. Amaç ne ? Yardımcı olmak. İçeriğe bakıyorsun açıklama yok. Bu aralar herkeste bir ss verip kısa konu açma merakı başladı ya, haydi hayırlısı.
cuneytsonmez Karikaturname

kişi bu mesajı beğendi.

hero27 hero27 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 43 / 23
  • Ticaret 8, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Aklımın almadığı şu. Bir başlık açıyorsun. Amaç ne ? Yardımcı olmak. İçeriğe bakıyorsun açıklama yok. Bu aralar herkeste bir ss verip kısa konu açma merakı başladı ya, haydi hayırlısı.

katılıyorum..

matcomler matcomler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Özel reklam oluştururken Adı, Reklamların Görüneceği Yer ve Açıklama bölümleri nasıl doldurulmalı ? Bu konuda bir şey bulamadım internette. Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Özel reklamdan bahsetmiyorum?
Hedeflenen reklam birimi diyorum.

Bunu da reklamlara tıkladıktan sonra sol sütundan seçip oluşturacaksınız . Ayrıca her bir Başlığın Yanındaki soru işareti size nasıl dolduracağınızı anlatıyor. Sadece okumanız lazım ?

Birine olumsuz sözler sarf etmeden önce bir okusanız ?
Ayrıca bunlar Mars'tan gelen özel bilgiler değil. Google arama çubuğuna adsense hedeflenen reklam yazsanız görürsünüz.

Ek Olarak:

cuneytsonmez adlı üyeden alıntı

hocam ne kadar cok geliriniz var reklam yerleşimleri icin yardımcı olabilecekmisiniz banada

Profesyonel Değilim. Deneme yanılma yoluyla buluyorum ben de. Yalnız tek tavsiyem yazı içine bir 336 lık Dikdörtgen ; sol çubuğa 336 ya da 300 luk dikdörtgen ; bir de yazı sonuna. Hepsi bu

Ek Olarak:

dem adlı üyeden alıntı

Adsense hesabıma girip hedeflenebilir reklamları göremiyorum,daha öncede böyle bir konu açılmıştı net açıklayan olmadı,öncelikle hedeflenebilir reklam nedir neyi hedefliyor?
Biraz aradım ve alttaki fotoğraftaki kısıma kadar geldim yazdıklarından, denemeyi başlatsak ne olacak acaba ?

Kısaca hedeflenebilir reklam ile reklamverene şunu diyorsunuz : Kardeş benim sitem bu konum bu ; şu YAŞ aralığında insanlar okuyor vs vs( bunları açıklamada yazarsın ) ve seçtiğin bir veya birden fazla reklam birimi için site konusu ile alakalı reklam Gösterimi istiyorsun. Mesela siten spor hakkında : spor makaleleri ; maç sonuçları vs diye konusunu belirliyorsun . Buna göre seçiyor seni reklamveren
Elit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al