wmaraci reklam

Adsense Gelir Nasıl Sizce ?

46 Mesajlar 6.147 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

omertarik omertarik Html - CSS - Python Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .py
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 2 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

oneyazar adlı üyeden alıntı

omertarik anladım üstat hayırlısı olsun indirme sitelerini bilmiyprum aslında incelemedim tbm nasıl aranma hacimleri rekabet oranı felan

Hocam TBM değişiyor. Mesela günlük 5 makale girdiğim zaman (örneğin şu şekilde makaleler ; en iyi 10 fotoğraf düzenleme uygulaması min kelime sayısı 500) TBM 0.50'ye kadar çıkıyor fakat daha az girersem TBM'de haliyle yerlerde sürünüyor. Rekabet oranı yüksek bir sektör, zaten birçok upload sitesini görmüşsünüzdür. Aranma hacmi olarak size şunu söyleyebilirim ; başlıklar ve resimler çok önemli. Sektörden çok iyi paralar kazanabilirsiniz, daha önce saglamindir.net'in ortağıyla konuşma şansım oldu. Site günlük 100k hit alıyor fakat biri spam yaptığıdan Adsense banı var. Bu konularda da çok dikkatli olmak gereklidir.
oneyazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

oneyazar oneyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 126 / 156
  • Ticaret 3, (%100)
@Furkan07 sitene baktım devam et de biraz keyword başlıklar kullan

emresavsa emresavsa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek boş
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Benim tbm çok düşük acaba nasıl yükselir 0.9 krs

tekin42 tekin42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek cep telefonu
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 6 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

omertarik adlı üyeden alıntı

Hocam TBM değişiyor. Mesela günlük 5 makale girdiğim zaman (örneğin şu şekilde makaleler ; en iyi 10 fotoğraf düzenleme uygulaması min kelime sayısı 500) TBM 0.50'ye kadar çıkıyor fakat daha az girersem TBM'de haliyle yerlerde sürünüyor. Rekabet oranı yüksek bir sektör, zaten birçok upload sitesini görmüşsünüzdür. Aranma hacmi olarak size şunu söyleyebilirim ; başlıklar ve resimler çok önemli. Sektörden çok iyi paralar kazanabilirsiniz, daha önce saglamindir.net'in ortağıyla konuşma şansım oldu. Site günlük 100k hit alıyor fakat biri spam yaptığıdan Adsense banı var. Bu konularda da çok dikkatli olmak gereklidir.

Haber sitem var bütün haberleri kendim yazıyorum copy paste yok aşağı yukarı g0nlük 5-10k arası tekil ziyaretçi geliyor facebook sayfamdan trafik çekiyorum kazancım 5-6 tl arasında geziyor günlük bunu nasıl düzeltebilirim üstadım nerede yanlış yapıyorum? Tbm 0.09 sayfa bbgsi 1.03 gösterim bbgsi 0.41

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

emresavsa emresavsa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek boş
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

oneyazar adlı üyeden alıntı

EfeCetin kısmet kardeşim bizde zamanında çok siteyi çöp ettik ama artık bu işi çözdük diyebilirim çok şükür başkasının emrinde çalışmaktansa kazancimi böyle cikartiyorum arada emek vermek geliştirmek isteyen arkadaşlara sitelerimi satıyorum ama gönül veren kişiler yaptığı işin karşılığını alsın biliyorum çünkü yapıyorsun kazanamiyorsun yapıyorsun reklam kazandırmıyor vs vs şuanki sitem en düşük sitem onuda patlatıp satacagim

Site değerleri nasıl acaba örneğin 5 k çeken vaya 10 k çeken bı site değeri ne kadardır

• Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 126 / 156
  • Ticaret 3, (%100)
tekin42 üstat hit iyimis ama sektör çok düşük tbm veriyor dm den yazın aylık kazancını ve aylık hitini bir önerim olabilir

• Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 126 / 156
  • Ticaret 3, (%100)
emresavsa site değeri artık bana göre veya ilerde tamamen tbm ve kazanca göre belirlenecek site 5k 10k çekiyor ama tbm yerlerde kazan 3 veya 5 TL ise ona göre fiyat verilir . Ne kadar kazanç o kadar değer demek

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Son cümleyi okuyana kadar yabancı içerikli site olarak düşünmüştüm. Rakamlar yüzde tebessüm oluşturuyor, Türkçe siteler arasında böyle kazanç olduğunu gördüğümde. Allah emeklerinizi zayi etmesin. Başarılar ve bereketli kazançlar dilerim..
oneyazar

kişi bu mesajı beğendi.

Furkan07 Furkan07 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
@oneyazar kardeşim sitemi incelermisin

omertarik omertarik Html - CSS - Python Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .py
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 2 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

tekin42 adlı üyeden alıntı

Haber sitem var bütün haberleri kendim yazıyorum copy paste yok aşağı yukarı g0nlük 5-10k arası tekil ziyaretçi geliyor facebook sayfamdan trafik çekiyorum kazancım 5-6 tl arasında geziyor günlük bunu nasıl düzeltebilirim üstadım nerede yanlış yapıyorum? Tbm 0.09 sayfa bbgsi 1.03 gösterim bbgsi 0.41

Hocam benimde bir haber sitem var imzamda görüldüğü üzere fakat pek ilgilenmiyorum. Haber sektöründe rakip çok fazla, yani üst sıralara çıkıp güzel paralar kazanmanız biraz zor. Google News kaydı vs. yapılırsa tabii ki çok hit gelebilir. Hocam belki Adsense reklamlarını yerleştirememişsinizdir. Benim yabancı niş site deneyimimde reklamları doğru yerleştirdiğim zaman TBM'de çok büyük bir artış olmuştu. Siz de reklam yerleştirme konusunda ister kendiniz ister bir başkası tarafından profesyonelce yapabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde fazla reklam bulundurmayacaksınız. Her sayfaya en fazla 3 reklam şeklinde yerleştiriniz. Size başka önerebileceğim birşey yok. Zaten haber sektöründe pek aktif değilim, sitenizi pm olarak atarsanız yardımcı olabilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al