tekin42 adlı üyeden alıntı

Haber sitem var bütün haberleri kendim yazıyorum copy paste yok aşağı yukarı g0nlük 5-10k arası tekil ziyaretçi geliyor facebook sayfamdan trafik çekiyorum kazancım 5-6 tl arasında geziyor günlük bunu nasıl düzeltebilirim üstadım nerede yanlış yapıyorum? Tbm 0.09 sayfa bbgsi 1.03 gösterim bbgsi 0.41

Hocam benimde bir haber sitem var imzamda görüldüğü üzere fakat pek ilgilenmiyorum. Haber sektöründe rakip çok fazla, yani üst sıralara çıkıp güzel paralar kazanmanız biraz zor. Google News kaydı vs. yapılırsa tabii ki çok hit gelebilir. Hocam belki Adsense reklamlarını yerleştirememişsinizdir. Benim yabancı niş site deneyimimde reklamları doğru yerleştirdiğim zaman TBM'de çok büyük bir artış olmuştu. Siz de reklam yerleştirme konusunda ister kendiniz ister bir başkası tarafından profesyonelce yapabilirsiniz. Ayrıca web sitenizde fazla reklam bulundurmayacaksınız. Her sayfaya en fazla 3 reklam şeklinde yerleştiriniz. Size başka önerebileceğim birşey yok. Zaten haber sektöründe pek aktif değilim, sitenizi pm olarak atarsanız yardımcı olabilirim.