wmaraci reklam

adsense geliri sorunlu siteye ne yapılması gerekiyor?

37 Mesajlar 4.060 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
118baran hocam düşünceleriniz nedir? 😂
118baran

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
tolhur ayıp etmişsiniz hocam bir gün nedir, 1 saate alınıyor normalde, konu sahibi çok geç almış hatta çoğu zaman adsense teklif ediyor 😂😅😃 Dediğiniz gibi hocam backli hackli ayarlayın bende siteyi kapıp geliyorum. 😅
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
tolhur adsense hesabı bir site üzerinden alındığı takdirde başka bir siteye beklemeden de reklam koyulabiliyor. Tabi 1-2 saat sürebiliyor bu işlem.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

• Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
YakupYLDZ bahsettiğiniz olay çok eskide kaldı. En son 2017 de falan dediğiniz gibiydi. Eğer subdomain se yine beklemeden reklam konabilir. Tabi bu reklam konabilir olsa dahi burda ki konunun "saçma" olduğu gerçeğini değiştirmez.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
tolhur :) Hocam daha 2 gün önce önceden başka siteyle aldığım adsense hesabımdan başka siteme reklam koydum. :)

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
2012'den beridir bu sektördeyim, bahsettiğiniz olaylar zor şeyler değil. Bu arada insanları direkt yargılamak yerine bu kadar ziyaretçiyi bu kadar kısa zamanda nasıl elde ettiğini sormanızı tavsiye ederim.
Şöyleki belki sosyal medyadan ziyaretçi çekiyor. Belki çok güçlü bir domaine sahip ve güçlü bir makale ile hızlı indeks aldı.

Fakat hacklinkli backlink veya backlinkli hacklink kelimesini bende anlamış değilim.
Hacklink kullananları yargılamak bana düşmez zaten Google bunun cezasını çok güzel vermektedir. :) Lakin hacklinkli backlink konusunu ilk defa duyuyorum.
AtaTekin webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

YakupYLDZ adlı üyeden alıntı

2012'den beridir bu sektördeyim, bahsettiğiniz olaylar zor şeyler değil. Bu arada insanları direkt yargılamak yerine bu kadar ziyaretçiyi bu kadar kısa zamanda nasıl elde ettiğini sormanızı tavsiye ederim.
Şöyleki belki sosyal medyadan ziyaretçi çekiyor. Belki çok güçlü bir domaine sahip ve güçlü bir makale ile hızlı indeks aldı.

Fakat hacklinkli backlink veya backlinkli hacklink kelimesini bende anlamış değilim.
Hacklink kullananları yargılamak bana düşmez zaten Google bunun cezasını çok güzel vermektedir. :) Lakin hacklinkli backlink konusunu ilk defa duyuyorum.

Hacklink backlink vs bunlar işin geyiğiydi. Böyle bir şey yok tabiki. Zaten hiti nasıl çektiğini anlamak için hacklink mi kullandınız dedim oda backlink cevabını verince zaten konun sahte olduğu ortaya çıkmış oldu. 1 haftalık bir siteye backlink çalışması yapıpta sıralamaya girmek mantıklı değil.

Dediğiniz gibi tabi ki yapabilirsiniz. 2012 den beri sektördeyseniz reklâmlarınızın kısıtlanacağını biliyor olmanızı beklerdim. Sitenizi onaylatmanız gerekiyor.
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
tolhur Hocam, zaten adsense hesabından bir siteyi eklemek istediğinizde yine adsense'nin onayına sunuluyor o site. Biraz daha az bekliyorsunuz, biraz daha kolay alıyorsunuz o kadar. Şu ana kadar bir sıkıntı çekmedim fakat google'ın dengesi belli olmaz.
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
YakupYLDZ evet onay almak kolaylaşıyor fakat gerçekten bir kaç saat içinde onay almanız sadece şanstır hocam. Ayrıca şöyle düşünün 2 günlük bir siteye adsense başvurusu yapsanız sizce onaylanır mı? Hadi onaylandı varsayalım. Bu konuda bahsedilenlerin gerçeklik payı çok düşük. Konu tamamen reklam üzerine açılmış bir konu ve konu sahibi arkadaşın profil bilgileri muhtemel sahte. Yönetime zaten gerekli mesajı gönderdim. Arkadaşın konularını fazla ciddiye almamanızı tavsiye ederim. İyi forumlar 😊
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

s1b3r s1b3r Asker yolcusu Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 70 / 66
  • Ticaret 1, (%0)
Hocam yeni bir siteye adsense 15 yaşında olmasını istiyor bu bir. Backlinkler hemen 1 haftakık siteye işlemez. Benim siteyle kıyaslamak istiyorum, günde 300 400 500 adsense tıklaması var tbm 0.17 yani günlük 60 ile 100 tl arası getirisi var . Sitemin toplam 159 bin backini var ( alexa olmayan ) Hacklink hepsi otoriteli siteler ama sonradan ban yiyor şuan kebabını yaparsın sonra kuru soğana devam edersin. Hacklinkle uğraşma

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al