wmaraci reklam

adsense geliri sorunlu siteye ne yapılması gerekiyor?

37 Mesajlar 4.059 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

webcikiz webcikiz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

YakupYLDZ adlı üyeden alıntı

2012'den beridir bu sektördeyim, bahsettiğiniz olaylar zor şeyler değil. Bu arada insanları direkt yargılamak yerine bu kadar ziyaretçiyi bu kadar kısa zamanda nasıl elde ettiğini sormanızı tavsiye ederim.
Şöyleki belki sosyal medyadan ziyaretçi çekiyor. Belki çok güçlü bir domaine sahip ve güçlü bir makale ile hızlı indeks aldı.

Fakat hacklinkli backlink veya backlinkli hacklink kelimesini bende anlamış değilim.
Hacklink kullananları yargılamak bana düşmez zaten Google bunun cezasını çok güzel vermektedir. :) Lakin hacklinkli backlink konusunu ilk defa duyuyorum.

Sanırım bu arkadaşlar daha önce site açmış adsense onayı için baya uğraşmışlar fakat içeriği sağlam site açmış olsalardı onayı 2 günde alırlardı. Yani yanlış bilgiye sahipler adsense 2 günde onay verebiliyor daha önce başıma geldiğinden biliyorum. Kötü içerikle site açmışlar ondan inanmıyolar

wmaraci
reklam

• Üyelik 12.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

Konunun kendisi goygoy. Küfür ve hakaretten ban yemiş olan bir kullanıcının 2. Kez açtığı bir hesabı savunuyorsunuz bilmem farkında mısınız? Forumda böyle insanların barınması hoşunuza gidiyorsa bilemiyorum. Bu konunun ciddiye alınacak bir tarafı yok. Zaten bu arkadaşın üyeliği forum kurallarına aykırı. Kimseye de saldırdiğimız yok hocam beni tanıyan bilen vardır forumda kimseye kendimizi baştan tanıtmaya da ihtiyacımız yok. Boş polemik yaratmayın madem çok biliyorsunuz cevaplayın ne duruyorsunuz? Ha ama yok size ne forum kurallarından size ne insanlara yardım etmekten demi? Anca siz polemik yaratın.

Bizim zorumuza giden bir şey yok. Arkadaşın üyeliği sahte forumda bu tarz insanları barınmasına karşıyım. Siz diyorsanız ki yok burası fake hesaplarla dolsun orası ayrı mevzu. Neyi yanlış yapmışım? Siz Seo hakkında bir şey biliyor musunuz? Ya da adsense? Bizim de var onaylı adsense hesabımız. Siz tarih öncesinde kalmışsınız hocam artık tüm domainler onay süresinden geçmesi gerekiyor. Yanlış ne bilgi vermişim? Adam diyor ki 1 haftalık siteye backlink aldım bu mantıklı mı? Bu olsa olsa hacklinktir. Bunda yanlış olan ne? Ciddi bir soru sormuş sizde adsense uzmanısınız buyrun cevaplayın konuyu hocam. Sizin zorunuza ne gitti acaba? Arkadaşınız falan mı konu sahibi?

Kardeşim senin başına gelen hikayenin aynısı herkesin başına gelmek zorunda mı? Senin sitelerine adsense onay vermiyor diye herkese mi vermeyecek? Belki adsense senin sitelerine hemen onay vermiyor adamın içerikleri daha kaliteli adsense hemen onay Verdi ki bu olabilecek bir şeydir. Adsense bazı sitelere aylarca onay vermez ama doyurucu içerik varsa 1 günlük siteye bile onay verir ki adam bahsetmiş daha önce sitesi de var zaten adsense ikinci siteye onayı hemen veriyor ben yıllardır site işindeyim. Bu işi bilmiyorsanız bilmemek ayıp değildir ama adamın böyle yaptığı hatayla alay edici yorumlar yapmanız hiç hoş değil.
AtaTekin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

IIFSMII adlı üyeden alıntı

tolhur Eğer sahte olduğunu düşünüyorsanız şikayet edin, konu forum kurallarına uygun değilse de şikayet edin ama birisi suçlu bulunmadığı sürece o suçlu değildir. Forum kurallarını uygulayacak kişi siz değilsiniz YETKİLİLER. Ben insanlara yardım etmek zorunda değilim siz de yardım etmek zorunda değilsiniz ama siz gelmişsiniz arkadaşlarınızı etiketleyerek goygoy yapmışsınız. Siz bu konuda saçma yazılar yazmasanız ben buraya yazmayacaktım. "Arkadaş 1 haftalık siteye backlink almış bu mantıklı mı?" demişsiniz ben de diyorum ki bunun konuyla ne alakası var? İster hacklink olur ister backlink olur konuyu açan size bunu mu sormuş? Konu sahibi ister arkadaşımız olsun ister düşmanımız olsun forum kültürüne uymayan tavırlarla karşı tarafı rencide etmek, suçlamak, yaptığı yanlışlarla dalga geçmek doğru değil.

Ayrıca burası bir forum sitesi maksat birinin soru sorması diğerlerinin yardımcı olması. Adam belli bir eksiği yanlış yaptığı bir şey var ona cevap almak için yazmış ama direk saldırıya geçilmiş. Resmen adama yardımcı olmak yerine sizin dediğiniz gibi adamın yaptığı yanlışlarla alay etmişler. Yahu kardeşim adam zaten yanlış yaptığını biliyor foruma gelmiş soru sormuş. Bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum.
AtaTekin gaometri

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

YakupYLDZ adlı üyeden alıntı

tolhur adsense hesabı bir site üzerinden alındığı takdirde başka bir siteye beklemeden de reklam koyulabiliyor. Tabi 1-2 saat sürebiliyor bu işlem.

Bu arada sitecilikte başarılı insan hemen kendini belli ediyor. Belli ki siz de daha önce yapmış hemen onay almışsınız. Ben de her sitemi kurar kurmaz onay alıyorum ama söyleyince bir de inanmıyorlar. Bilmedikleri şey google ın algoritmasının kaliteli içeriği algıladığı. Yani kaliteli içerik varsa o sitede potansiyel görüyor ve onayı veriyor. Kaliteli içerik yoksa 1 yıl sonra bile onay alamazç Belki adam siteyi kurdu aylarca besledi içeriklerle google doyurucu içerik gördüyse onay verdi neden inanmıyolar anlamıyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Neyse

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
tolhur hocam hacklinkli backlink ne aydınlatır mısın beni bi?

Hocam bir kaç günlük siteye adsense onay mı aldınız :) ve aldıktan sonra da 1800 tık vay be filmin linki varsa atar mısın güzel bir filme benziyor.

Geyik bölümüne açılmalıydı bence konu
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

VaveTR

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
NeMerak hocam işin geyiğiydi o 😊 Tabi ki yok öyle bir şey.

Konuya neden böyle yorumlar attiğimi daha önce açıkladim. Yukarıda yorumları olan, ban yemiş olan şahısta daha önce ki arkadaşlar gibi kendinin adsense uzmanı olduğunu iddia ediyor ama bakınız gibi forum kullanmayı bilmeyen webmaster hiç görmedim, duymadım. Çift üyelik, flood, eski konuyu tekrar cevaplama... Artık Wmaracı çocuk oyun alanına döndü maalesef.

Edit: Eklemeden edemeyeceğim. Ben sitelerimde gayet kolay adsense alıyorum. Konularımı aratirsanız adsense onay işlemini ücretli olarak yapmıs, bu hizmeti bir çok kişiye satmış biriyim. Kimseye burda kendimizi kanıtlamaya ihtiyacımız yok isteyen arar bulur.
azadavsar NeMerak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al