lostyazilim

Adsense Hasap Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

9 Mesajlar 736 Okunma
lostyazilim

derivative44 derivative44 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar eski tarihli adsense hesapı satın almak istediğimde nelere dikkat etmem lazım ?

-- Satın aldıktan sonra hesabın mail adresini değiştirebilir miyim ? değiştirilemezse eski sahibinin maili olmadığı sürece nasıl yöenetilir ? riskli değil mi ?

-- Adres onayı, pin vs bu gibi bilgiler yenilenemezse nasıl olucak

Bilgilendirirseniz sevinirim

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Merhaba hocam. Hesabı ilk mail adresiyle almazsanız yani başka mail adresine devir işlemi ile alırsanız maalesef hesap yönetimi diğer mail adresinde kalır ve mail, ev adresi, telefon numarası ve isim soyisim gibi bilgileri değiştiremezsiniz.

Bundan dolayı ilk mail adresiyle almaya özen gösterin. Diğer şekilde vermek isteyenlerden asla hesap almayın.

Ayrıca burada Adsense Hesabı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? başlıklı bir makale paylaşmıştım. Olabildiğince en ince ayrıntısına kadar bilgi vermeye çalıştım. İnşallah yararı dokunur. :)

PhrA PhrA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 49 / 125
  • Ticaret 14, (%100)
ASametYildirim hocam senin Arapça takdigi vardı hala oluyormu o taktik :)
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

PhrA adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle o taktik bana ait değildi. Şuan o taktikle adsense hesabı alsanız bile yeni güncellemeden dolayı kendi sitenizde reklam yayınlayamazsınız. Bundan dolayı bu yöntemle boşa vakit kaybetmeyin derim. :)
PhrA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

worldww worldww Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 626 / 737
  • Ticaret 4, (%100)

PhrA adlı üyeden alıntı

Taktik çalışıyor ama arkadaşın dediği gibi maalesef şuan AdSense önlem aldı.
PhrA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle o taktik bana ait değildi. Şuan o taktikle adsense hesabı alsanız bile yeni güncellemeden dolayı kendi sitenizde reklam yayınlayamazsınız. Bundan dolayı bu yöntemle boşa vakit kaybetmeyin derim

Benim sitem azerice ve desteklenmeyen dil sebebiyle onaylanmıyor. Esas sitemizden başka farklı bır domaın ıle türkçe site kurup onay alsak daha sonra azerice sitemize bu domaini baglasak olmazmı ?

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

derivative44 adlı üyeden alıntı

Benim sitem azerice ve desteklenmeyen dil sebebiyle onaylanmıyor. Esas sitemizden başka farklı bır domaın ıle türkçe site kurup onay alsak daha sonra azerice sitemize bu domaini baglasak olmazmı ?

Onu anlatmaya çalışıyorum hocam. Artık başka siteden onay alınca sadece o sitede reklam yayınlıyorsunuz. Azerice sitenizde reklam yayinlamak istiyorsanız sitenizin doğrulanmasını bekliyorsunuz. Fakat genelde adsense onaylanmayan siteler doğrulanmıyor. Bundan dolayı güncellemeye takılmamış hesap satın almanız gerekmektedir.

Hesap güncellemeye takılmadıysa rahatlıkla istediğiniz sitede reklam yayınlayabilirsiniz.Yanlız bütün yeni hesaplarda güncelleme bulunmakta.

summer summer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)

derivative44 adlı üyeden alıntı

Yeni güncellenen adsenselerde bu zor. Her siteniz için ayrı onay istiyor reklam yayınlarken. Adsense alırken güncellenen hesap mı değil mi dikkat etmeniz gerekiyor. Yoksa alsanızda kendi sitenizde reklam yayınlamanız sıkıntılı olur.

• Üyelik 17.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

summer adlı üyeden alıntı

Yeni güncellenen adsenselerde bu zor. Her siteniz için ayrı onay istiyor reklam yayınlarken. Adsense alırken güncellenen hesap mı değil mi dikkat etmeniz gerekiyor. Yoksa alsanızda kendi sitenizde reklam yayınlamanız sıkıntılı olur.

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Onu anlatmaya çalışıyorum hocam. Artık başka siteden onay alınca sadece o sitede reklam yayınlıyorsunuz. Azerice sitenizde reklam yayinlamak istiyorsanız sitenizin doğrulanmasını bekliyorsunuz. Fakat genelde adsense onaylanmayan siteler doğrulanmıyor. Bundan dolayı güncellemeye takılmamış hesap satın almanız gerekmektedir.

Hesap güncellemeye takılmadıysa rahatlıkla istediğiniz sitede reklam yayınlayabilirsiniz.Yanlız bütün yeni hesaplarda güncelleme bulunmakta.

ben mi anlatamadım acaba. teknık bılgım pek yok kusura bakmayın. Adsense de onay domaine alınmıyor mu ? o domain için onay alındıktan sonra sitenin içeriğini degıssenız dili azerice yapsanız olmazmı demek ıstedım. farklı bı tema yukleyerek farklı bı sıte olustururdum aynı domaınde. gercı bu kodar kolay olsa herkes yapardı galıba. sadece bi soru benım kı :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al