wmaraci reklam

Adsense hesabımda adres bilgilerimi değiştirsem banlanır mıyım?

5 Mesajlar 1.229 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Merhaba arkadaşlar,yeni bir blogspot sitesi açıp adsense hesabı aldım,henüz pin onaylanmadı banka hesabıma da herhangi bir ücret yatırılması sonucu hesap onayı falan yapılmadı adsense hesabım 2-3 günlük şimdi sorum şu ben bu adsense hesabımda adres bilgilerimi değiştirsem :S ( normal kendi adresimi veremem arkadaşımın adresini vermeyi düşünüyorum kendi hesabım daha önceden banlandığı için ) banlanma riskim yüksek olur mu :confused:

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED
wmaraci
reklam

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Daha önceden(2 yıl önce) adsense hesabımın adres bilgilerini,banka bilgilerini herşeyini değiştirmiştim banlanma gibi bir durumla karşılaşmadım. Fakat bu olay 2 yıl öncesi için geçerliydi şuan adsense de kullanmıyorum hesabım da halen aktif ben bir tecrübemi yansıttım daha önce böyle bir değişiklik yapan arkadaş olduysa oda paylaşsın yaşadıklarını bana uyup değiştirmeyin banlanırsanız mesuliyet kabul etmem :D
abdulkerimbakir GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Daha önceden(2 yıl önce) adsense hesabımın adres bilgilerini,banka bilgilerini herşeyini değiştirmiştim banlanma gibi bir durumla karşılaşmadım. Fakat bu olay 2 yıl öncesi için geçerliydi şuan adsense de kullanmıyorum hesabım da halen aktif ben bir tecrübemi yansıttım daha önce böyle bir değişiklik yapan arkadaş olduysa oda paylaşsın yaşadıklarını bana uyup değiştirmeyin banlanırsanız mesuliyet kabul etmem :D

Teşekkür ederim...

Adsende forumunda sırf adres bilgilerini değiştirdiği için banlanan kişi konu açmıştı ve bu aralar özellikle son zamanlarda adsense çok anormallik yapabiliyor en ufak bir şeyde risk diyerek banlayabiliyor bu yüzden tereddütteyim :S

Adres yanlış olsa da oluyor sanırsam farklı yollarla da pin onaylanabiliyor,ama bu durumda pin girme süresini uzatır bu durumda benim açımdan zarar olur :(.

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)

Gizemli LORD adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim...

Adsende forumunda sırf adres bilgilerini değiştirdiği için banlanan kişi konu açmıştı ve bu aralar özellikle son zamanlarda adsense çok anormallik yapabiliyor en ufak bir şeyde risk diyerek banlayabiliyor bu yüzden tereddütteyim :S

Adres yanlış olsa da oluyor sanırsam farklı yollarla da pin onaylanabiliyor,ama bu durumda pin girme süresini uzatır bu durumda benim açımdan zarar olur :(.

Adsenseden hoşlanmıyorum pek kullanıcısı taraftarı da değilim şükür kazançlarım adsenseden kazanacaklarımdan daha fazla oluyor aylık hesaba vurursak.

Yakın zamanda piyasaya yeni sitemi süreceğim adsenseyi yıllar sonra tekrar kullanacağım bakalım neler olacak.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

toygar toygar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 12 / 15
  • Ticaret 16, (%100)
Adsense başvurumu uydurma bir adresle yapıp, onaylandıktan sonra ve 10 dolar eşiğine yaklaştığında gerçek bir adresle değiştirmiştim. Bir sorun yaşamadım. Ancak yeni adresin daha önce banlanmamış bir adres olmasına dikkat etmelisiniz. İnsanların başka eve taşınmasından daha doğal birşey olamaz değil mi?:)

Bu benim yaşadığım bir tecrübe ama karar tamamen size ait tabii. Hesap başka bir nedenle banlanabilir siz bu yüzden banlandı diye düşünürsünüz. Genel olarak neden banlandığını kesin olarak öğrenemiyoruz.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al