wmaraci reklam

Bir sitede birden fazla adsense hesabının reklamı olabilr mi?

9 Mesajlar 1.957 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Sskgunlugu Sskgunlugu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)
Soru gayet açık ve net:Bir sitede birden fazla adsense hesabının reklamı olabilr mi? Bilginiz mi var mı arkadaşlar

wmaraci
reklam

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Bir adet adsense hesabının farklı websitelerinde kullandığım oldu fakat , x sayısı kadar adsense hesabını bir sitede kullanmadım kullanan görmedim mantıksız :)

Bu konu hakkında yoğun soru alınabilir o yüzden 2. yoruma modumuzun mesajını eklemek istiyorum :)

Psycho adlı üyeden alıntı

Google politikalarına göre yasak değildir, kullanabilirsiniz.

Neden mantıksız olsun? Hayal gücümüzü biraz daha zorlayalım. Diyelim ki bir blogumuz ve bir çok yazarımız var. Her yazarımız yazdığı yazılardan para kazanmak istiyor. Bunun için yazarlara kendi adsense kodlarını ekleme ve yazılarında göstertme imkanı verebiliriz.

Eskiden bir sitede birden fazla adsense hesabı kullanmak yasaktı. Ancak google bundan bir kaç sene önce gittiği düzenleme ile bunu serbest kıldı. Yani bir sitede birden fazla adsense hesabı kullanabilirsiniz.
kulturelbellek

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

• Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Bir adet adsense hesabının farklı websitelerinde kullandığım oldu fakat , x sayısı kadar adsense hesabını bir sitede kullanmadım kullanan görmedim mantıksız :)

Hayır farklı konsepte bir site düşünüyorum. o yüzden sordum. ve aynı sitede birden fazla adsense hesabın reklamlarını yayınlamasından bahsediyorum

• Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)

Ssk Günlüğü adlı üyeden alıntı

Hayır farklı konsepte bir site düşünüyorum. o yüzden sordum. ve aynı sitede birden fazla adsense hesabın reklamlarını yayınlamasından bahsediyorum

Neden farklı hesaplara bölesiniz ki ? Galiba konsept olarak yazarlara yer vereceksiniz ve yazarlara açtıkları konulara adsense hesaplarını mı ekleteceksiniz doğru bir yaklaşımda bulundum. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)

Neden mantıksız olsun? Hayal gücümüzü biraz daha zorlayalım. Diyelim ki bir blogumuz ve bir çok yazarımız var. Her yazarımız yazdığı yazılardan para kazanmak istiyor. Bunun için yazarlara kendi adsense kodlarını ekleme ve yazılarında göstertme imkanı verebiliriz.

Eskiden bir sitede birden fazla adsense hesabı kullanmak yasaktı. Ancak google bundan bir kaç sene önce gittiği düzenleme ile bunu serbest kıldı. Yani bir sitede birden fazla adsense hesabı kullanabilirsiniz.
GizemliLORD Sskgunlugu

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)

Neden farklı hesaplara bölesiniz ki ? Galiba konsept olarak yazarlara yer vereceksiniz ve yazarlara açtıkları konulara adsense hesaplarını ekleteceksiniz doğru bir yaklaşımda bulundum. :)

Kendi hesaplarımı bölmüyorum. Dediğine hemen hemen ona yakın birşey düşünüyorum. Çok hit alan bir sitede herkes yazar olmak ister dimi? Ve reklamlarını yayınlayabilmek. Para vermek yerine bence bu daha mantıklı.

• Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)

Tekil sahibi yazarı olmayan bir websitesi için yapmış olduğum bir yorumdu. Üstteki yorumuma göz atmanızı isterim :)

Ek Olarak:

Ssk Günlüğü adlı üyeden alıntı

Kendi hesaplarımı bölmüyorum. Dediğine hemen hemen ona yakın birşey düşünüyorum. Çok hit alan bir sitede herkes yazar olmak ister dimi? Ve reklamlarını yayınlayabilmek. Para vermek yerine bence bu daha mantıklı.

Dediğiniz gibi hiti fazla olan bir site için yapılabilir bir girişim olur. Kriterleri bilmediğimden dolayı genel olarak bir yorum yapmış bulunmaktayım. Dediğiniz şekilde mevzu çok başka boyutlara ulaşabilir.
Sskgunlugu

kişi bu mesajı beğendi.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)

Tekil sahibi yazarı olmayan bir websitesi için yapmış olduğum bir yorumdu. Üstteki yorumuma göz atmanızı isterim :)

Evet, kendi yorumumu gönderdikten sonra mesajını farkettim :)

Demekki mantıksız diyip kestirip atmamak gerekiyormuş :p
ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

• Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)

Teşekkür ederim aynen öyle. Gerçi arkadaşda aynısını söylemişti. Böyle bir çalışmaya başlayacağız. Subdomainle siteyi kategorize edebilir, dahada dallandırıp budaklandırabilirim. "Bana böyle bir teklif gelse reklam karşılığı yazar olurdum" mantığından yola çıktım

Ek Olarak:

Ek Olarak:

Dediğiniz gibi hiti fazla olan bir site için yapılabilir bir girişim olur. Kriterleri bilmediğimden dolayı genel olarak bir yorum yapmış bulunmaktayım. Dediğiniz şekilde mevzu çok başka boyutlara ulaşabilir.

ewt ilk başta soruyu anlamadığınzı tahmin ederek yineledim. Sıkıntı yok zaten. Peki böyle bu konuda çalışmalara başladık. Tasarım yaptırdıktan sonra sizin fikirlerinize yine ihtiyaç duyacağım. Arkadaşım wp kodlanarak hayata geçireceğim. Ben sağlık konusundan girmeyi düşünüyorum. sizlerin fkri nedir?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al