freelance iş ilanları

Adsense hesap banlama yalani

17 Mesajlar 2.864 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sonmezz sonmezz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Siz ne derseniz diyin. Google ve internet reklamciliginin sonu geldi. Kisa vadede hic bir onlem alamazlar. Google da calisanlarin hicbiri uzayli degil. Wmaracindaki admin arkadaslar bile onlari cebinden cikarir. Denemeden etmeden dusunmeden yorum yaziyorsunuz. Kral ciplak diyorum kimsenin aldirdigi yok herkes adamin aletine takilmis.
oguzhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Devamlı kendi sitenin reklamini yapiyorsun girin okuyun girin okuyun diye. Bu konunun baska bir amacı yok. Illede reklam yapacaksan site tanitim kismina yönel
oguzhan dem

kişi bu mesajı beğendi.

sonmezz sonmezz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
https://wmaraci.com/forum/google-adsense/adsense-hesap-banlama-yalani-315733-2.html burada da detaylari paylastim. Merak etmeyin yakinda tvlerde gazetelerde de goreceksiniz bu konuyu.

Ek Olarak: http://adsensehack.com girin okuyun deneyin sonra durustce yorumunuzu yazin. Google bitti. Yuzlerce insan denedi. Yurtdisindan bile insanlar arayip takdir ediyor beni. Buradaki kardeslerimin yorumlarina bak.

Mosoko Mosoko WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 157 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Sahte tiklama yapcaksaniz reklama tiklayip sitede vakit gecirin iki uc yere tiklayin. 😂

wmaraci
wmaraci

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)
Ben bunu bilmediğim zamanlarda günlük youtubedeki reklamlarıma tıklayarak 20tl yapmıştım. Fakat ban yemedim ama bir alakası varmı bilmemde gizli sekmedem kullanıyordum adsense hesabını

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
1- Arkadaşlar kendi reklamlarınıza tıklayarak ne kadar kazanabileceğinizi zannediyorsunuz?
2- Bunu ne kadar sürdürebileceksiniz ve bunun sürekliliği (ban vs.) hakkında ne düşünüyorsunuz?
3- Bunlara harcadığınız vakti, hadi toplumu fln da geçtim en azından kendinize faydalı birşeye harcasanız daha iyi olmaz mı ?
4- Google'ı Google yapan ve bu noktalara gelmesini sağlayan gelir modeli Adwords ve Adsense'in ylanızca cookie ve IP ile sınırlı kaldığına gerçekten inanıyormusunuz? (Analytics ve Tag Manager'da kullanılan tracking sistemi ile ilgili bir araştırma yapmanızın gerçekten öğretici olacağı kanaatindeyim)
5- Ardındani ülkemizdeki TBM'lerin düşüklüğünün altında yatan nedenler yalnızca reklamverenler tarafından mı kaynaklanıyor, siz reklamveren olsanız nasıl hareket ederdiniz bu ekosistemde bir empati kurmayı deneyin.
6- Konusunda uzman olmuş deneyim kazanmış ve akademik anlamda yeterliliğini yüksek derecelerde elde etmiş insanlar hakkında yargıya varmadan önce kendileri ile ilgili bir araştırmayı yapmayı denemeniz daha adil olmaz mı (Örn. google çalışanları, kendileri ile ilgili cv dökümanları, bitirdiği, başladığı, içinde bulunduğu projeler ve bu projedeki görevleri vs.)
7- Neden hep uzak diyarlarda insanlar başarılı oluyorlar, illa silikon vadisine gitmek gerek, burada destek olunmuyor yardım edilmiyor gibi şikayetleri bırakıp, ordaki insanların düşünce yapısı ile bizim düşünce yapımız ve konulara yaklaşımımız arasındaki farklılıkları keşfetmeyi deneyin.
8- Lütfen yapıcı ve üretken olmayı deneyin.

LitmuS LitmuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Web Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)
Şuraya sitenizin linkini atında bir deneme yapsın arkadaşlar adsense hesabınız üzerinde eğerki iddanız gerçek ise para kazanırsınız eğerki gerçek değilse hesap uçar :)

Detaylar iftardan sonra 🟢
wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al