wmaraci reklam

Adsense'im neden kapaltılmış ne diyor bu mesaj?

15 Mesajlar 3.039 Okunma
wmaraci reklam

ErenKeskin ErenKeskin Girişimci, Front-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)
Az önce gelen bi mailde adsense hesabımın kapatıldığı yazıyor..Acaba neden kapatılmış bişe anlamadım

Sayın Kullanıcımız,

Kayıtlarımızı inceledikten sonra, AdSense hesabınızın geçersiz etkinlik oluşturma riski taşıdığını saptadık. AdWords reklamverenlerini, geçersiz etkinlikler nedeniyle suni olarak artan maliyetlerden koruma sorumluluğumuz bulunduğundan, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılmasını gerekli gördük. Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

Google'ın reklamcılık sisteminin ve özellikle reklamveren-yayıncı ilişkisinin etkinliğini korumaya devam etmek için atmamız gereken bu tür adımları anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bunun sizin açınızdan bir takım sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız. Gösterdiğiniz anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.

Yaptığımız işlemler, bu karara nasıl itiraz edebileceğiniz veya genel olarak geçersiz etkinliklerle ilgili sorularınız veya kaygılarınız varsa http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153 adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.
wmaraci
reklam

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Kısaca, bana yararın yok diyor. Bu arada 2 yıl adwords kullandım hiç bir zaman hesabıma para eklenmedi. Kullanıcıları banlayınca biriken paralara konduklarını düşünüyorum.

Geçmiş olsun.
ibrahimCEYHAN

kişi bu mesajı beğendi.

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)

tif adlı üyeden alıntı

Kısaca, bana yararın yok diyor. Bu arada 2 yıl adwords kullandım hiç bir zaman hesabıma para eklenmedi. Kullanıcıları banlayınca biriken paralara konduklarını düşünüyorum.

Geçmiş olsun.

aynı fikirdeyim sonuna kadar

-Bura komple benim.

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
6 senedir bu isin icindeyim sırf bunun olacağının korkusuyla adenseye girmiyorum iyide yapiyorum sanirsan eren gecmis olsun para kazanmanın yolunu cok iyi biliyor google

wmaraci
wmaraci

ibrahimCEYHAN ibrahimCEYHAN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur / Web isleri
  • Konum 1
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 13, (%100)
adsenseden baya bir ödeme aldım . en son 97 dolar olmustu hesabım da bir de ne göreyim banlanmışım aynı cevap aynı kelimeler . soru sorma hakkın yok. pisi pisine gitti. bir bardak su iç.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
bence yeniden değerlendirme iste
bazı koşullarda adsense geri verilebiliyor
itiraz formu vardı biyerlerde, onu bulabilirsin

bilgisepetim bilgisepetim Bilgisepetim Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 25 / 55
  • Ticaret 10, (%100)

ErenKeskin adlı üyeden alıntı

Az önce gelen bi mailde adsense hesabımın kapatıldığı yazıyor..Acaba neden kapatılmış bişe anlamadım

Sayın Kullanıcımız,

Kayıtlarımızı inceledikten sonra, AdSense hesabınızın geçersiz etkinlik oluşturma riski taşıdığını saptadık. AdWords reklamverenlerini, geçersiz etkinlikler nedeniyle suni olarak artan maliyetlerden koruma sorumluluğumuz bulunduğundan, AdSense hesabınızın devre dışı bırakılmasını gerekli gördük. Ödenmemiş bakiyeniz ve Google'ın payına düşen gelir, etkilenen reklamverenlere tümüyle iade edilecektir.

Google'ın reklamcılık sisteminin ve özellikle reklamveren-yayıncı ilişkisinin etkinliğini korumaya devam etmek için atmamız gereken bu tür adımları anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bunun sizin açınızdan bir takım sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız. Gösterdiğiniz anlayış ve işbirliği için şimdiden teşekkür ederiz.

Yaptığımız işlemler, bu karara nasıl itiraz edebileceğiniz veya genel olarak geçersiz etkinliklerle ilgili sorularınız veya kaygılarınız varsa http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153 adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

aynı mail bana da geldi tıklama başı 0.14 dolar falan alıyordum.

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)
İtiraz Edeceğim ya olmaz böyle şey..daha geçen hafta pazartesi aldım reklamı toplam 3.5 dolar oldu kapandı.

herenkeskin.com - Elektrik ve Elektronik Mühendisi - Gömülü Sistemler üzerine çalışıyorum.

scriptim scriptim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Büyük ihtimal bundan önce hesaplar açtın kendine ait ve o hesaplar kapandı tekrar açtın bu seferde o hesapla ilişkilendirip sucun olsada olamsada banlıyor ama ilk hesabınsa bişi diyemicem :)

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1223
  • Beğeniler 243 / 336
  • Ticaret 2, (%100)

scriptim adlı üyeden alıntı

Büyük ihtimal bundan önce hesaplar açtın kendine ait ve o hesaplar kapandı tekrar açtın bu seferde o hesapla ilişkilendirip sucun olsada olamsada banlıyor ama ilk hesabınsa bişi diyemicem :D

Aslında olaylı açılmış bir hesap diyelim :) Ama açılışında hiçbir sorun yaşanmadı ve bir sitede ilk kez reklam yayınlamıştım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al