freelance iş ilanları

Adsense kabul etmiyor yardım edebilir misiniz?

6 Mesajlar 870 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cuma233 cuma233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 44 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Yaklaşık 9 ay önce alan adıyla güzel sözler üzerine site açtım. İlk etapta diğer sitelerden kopyala yapıştır yaptım ama daha sonra onları sildim ve kendim yazdım veya spinledim. Şimdi;

- İçerikler %80 orjinal( Ünlülerin Söylediği sözler var)

- Resimler özgün değil ama üzerinde değişiklikler yaptım

- Temam ücretsiz dışarıya çıkan hiç link yok

- günlük 380 civarı hit geliyor (263 organik, 102 direk, 17 referral, 4 sosyal)

Youtbe üzerinden almış olduğum adsense hesabı ile başvuru yaptım 3 defa ret cevabı aldım. Klasik cevap:

Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
Sorunlar:
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Siteme bir göz atabilir misiniz neyi eksik yapıyorum acaba? bana ücretli veya ücretsiz yardım edebilir misiniz?

wmaraci
reklam

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)
Hocam galiba tasarımdan dolayı kabul edilmemişsiniz. Site wordpress mi?

cuma233 cuma233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 44 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
evet wordpress

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
günlük 380 hit aldığını belirtmişsin. Bu hite sahip bir sitenin adsense alması biraz zor ancak alsan bile bu hit ile sana hiçbir getirisi olmaz.

wmaraci
wmaraci

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam sitene ufak bir göz attımda, teman sorunlu duruyor. en basidinden bir konuyu tıkladığında konuya üste koyabileceğin kare bir reklam alanın yok. bunun dışında hit durumunda iyi değil. bu şartları düzeltip bir daha şansını denersen, büyük bir ihtimal sorun yaşamacaksın. özellikde tema durumun.

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Sabırla tekrar dene, 1 hafta bekle tekrar başvur kabul ederler 3 kez ret cevabı aldım hiç içerik girmedim en son pes ettiler sanrım onayladılar ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al