wmaraci reklam

Adsense Kurallarında Bir Değişiklik Mi Oldu?

23 Mesajlar 4.168 Okunma
wmaraci reklam

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)

retrospektif adlı üyeden alıntı

Tamamlayayım;

5 milyon arama sorgusu ya da 20 milyon sayfa gösterimini aştığınızda takdirde geçerli. Rakamlar oldukça sağlam tabii :cool:

Bu cevap adsense uzmanıyım diye geçinen ve arkadaşları yanlış yönlendirenlere kapak niyetine.
grdiyan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

Tamamlayayım;

(Aylık)

5 milyon arama sorgusu ya da 20 milyon sayfa gösterimini aştığınız takdirde geçerli. Rakamlar oldukça sağlam tabii :cool:

Ekleme için teşekkürler...

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

Tamamlayayım;

(Aylık)

5 milyon arama sorgusu ya da 20 milyon sayfa gösterimini aştığınız takdirde geçerli. Rakamlar oldukça sağlam tabii :cool:

Hangi sunucu nasıl dayanıyor o 20 milyon tıklamaya yav :S benim sunucu anından gümler :D...

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Bir insan neden bilgi edinmeye çalışan birisini yanlış yönlendirir, hemde üzerinde yıllarca çalışmışcasına emin cevaplarla.

cambazoglu adlı üyeden alıntı

Birader adsense uzmanı olarak

Adsense uzmanlığı mı? Sertifikası bireysel olarak verilmeyen bir şeyden bahsediyorsunuz. Çalıştığınız projeler veya müşterilerinizin hesap hareketlerini başarılı bir şekilde yönettiğinize dair belgeleri Google'a ilettiğinizde, Adsense haricinde bireysel olarak bir Analiz uzmanı olabilirsiniz. (Ki bu ünvanın verilmesinin, farklı kişiler tarafından manipülasyona uğrayabileceği düşüncesiyle, uzun süredir sertifika dönüşü yapılmıyor.)

>> http://www.google.com.tr/intl/tr_ALL/analytics/partners/index.html

premium hesap mesap yoktur

Kaç senedir Adsense kullandığınızı merak ediyorum doğrusu.

>> https://www.google.com/adsense/premium-login
secret1071 Guneyy

kişi bu mesajı beğendi.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
wmaraci

derdar derdar Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
20 milyon sayfa gösterimi mi... Daha 100 fırın ekmek yememiz gerek :)

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

Metin adlı üyeden alıntı

Bir insan neden bilgi edinmeye çalışan birisini yanlış yönlendirir, hemde üzerinde yıllarca çalışmışcasına emin cevaplarla.

Adsense uzmanlığı mı? Sertifikası bireysel olarak verilmeyen bir şeyden bahsediyorsunuz. Çalıştığınız projeler veya müşterilerinizin hesap hareketlerini başarılı bir şekilde yönettiğinize dair belgeleri Google'a ilettiğinizde, Adsense haricinde bireysel olarak bir Analiz uzmanı olabilirsiniz. (Ki bu ünvanın verilmesinin, farklı kişiler tarafından manipülasyona uğrayabileceği düşüncesiyle, uzun süredir sertifika dönüşü yapılmıyor.)

>> http://www.google.com.tr/intl/tr_ALL/analytics/partners/index.html

Kaç senedir Adsense kullandığınızı merak ediyorum doğrusu.

>> https://www.google.com/adsense/premium-login

birader...ben sertifikalı biri olarak diye bir mesaj atmadım.Kimseyi de sanki kendi canım istemişçesine google'ın verdiği 3-5 kuruşuna da kastım yok. ekmeğine ortak olacak değilim.evet eminim ve emindim...burdan kaçbaba yiğidin remium hesabı var ve kaç kişi haberdar.ben hayatımda ilk defa premium bir hesaptan haberdar oldum.kaç yıldır google adsense forumlarında dolaşırım ilk defa premium bir hesap türünden haberdar oldum...şahsımı başkasını isteyerek yönlendirmekle suçlama.

evet üzerinde yıllarca çalıştım ver sonuna kadar emindim... bunu bir tez konusu yapıp gerçekliğini bildiğim kadarıyla cevapladım.bireysel olarak bir Analiz uzmanı olabilirsiniz demişsiniz. evet...analiz uzmanıyım.analizini de sen koyuver.. ki sertifikalı uzmanım demediğime göre:D neyse... kimseye karşı bir art niyet beslemeden cevap verdim.ayrıca bu forumda programlama yapanda var tema kodlayanda...herkes tamam işim bitti dediğinde illaki eksik bişey kaldıgı zaman bu onun bişeyleri bilmediğine yada bilerek görmezlikten geldiği anlamını çıkarmaz..iyi forumlamalar.

Ek Olarak:

EsiN adlı üyeden alıntı

3 reklam birimi değil 3 adet reklam kutucuğu olması gerekiyor bildiğim kadarı ile..
Ayrıca büyük siteler için premium adsense olduğunu duymuştum.

Birden fazla reklam birimi kullanarak reklam alanından en üst düzeyde yararlanma

Birden fazla reklam birimi, geniş reklam envanterimizden yararlanarak performansınızı optimize etmenize yardımcı olabilir. Her bir sayfaya en fazla üç reklam birimi yerleştirebilirsiniz (üç bağlantı birimine ek olarak). Birden fazla reklam biriminin etkisini ölçmenin en iyi yolu, toplam kazancınıza etkisini incelemektir. Birden fazla reklam birimi, özellikle aşağıdaki sayfalarda başarı sağlayabilir:

Çok fazla metin bulunduğu için, kullanıcılarca aşağı kaydırılması gereken sayfalar.

Özellikle mesaj dizileri halindeki forum veya mesaj panosu sayfaları.

Yalnızca küçük reklam biçimlerinin (125x125 düğme gibi) sığacağı sayfalar.

İlgili Sayfa

https://pirilancer.com/freelancer-ara

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)
Uzmanlar yine iş başında :) geçenlerde de birileri Jenerik Domain uzmanlığına soyunmuştu :)
secret1071

kişi bu mesajı beğendi.

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Hocam Adsense'de uzun süredir premium var.Dediğiniz gibi rütbe olarak değil ancak premium hesaplar mevcut.Bunun kriterlerinden birisi de bildiğim kadarıyla sitenin gösterim ve ziyaretçi sayısı...Her site premium olamıyor.Adsense yetkilileri iletişime geçiyor.O kadar kolay değil tabi premium olmak. Çok fazla ziyaretçi olması gerekiyor.Öyle 10 - 50 k ziyaretçi ile kabul etmezler düşünüyorum...

Sağlıcakla...

ben bugüne kadar çok karıştırdım adsense'yi ama hayatımda ilk defa duyuyorum olabilir.insanlık hali.

https://pirilancer.com/freelancer-ara

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)

birader...ben sertifikalı biri olarak diye bir mesaj atmadım.

Uzmanlığı babadan oğla almıyoruz değil mi, birileri bu ünvanı bize verdiğine göre sertifika gerekiyor bunun için. :)

Kimseyi de sanki kendi canım istemişçesine google'ın verdiği 3-5 kuruşuna da kastım yok. ekmeğine ortak olacak değilim.evet eminim ve emindim...burdan kaçbaba yiğidin remium hesabı var ve kaç kişi haberdar.ben hayatımda ilk defa premium bir hesaptan haberdar oldum.kaç yıldır google adsense forumlarında dolaşırım ilk defa premium bir hesap türünden haberdar oldum...şahsımı başkasını isteyerek yönlendirmekle suçlama.

Kimsenin rızkına göz diktiniz demedim zaten. Kendi yazdığınız cümlelerin başında ve sonunda ayrı ayrı çekilişen sizsiniz. Herhangi birinin emeğine saygısızlık ettiniz de demedim. :) Burada kaç kişinin Adsense Premium Yayıncısı olduğu konusunda da bir açıklamada bulunmadım, veya soru yöneltmedim. :)

evet üzerinde yıllarca çalıştım ver sonuna kadar emindim... bunu bir tez konusu yapıp gerçekliğini bildiğim kadarıyla cevapladım.bireysel olarak bir Analiz uzmanı olabilirsiniz demişsiniz. evet...analiz uzmanıyım.analizini de sen koyuver.. ki sertifikalı uzmanım demediğime göre:D neyse... kimseye karşı bir art niyet beslemeden cevap verdim.ayrıca bu forumda programlama yapanda var tema kodlayanda...herkes tamam işim bitti dediğinde illaki eksik bişey kaldıgı zaman bu onun bişeyleri bilmediğine yada bilerek görmezlikten geldiği anlamını çıkarmaz..iyi forumlamalar.

Ben size neden cevap yazdınız demiyorum. Sadece neden yazdığınız cevaplarla insanları, emin ifadelerle, yanlış yönlendiriyorsunuz diyorum. Ona bakılırsa herkes SEO uzmanı, herkes reklam optimizatörü, herkesin bir yerde başkanlığı var. :)

Konu dağılmasın, sadece soruyu soran arkadaşa gerekli bilgiyi iletmek istedim. Açıktan yazmayı sevmiyorum bu tür konularda, ama kimi zaman gerekiyor. :rolleyes:
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Uzman arkadaş;

Bak bu Google çalışanın cevabı,
https://productforums.google.com/forum/?fromgroups=#!topic/adsense-tr/Yr_KKI0QvNQ

Bu da Premium hesap sahiplerine özel giriş paneli,
https://www.google.com/adsense/premium-login
lodos secret1071 Guneyy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al