wmaraci reklam

Adsense onayı alamıyorum

11 Mesajlar 1.276 Okunma
wmaraci reklam

Fearlesaslan Fearlesaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Rize
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba herkese internet aleminde yeniyim ondan dolayı sorduğum sorular size saçma yada gereksiz gelebilir mazur görün sağlık üzerine bir site açtım 105 içerik var 3 ayı geçti ama bir türlü onay alamıyorum 7 defa başvuru reddedildi

Sitedeki eklentilerim
All in one SEO
Ssl sertifikası
Contact forum
Sitemap
Bunlara ek olarak
İletişim ve gizlilik politikası hakkinda sayfalar da mevcut a onay alamıyorum yardimlarinizi ve yorumlarinizi bekliyorum arkadaşlar ilgilenip zaman ayırdığınız için teşekkürler

wmaraci
reklam

Mask Mask Mazeretsiz Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Daha 5 gün önce 30 makalesi bulunan günlük hiti 3-5 olan sitem adsense onayı aldı. Nasıl oldu bilmiyorum ama öylesine başvurayım dedim sabahına onay verdiler. Kendi sitemle anlattığınız siteyi karşılaştıracak olursak

Ben Yoast Seo kullanıyorum.
Makalelerim %100 özgün
Site Haritasına yoast eklentisi sayesinde sahibim
Ve her paylaştığım yazıyı anında Google gibi getir yapıyorum, bu sayede 1 saat içinde yazım sıralamalara girmiş oluyor.

Ama ne gariptir ki, siteme hiç ziyaretçi alamıyorum google'dan. Buna rağmen Adsense ilk başvurumda siteyi kabul etti. Bence içeriklerinizde veya site temanızda bir sıkıntı olabilir. SEO Analizi yapıp eksikleri giderin ve içeriklerinizi %100 özgün yazın. Size bunu önerebilirim.

• Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Rize
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle teşekkürler şimdi kafamda oluşan sorulari sorayım.
Google gibi getir dediginiz noktayı anlamadım siralama konusunu falan yoast ta anahtar kelime seçiliyor bununla alakali bir konu galiba ama all in one da yok
Yoast mı kullanmaliyim peki
Birde bazı kategorilerim de 2 3 icerik var onları şimdilik silmek mantıklı bir fikir mi sizce onayı alana kadar

Mask Mask Mazeretsiz Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Fearlesaslan adlı üyeden alıntı

Öncelikle teşekkürler şimdi kafamda oluşan sorulari sorayım.
Google gibi getir dediginiz noktayı anlamadım siralama konusunu falan yoast ta anahtar kelime seçiliyor bununla alakali bir konu galiba ama all in one da yok
Yoast mı kullanmaliyim peki
Birde bazı kategorilerim de 2 3 icerik var onları şimdilik silmek mantıklı bir fikir mi sizce onayı alana kadar

GGG'nin avantajı eklediğiniz linke hemen Google botlarının yönlendirilmesidir. Bu sayede eklediğiniz sayfa kısa süre içerisinde arama motoruna girer. Bence bunun "Google bak ben aktifim" demek gibi bir etkisi de var.
All in seo'yu kullanışlı bulmadığım için Yoast kullanıyorum, Yoast'ın yazı yazarken size verdiği uyarılar ve önerilerde Seo uyumlu bir makale yazma konusunda çok yardımcı oluyor.
Yani demem o ki SEO çalışmaları sadece sıralamaya girmek için değilde, Google'ın gözüne girmek için yapılmalı biraz.
Ben SEO çalışmalarımı hep düzenli olarak yaptım, bu bana ziyaretçi kazandırmadı malesef, ya zor kelimelerde yazıyorum ya da ilgi çekici konularda yazmıyorum, ama Google hiçbir zaman bana olumsuz bir cevap vermedi. Özet olarak ben Google'ı bir araç olarak değil amaç olarak kullanıyorum, sizde öyle yapmaya çalışın.

wmaraci
wmaraci

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Site adresiniz nedir?

aydnaydn59 aydnaydn59 Videographer Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Videographer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)
Özgünlük, hakkımızda, site açılma hızı, temanın responsive olması(bildiğim kadarıyla büyük etmen) gibi gibi bir dünya şey yazabilirim buraya lakin red nedenini de buraya bize paylaşırsan daha kolay yardımcı olabiliriz

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Özelden siteyi inceledim.

Sorun, kopya içerik. 15 tane kaliteli özgün içerikle adsense alabilirsiniz ama bu şekilde kopya içeriklerle 500 tane de olsa alamazsınız. Boşuna başvuru yapmayın.

SerdarCR SerdarCR Akua Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Adsense politikalarına göre içeriklerinizin özgün olması gerekiyor. Bununla birlikte yeteri kadar içeriğe sahipseniz ve yine Adsense alamıyorsanız "Adsense Nasıl Alınır?" yazımızı okuyabilirsiniz.

CihatOzgen CihatOzgen Özgen Medya Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühabir
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 6, (%100)
merhaba site adresiniz pm olarak iletirmisiniz.

Birde red gelen e posta adresindeki gerekçeleri de yollarsanız inceleyip yardımcı oluruz size

Sen Emek vereceksin ki Emeğinin Karşılığını Alacaksın

• Üyelik 23.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Rize
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle birşey olamaz dün gece sitede bir iki değişiklik yaptım burdaki onerilerden ama basit şeyler aslında ama kabul olunmuş başvurum onaylandı emeği geçen herkese çok teşekkür ederim çok mutlu oldum 8. Başvuru falan heralde hep ret alıyordum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al