Fearlesaslan adlı üyeden alıntı

Öncelikle teşekkürler şimdi kafamda oluşan sorulari sorayım.
Google gibi getir dediginiz noktayı anlamadım siralama konusunu falan yoast ta anahtar kelime seçiliyor bununla alakali bir konu galiba ama all in one da yok
Yoast mı kullanmaliyim peki
Birde bazı kategorilerim de 2 3 icerik var onları şimdilik silmek mantıklı bir fikir mi sizce onayı alana kadar

GGG'nin avantajı eklediğiniz linke hemen Google botlarının yönlendirilmesidir. Bu sayede eklediğiniz sayfa kısa süre içerisinde arama motoruna girer. Bence bunun "Google bak ben aktifim" demek gibi bir etkisi de var.
All in seo'yu kullanışlı bulmadığım için Yoast kullanıyorum, Yoast'ın yazı yazarken size verdiği uyarılar ve önerilerde Seo uyumlu bir makale yazma konusunda çok yardımcı oluyor.
Yani demem o ki SEO çalışmaları sadece sıralamaya girmek için değilde, Google'ın gözüne girmek için yapılmalı biraz.
Ben SEO çalışmalarımı hep düzenli olarak yaptım, bu bana ziyaretçi kazandırmadı malesef, ya zor kelimelerde yazıyorum ya da ilgi çekici konularda yazmıyorum, ama Google hiçbir zaman bana olumsuz bir cevap vermedi. Özet olarak ben Google'ı bir araç olarak değil amaç olarak kullanıyorum, sizde öyle yapmaya çalışın.