wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Onayı Aldım Ama

13 Mesajlar 1.325 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ancalimoon ancalimoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SSO
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar arkadaşlar;

Adsense onayım 1 gün için de geldi fakat yerleştirme ve ayarlamaları tecrübesiz bir şekilde yaptım. Yıllar önce bir film sitem vardı fakat adsense ile uğraşmadığım için hiç bilgi ve tecrübe sahibi değildim. Gönüllü olarak bana bu konuda yardımcı olabilecek olan var mıdır ?

wmaraci
reklam

egitimm egitimm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 15 / 41
  • Ticaret 7, (%86)
Öncelikle başarılar tebrik ederim. benim kendi özgün bloguma onay gelmedi herşeyi kuralına göre yapıp dikkat etmeme rağmen. yazıları bile özenle yazdığım bir blogdu, şimdi sizin blogunuza baktımda tamamı neredeyse kopya içerik adsensenin nasıl bir mantığı var çözemedim hala

ersa111 ersa111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)

egitimm adlı üyeden alıntı

Öncelikle başarılar tebrik ederim. benim kendi özgün bloguma onay gelmedi herşeyi kuralına göre yapıp dikkat etmeme rağmen. yazıları bile özenle yazdığım bir blogdu, şimdi sizin blogunuza baktımda tamamı neredeyse kopya içerik adsensenin nasıl bir mantığı var çözemedim hala

Adsanse kopya içeriğe çok önem vermiyor sanırım. Ben ücretli tema almıştım konu olsun diye internette son 24 saatteki konuları özgünleştirme siteleri ile özgünleştirerek attım. 4 5 tane konu attıktan sonra adsanse onayı yaptım hemen onaylandı. Teman ve reklam yerleşimine önem veriyor.

Muratcam Muratcam mtcyazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Reklam yerleşimi adsense açısından bir sorun teşkil etmemektedir fakat sayfa içerisinde kullandığınız reklam sayısı önemlidir. Reklamlar kullanıcı odaklı olmalıdır. Günümüzde ağırlıklı kullanım mobil içeriklidir. Bu yüzden siz nasıl yerleştirirseniz yerleştirin resim yazı reklam resim yazı reklam seklinde görüntülenecektir. Adsense sayfadaki reklam yoğunluğuna dikkat etmektedir. Bunun için bir makalesi var adsense yardım dosyalarınızı okumanızı tavsiye ederim. Emin değilim yanlış hatırlıya olma igtimalim var ama bir sayfa içerisinde farklı varyasyonlardan max 9 reklama izin verdiğini hatırlıyorum.

Sitenizin adını bilmiyorum ama site hızı olarak ana sayfanın hızlı olması önemlidir. Bu yüzden tavsiyem ana sayfa içerisinde reklamı fazla yoğunlukta kullanmamanızdır.

Size reklam olarak şu şekilde öneri sunabilirim. Side bar bölümünde max 2 reklam kullanın birisi içerik modüllü olsun hem sizin sizin sitenizden hemde farkı reklamları alsın rastgele gönderiler gibi düzenliyor ama hangi modül dü adını hatırlamıyorum. Her modül için kodları alıp tek tek deneyin.

Yazı başı, yazı sonu, yorum sonrası, eğer yazınız uzunsa yazı ortasına da reklam atabilirsiniz. Maluk reklam gözükmezse kazanamazsınız.

Reklam için ne kullanıyorsunuz bilmiyorum veya kullandığınız tema reklam yerleşimine izin veriyormu bilgisisim o yüzden nacizane tavsiyem otomatik reklam yerleştirici tema kullanmanızdır. Ad inserter eklentisi işinizi görecektir.

Muratcamoglu.com
wmaraci
wmaraci

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

Adsense e başvuru yaptım. politika ihlali dedi. kullanıcı değeri cart curt. kendime 2 ay verdim müracaat yapmadan düzeltmek için bazı içerikleri 1 ay gibi bir süre geçti 1 tane konu düzeltmedim. Aynı sitenin sadece 1 ay içinde paylaşılmış diğer konularıyla birlikte müracaat ettim. ertesi gün kabul edildi. müracaatı öylesine rastgele pc başında otururken canım sıkılırken ne yapsam diyipte yapmıştım :) sonra dedim ki bu google çok ilginç biryer.

İmza!!! Get Closer!

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)

ersa111 adlı üyeden alıntı

Adsanse kopya içeriğe çok önem vermiyor sanırım. Ben ücretli tema almıştım konu olsun diye internette son 24 saatteki konuları özgünleştirme siteleri ile özgünleştirerek attım. 4 5 tane konu attıktan sonra adsanse onayı yaptım hemen onaylandı. Teman ve reklam yerleşimine önem veriyor.

Aslında evet kopya içeriğe çok önem veriyor ama yayınlanan sitelere dikkat ederseniz özellikle haber sitelerine aynı yazıyı 10 yerde görebiliyorsunuz ve hepside ilk sıralarda. Google nin ne yaptığını anlamak zor hem koğya içeriği istemem diyor hemde haber sitelerindeki kopya içerikleri ilk sayfada gösteriyor. Ben buradan şunu anlıyorum sitenizin gosterim sayıları yüksekse size torpil geçiyor. Nacizane tavsiyem ise özgünleştirme sitelerine pek güvenmeyin. Evet yazı yazmak ya maliyetli yada zaman alan bir iş kabul ediyorum bende çok zorlanıyorum ama aradan bir şekilde sıyrılmak gerek o yüzden begendiğiniz yazıyı alın cümle cümle yada paragraf şeklinde kendi dilinizle yazın.

Bu işteki en önemli unsur sabırdır. Hiç kimse 3 - 5 ayda kazanmaya başlamaz kazanır evet ama 5 - 10 kişi deli gibi çalışması gerekir. Sabır ve zaman çözümdür.

Muratcamoglu.com

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
@ctnbckci binlerce tık alıp 40 kuruş kazanmak için çıldıracaksan stres sahibi olmak için can atıyorsun demektir. 😂 😂 😂

ersa111 ersa111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)

Muratcam adlı üyeden alıntı

Aslında evet kopya içeriğe çok önem veriyor ama yayınlanan sitelere dikkat ederseniz özellikle haber sitelerine aynı yazıyı 10 yerde görebiliyorsunuz ve hepside ilk sıralarda. Google nin ne yaptığını anlamak zor hem koğya içeriği istemem diyor hemde haber sitelerindeki kopya içerikleri ilk sayfada gösteriyor. Ben buradan şunu anlıyorum sitenizin gosterim sayıları yüksekse size torpil geçiyor. Nacizane tavsiyem ise özgünleştirme sitelerine pek güvenmeyin. Evet yazı yazmak ya maliyetli yada zaman alan bir iş kabul ediyorum bende çok zorlanıyorum ama aradan bir şekilde sıyrılmak gerek o yüzden begendiğiniz yazıyı alın cümle cümle yada paragraf şeklinde kendi dilinizle yazın.

Bu işteki en önemli unsur sabırdır. Hiç kimse 3 - 5 ayda kazanmaya başlamaz kazanır evet ama 5 - 10 kişi deli gibi çalışması gerekir. Sabır ve zaman çözümdür.

Ben Onay almak için yapmıştım onu vermişti onay hepsi kopya içerikti onu kastettim

• Üyelik 14.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Mesleksiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 198 / 198
  • Ticaret 12, (%100)
Google yi anlamak çok zor google nin sürekli kafası güzel ne yaptıgını kendine bilmiyor.

Örnek News kaydı için geekli şartlar belli ben news kaynı yaptım bana kopya içerik var dedi 1 tane bile kopya içerik yoktu 2 ay bekledim tekrar baş vurdum bu sefer yazıları kimin yazdığı belli değil insanlar kimin yazıdığını öğrenmek istiyor dedi. 2 ay bekledim İsim bilgisi girdim bu sefer mail adresi var ama telefon numarası yok dedi. Bende ALLAH BELANIZI VERSİN dedim :)

Muratcamoglu.com

ancalimoon ancalimoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SSO
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Benim mantığım belirli bir noktaya geldikten sonra ileriye yönelik sistemin tutacağını gördüğüm andan itibaren eski içerikleri kaldırıp tamamen özgün devam etmekti. Nitekim de istediğim gibi oluyor. Bence her şeyi kopya-özgün olarak düşünmemek lazım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al