wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Parody

4 Mesajlar 586 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hsntngr hsntngr Kontör at Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 1155
  • Beğeniler 99 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Geçen gün blogger açtım adsense almak için ama öğrendim ki adsense alabilmek için bloğa 6 ay yazı gırmek gerekiyormus. Bıraktım 7 8 tane makale vardı içeride geçen bi baktım adsense başvurusu yapılabiliyor. Üsteklik daha bir ay falan anca oldu.

Neyse başvuru yapıcam aha dedim adsense alıyoruz heralde bu sefer. Velhasıl kelam başvuru yapmak için linke tıkladım bu mail ile yapamazsınız dedi diğer mail ile oturum açtım hala önceki mail gözüküyor. Çıkış yapıyorum gizli sekmede diğer chrome falan filan yok her seferinde o mail orada gözüküyor. Dedim yeni mail açayım yan tarafta yeni hesap aç diyor. Bilgiler girdim hesabı oluştur diyorum ancak sürekli hata veriyor. Dünya kadar kullanıcı adı şu bu girdim olmadı.

En son hosted adsense olan maili girdim tak başvuru yollandı reklamlar geldi. Ancak bu seferde blogta reklamlar gözükmüyor boş alan olarak gözüküyor!

Forumda konu açtım dedim böyle böyle. Youtube için açtığınız adsense de blogger kullanamazsınız. Hesabını yükseltmeniz gerekir bnun içinse önce pin doğrulamanız yapılmalı falan filan.

Sonuç olarak no adsense yes cry

wmaraci
reklam

Mistakes07 Mistakes07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 44 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Adsense başvurusunun ilk evresinde boş reklamlar çıkar. Tam onaydan sonra reklamlar gözükür.

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
AdSense başvurusu yaparken Chrome'da açık olan birincil mail gözükür hep. Yan sekmede tüm hesaplarınızı kapatın sadece başvuracağınız hesapta oturum açın o zaman istediğiniz mail ile başvurabilirsiniz. ( Artık tecrübe edindik, başvura başvura :) )

sefacandemir.com.tr

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
Kardeşim yapacağın şey şu sen o diğer maile yöneticilik ver sitende ayarlardan o yok yeni sekme açıyorsun eskisi çıkıyor falan olayından kurtulursun. Eğer blogger siteyi domaine bağlamadıysan direk reklam çıkmaya başlar.yükseltme işlemi yapmana gerek yok.

⭐ mobil uzman⭐
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al