freelance iş ilanları

adsense reklamları/başvuru reddi

7 Mesajlar 685 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

trfsztariflerim trfsztariflerim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 hafta önce adsense başvurum reddedildi, su anda da temkinli yaklaşıyorum. sitemde 168 içerik var (bot kullanmıyorum- özgün içerikler) sizce tekrardan başvuru yapmalımıyım veya ne zaman?

site: www.tarifsiztariflerim.com

wmaraci
reklam

HidrolikAdam HidrolikAdam yok Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 316 / 114
  • Ticaret 1, (%100)
ben de çok anlamıyorum başvuru sonucumu bekliyorum ancak bir kaç yerde cookie kullanımı hakkında uyarı yapmanın gerektiğini okumuştum. sizde bu uyarıyı görmedim, eklerseniz iyi olur gibi.

Mimarlık/Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi. Kendi halinde.

summer summer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** S**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 229 / 209
  • Ticaret 53, (%100)
hocam sitedeki içeriklerinizin kelime sayısı az olduğu için vermemiş olabilir. Red cevabında gelen mailde denilenler nelerdi. Yetersiz içerik miydi ?

• Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Mailde böyle yazıyordu hocam @summer

wmaraci
wmaraci

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
trfsztariflerim Hocam google sitenizin google üzerinden doğal bir trafik almasını istiyor. Seo çalışması yapmalısınız, bu süre içinde daha güncel ve arama sonuçlarından hit getirecek içerik girmeniz gerekiyor. Eğer bu konuda yardım isterseniz ücretsiz olarak destek olmak isterim.

karatasmurat55 karatasmurat55 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dr.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
başlıklarınızı değişik tutmaya çalışın ve sabredin

Web Tasarım | Sosyal Medya Yönetimi | Grafik Tasarım | Google Adsdijitasyon.com.tr

• Üyelik 13.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al