lostyazilim

Legal İndirme Sitesi Açsak Adsense Alır Mıyız ?

22 Mesajlar 1.933 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

WmOptimize WmOptimize Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
Bir indirme sitem var ancak legal paylaşım olmasına rağmen bir türlü adsense alabilmiş değilim. Site daha önceden (yaklaşık 8-9ay önce) illegal içerik te barındırıyordu ancak şimdi barındırmıyor ve bir türlü adsense alabilmiş değilim.

Sektörde bilgi birikim olduğu için tekrar başlamayı düşünüyorum. Temiz bir wordpress tema sağlam içerikler biraz aktif olunca tutacağını düşünüyorum ama adsense alabilmek ile ilgili tereddütlerim var.

Bir indirme sitesinde legal olmak için neler olması gerekir ? Nasıl adsense alınabilir ? bu sorulara cevap bulduktan sonra atılmayı düşünüyorum. Koskoca wmaracın'da da bilen yapan vardır diye tahmin ediyorum :)

wmaraci
reklam

portal portal https://portalciyiz.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 101 / 288
  • Ticaret 14, (%100)
Alabilirsiniz fakat konularda indirilecek dosyaların deneme sürümü yada freeware olduğunu belirtirseniz daha iyi olur. Ha zorlasanız dahi alamıyorsanız başka bir site açın özgün ve işe yarar içeriklerle doldurun o site ile başvurup adsenseyi alın indirme sitesindede kullanabilirsiniz o zaman

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
http://www.gezginler.net/ tamamen legal ve Adsense aldıysa sizde alırsınız :)

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Legal indirme sitesi lisanslı programların trial veya ücretsiz olan versiyonlarını paylaşmakla mümkün ki programların ana sitesi veya gezginler dururken neden seni tercih etsinler bu sorunu çözebilecek bir fikrin varsa sözüm yok.

Adsense konusuna gelince bu şekilde bir site için adsense alabilirsin, alamasan bile başka bir site için alıp indirme sitende de kullanabilirsin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
portal Hocam adsensem mevcut ancak Youtube adsense'si ve malesef kullanamıyorum. Kodları ekliyorum. Reddedildi cevabı bile gelmiyor.

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Biz yamaindir.org ile ilk başlarda onay alıp geçersiz tıklama diye ban yiyorduk. Geçen şikayet ettim hesabımı kontrol edip açtılar ve aktif şu anda. Ama para kazandırmıyor diye kodları kaldırdık.

• Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WebProgramlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** F**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 151 / 174
  • Ticaret 3, (%100)
AtilgaN İNŞALLAH hocam :) Bende zaten gezginlerden ne farkım var demeye geldim :)
TalhaAzam Ever ücretsiz veya deneme sürümleri olduğunuj bilenen bir şey ancak farklı bir şey var mı diye açtım konuyu iğneleyici yorumunuz için teşekkürler :) Ancak her sektörde liderler var ve her seferinde lider var diye sektörü bırakırsak Niche'den başka bişi yapamaz hale geliriz.

Ek Olarak: @[Fiber-Türkiye](userid:21230) Hocam adsense kazandırmıyorsa hangisi kazandıracak ? Hiç bulaşma der gibi bir yorum oldu :) Site hit bilgileri düşük olduğu için mi acaba hocam ?

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
TalhaAzam sana çok açık bir örnek vereyim hocam. Aynı konumda olmasına ve aynı ürünleri satmasına rağmen belli uzaklıklardaki marketler nasıl satış yapıp kazanıyorsa başka sitelerde kazanacaktır :)

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
WmOptimize cevabım iğneleyici değildi, söylemek istediğim şey bu işi yapanlardan farklı bir şey ortaya koyamayacaksan eğer farkındalık yaratabileceğin bir işe girmeni tavsiye etmekti, yinede fikir senin umarım başarılı olursun.

asonons asonons WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Ç** U**
  • Mesajlar 500
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 11, (%100)
Geçmişi temiz olmadığından alabileceğini sanmıyorum ama başka bir siteyle aldıktan sonra o sitede kullanmakta sıkıntı çekmezsiniz, adsense kurallarına aykırı değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al