wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense reklamlarımı başka bir siteye koysam ne olur?

12 Mesajlar 2.284 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
hocam fazlasıyla ilgilendiğim sitem için alamadım çöp siteme başvurdum adsense kabul etti.Şimdi o adsense reklamını tamamen başvurup ta alamadım güncel sitemde kullanıyorum.8 aydır herhangi bir sıkıntı olmadı.Ödeme alabileceğim miktara gelemediğim için henüz ödeme alamadım

wmaraci
reklam

orbiti orbiti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek emektar öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, blogspot olayından konuya bir yorumda ben yapmak istedim. Bir kişinin başka bir sitesi var ise benim bildiğim o sitede aynı kod ile reklam yayınlaması yasak değil. Hem google içerik politikasında böyle bir yasak görmedim, hemde blogspotta eklemek istediğimde beni kullandığım adsense hesabımdan reklam eklemeye yöneltiyor. Bu yüzden sıkıntı olcağını düşünmüyorum. Bireysel olarak zaten bir kişi adına bir site kaydı oluyor, bu yüzden bir kişinin bir çok web sitesinde kod kullanması çok normal. Googleun politikalarını okuyun arkadaşlar, bunlara uygun hareket ettiğinizde banlancağınızı sanmıyorum. Orada en basitinden diyor resimlerin altına koyma benim reklamım senin resmin gibi algılanıp ilgi çekmeyebilir... Çok mantıklı şeyler var, ayrıca reklamın amacıda Vestel reklam verir google aracı olur ben yayınlarım vestel google a öder google bana öder. Sistem böyle işlediği için bende vestelin reklamını yayınladığım için her gün hakkım olan tıklamayı yapıyorum doğal olarak. Ban nedenlerini okuyun derim ben kolay gelsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al